מסלול לימודי ערב בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
מסלול לימודי ערב בקריה האקדמית אונו

לימודי ערב בקריה האקדמית אונו

 

הקריה האקדמית אונו הינה אחד מהמוסדות להשכלה גבוהה המובילים בישראל. מדובר במכללה אשר פועלת מסוף שנות התשעים כמוסד אקדמי עצמאי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. הקריה האקדמית אונו מפעילה מרכז אקדמי מוביל אשר מבוסס על שני עקרונות מרכזיים:

 

  • תוכניות לימוד המאפשרת לבוגרי המכללה להשתלב בתפקידים מובילים במשק בתום לימודיהם.
  • בניית מערך אקדמי המציב את הבעיות והאתגרים בחברה הישראלית על ראש מעייניו.

 

הקריה האקדמית אונו מסייעת רבות לתלמידים המגיעים מאוכלוסיות שונות מרחבי הארץ. לדוגמא, המכללה מחלקת מדי שנה עשרות מלגות ומסייעת לעולים חדשים או בני מיעוטים להשתלב בהצלחה בעולם האקדמי. כמו כן, הקריה האקדמית מכירה גם בצורך לטפח סטודנטים מצטיינים. לפיכך, המכללה מפעילה תוכניות ייחודיות ומאתגרות לסטודנטים ומועמדים בעלי הישגים גבוהים (לדוגמא, לימודים רב תחומיים או מסלול ללימודי משפטים המיועד לרופאים).

 

הקריה האקדמית אונו ידועה כמוסד הרואה בסיוע ובחיבור לקהילה כאחד מאבני היסוד של החברה הישראלית. אי לכך, הסטודנטים אשר באים בשעריה של המכללה מחויבים בארבע שעות שבועיות של תרומה לקהילה מדי שנה. פרופ' משה בן חורין, רקטור הקריה האקדמית אונו, כותב בדבריו באתר המכללה כי המחויבות לקהילה הינה ערך עליון. לשיטתו של פרופ' בן חורין, שעות ההתנדבות מסייעות לסטודנטים להתחבר לרוח המוסד בו הם לומדים.

 

מהם לימודי ערב?

 

תוכניות לימוד אקדמיות נערכות בדרך כלל במסגרת משולבת של לימודים בבוקר ובצהרים. עם זאת, פעמים רבות מעוניינים גם עובדים ואמהות צעירות להשתלב בתוכניות אקדמיות יוקרתיות. ידוע לכל כי תואר אקדמי מסייע לבוגר בפתיחת דלתות ומעניק לו אפשרויות קידום בעבודה ושיפור בשכרו.

 

מיותר לציין כי בעלי תארים אקדמיים זוכים גם לתרומה תרבותית וחברתית שהינה פועל יוצא של ההשכלה הגבוהה. אי לכך, יותר ויותר מכללות מאפשרות לסטודנטים לתכנן את מערכת השעות הנוחה להם, באופן בו לא תיפגע עבודתם (גם היא במשרה מלאה). תוכניות אלו מיועדות גם לצעירים וגם לנשים בהריון או עם אמהות טריות.

 

על פי רוב, לימודי הערב נערכים בשתי מתכונות אפשריות – לימודים בהיקף של שלושה ערבים באמצע שבוע, או במסגרת של ערב באמצע שבוע ובוקר ביום שישי. כמו כן, ההיקף המצומצם יחסית של לימודי הערב יכול להביא להארכת התואר בסמסטר או שניים (במיוחד במקרים בהם מדובר בתארים אינטנסיביים כגון לימודי משפטים). יש לציין כי לא כל תוכנית לימודים אפשרית במסגרת לימודי ערב. לפיכך, יש לבחון היטב מהו המוסד האקדמי המתאים ביותר לכל סטודנט וסטודנט.

 

לימודי ערב בקריה האקדמית אונו

 

הקריה האקדמית אונו, בדומה למוסדות מובילים אחרים להשכלה גבוהה, מפעילה מספר תוכניות לימוד בערב לבאים בשעריה. בין תוכניות הערב השונות ניתן ללמוד בקריה האקדמית אונו גם תארים יוקרתיים כגון מנהל עסקים (לתואר ראשון ושני) ומשפטים. הלימודים נערכים בהתאם ליכולתו של הסטודנט, כאשר ניתנת אפשרות גם ללמוד ביום שישי בבוקר.

 

המכללה מפעילה תוכניות נוספות ללימודי ערב במסגרת הקמפוס בקריה אונו. במידה ואתם מעוניינים בלימודי ערב לתואר יוקרתי בקריה האקדמית אונו, בדקו האם קיימת תוכנית ללימודים מאוחרים במקצוע הרלבנטי לענייניכם.

 

לימודי ערב למשפטים בקריה האקדמית אונו

 

הקריה האקדמית אונו מפעילה תוכניות יוקרתיות ללימודי משפטים בקמפוס בקריית אונו. לימודים אלו לתואר ראשון במשפטים אפשריים גם בשני מסלולי ערב. המועמדים לתוכנית זו יוכלו לבחור בין לימודים בהיקף של שלושה ערבים באמצע שבוע (16:00-22:00) או במתכונת של ערב באמצע שבוע ויום שישי בבוקר. במידה ובחרתם באפשרות השנייה, תידרשו לעבור גם לימודים במהלך הקיץ.

 

לימודי ערב למנהל עסקים לתואר ראשון בקריה האקדמית אונו

 

אחת מהתוכניות המפורסמות של הקריה האקדמית אונו הינה התוכנית ללימוד תואר ראשון במנהל עסקים. מדובר בפקולטה יוקרתית אשר שמה יצא למרחוק גם בעולם העסקי וגם במסדרונות האקדמיה. הקריה האקדמית אונו מעמידה לרשות הסטודנטים אפשרות ללמוד מנהל עסקים לתואר ראשון במתכונת של לימודי ערב. לימודים אלו נערכים בהיקף של שלושה ערבים בשבוע (16:00-22:00).

 

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו
חוות דעת של סטודנטים על הקריה האקדמית אונו - לימודי ערב
התקבלו 9 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
04/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את החבר׳ה והכיתות, ההנהלה נותנת מענה לכלל בעייה ישנם מרצים טובים במכללה אשר מעבירים את השיעורים קרא עוד...

על הקמפוס

נקי, מרווח יש מקום לשבת בהפסקות, יש פינת קפה אשר תורמת רבות לסטודנטים הקמפוס עצמו הינו מבנה חדש עם ו קרא עוד...

טיפים

לסכם את כל החומר הנלמד בכיתה בתמציתיות כדי להתכונן טוב לבחינות ניתן גם ללמוד עם החברים לבחינות ע״מ ל קרא עוד...

הקריה האקדמית אונו
10/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מאוד מתחבר לסטודנטים שלומדים איתי, המרצים מצוינים והשיעורים עוברים ברוח טובה ובצורה ברורה.

על הקמפוס

קיים מחסור של חניות בהרבה מקרים, המחירים בקפיטריה יקרים מאוד ובסוף מדובר בסטודנטים, הספרייה מצויינת  קרא עוד...

טיפים

אם יש אפשרות ללמוד בלי לשלב עבודה במשרה מלאה אני חושב שזה מה שנכון לעשות. ככה נהנים יוצר מאווירת ל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp