לימודי עיצוב שמלות כלה, מחוכים ושמלות ערב במכללת קונספט

שירות אישי - צור קשר

מכללת קונספט לעיצוב

אהבת? שתף ב:

 

לימודי עיצוב שמלות כלה, מחוכים ושמלות ערב במכללת קונספט

 

סודות ההוט-קוטור

 

לפני שנים רבות נכנס המחוך לאופנה במלוא הדרו – אלפי נשים ביקשו לעטות על גופן מחוכים צרים, מעוצבים ומדגישי מותניים. אופנת המחוך לא נטשה עד היום את תחום האופנה, אם כי כיום השימוש במחוכים נעשה בעיקר בתחום לבוש הערב, ובין השאר בשילובים עם שמלות כלה בעלות מחוך או שמלות ערב בתפירה עילית – הוט קוטור. עיצוב ותפירה של מחוכים, של שמלות ערב ושל שמלות כלה מעוצבות דורש ידע מקצועי בתפירה ובתדמיתנות עילית, ולכן על המעוניינים לעסוק בתחום להתמחות ולהתמקצע באופנת ההוט קוטור.

 

על הקורס בקונספט

 

לימודי עיצוב שמלות ערב ושמלות כלה מעניקים ידע וכלים מקצועיים בתפירה ובתדמיתנות עילית – כלים העומדים בסטנדרטים וברמה הבינלאומית. בוגרי הקורס יהיו מוכשרים לעצב ולתפור מחוכים, שמלות כלה ושמלות ערב בעלות מחוך או ללא מחוך בצורה מקצועית, ולהתמחות באופנת ההוט קוטור.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים נפרשים על פני כ - 4 חודשים וכוללים מפגשים חד-שבועיים של 5 שעות אקדמיות כל מפגש. במהלך השיעורים התלמידים משלבים בין למידה עיונית לבין התנסות מעשית בשיטות התפירה והעיצוב.

 

נושאי הלימוד

 

תכנית הקורס מקיפה נושאי לימוד רבים, מהם עיוניים ומהם מעשיים, המכשירים את התלמידים לעשייה מקצועית בתחום. אלו הם מקצת מהנושאים הנסקרים בקורס:

 

  • גזרות מחוכים
  • שרטוט דגמי שמלות
  • טקסטיל לתפירה עילית
  • יצירת מבנה גוף אידיאלי
  • התאמת מחוך למבנה הגוף
  • בחירת טקסטיל לעיצוב מחוכים
  • שימוש בתפרים בתפירה העילית    
  • ועוד

 

תנאי קבלה

 

 

תנאי הקבלה לקורס זה הם מעבר של ועדת קבלה ומבחן התאמה לפי הצורך, ידע מוקדם בתפירה ובתדמיתנות, והגשת תיק עבודות המפגין את יכולות התפירה והתדמיתנות של המועמד.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת קונספט נוסדה לפני כ - 17 שנים וממוקמת בעיר תל אביב. במכללה ניתן ללמוד במגוון מסלולים ללימודי תעודה, שמתמקדים בעולם האופנה והעיצוב. המוסד מציע קורסים רבים כמו למשל עיצוב חלונות ראווה, הום סטיילינג, קורס תפירה, עיצוב פנים ועיצוב והפקת אירועים. המסלולים משלבים בין למידה עיונית לבין יישום מעשי של עקרונות העיצוב במגוון תרגולים ופרויקטים בשילוב אנשי מקצוע מהתעשייה.

 

תעודה ואפשרויות התעסוקה

 

לבוגרים תוענק תעודת "מעצב הוט קוטור מוסמך" מטעם קונספט המכללה לעיצוב בע"מ. ובתום הקורס הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים בתעשייה כמעצבי הבית בבתי אופנה שונים, מעצבי אופנה המתמחים בעיצוב שמלות כלה וערב, תדמיתנים לבגדי ערב, מעצבי אופנה בסלון כלות, מעצבים לבית הוט קוטור, ועוד. בוסף, יוכלו הבוגרים להמשיך ללימודי תואר בעיצוב אופנה במכללת קונספט.

 

לסיכום

 

המסלול ללימודי עיצוב שמלות כלה, מחוכים ושמלות ערב במכללת קונספט הוא מסלול ייחודי וממוקד המעניק לתלמידים ידע וכלים ספציפיים בתחום ומכשיר אותם לעשייה אמיתית במקצוע. הלימודים במסלול זה מתמקדים בפיתוח הכישורים והמיומנויות האישיות של התלמידים, והם מציידים אותם בארגז כלים מעשי לשימושם העתידי. בוגרי המסלול מצליחים להשתלב בהצלחה במגוון תפקידים בתעשייה וחלקם כבר מועסקים בכמה מהחברות המובילות ביותר בתחום.

 

למידע נוסף לחצו: קונספט המכללה לעיצוב

מתוך פורום מכללת קונספט לעיצוב

קורס אופנה ומיתוג אישי
יעל
ללא תגובה
רישום ללימודי הום סטיילינג
דורית
1 תגובות
סילבוס לימודי סטיילינג
ענבל אסקיו
1 תגובות
מתי יפתח קורס עיצוב אופנה?
אפרת זנגלביץ
ללא תגובה
קורס עיצוב והפקת אירועים במכללת קונספט
אירין
ללא תגובה
קורס לעיצוב פנים - מתי נפתח?
חליוה ציפי
1 תגובות
קורס בעיצוב פנים וקורס עיצוב אופנה
ליפז מועלם
1 תגובות
לימודי עיצוב והפקת אירועים - מסלול ערב
שיר
1 תגובות
לימודי עיצוב פנים - מתי מתחיל הקורס?
טל
1 תגובות
השלמה לתואר בעיצוב אופנה במכללת קונספט
ברנדה בוטנר
1 תגובות
קורס תפירה בשעות הערב או בשישי
שרית יוסף
1 תגובות
לימודי סטיילינג - האם הקורס בשעות הבוקר?
מריה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס עיצוב חלונות ראווה וסטיילינג?
עדן רובין תמם
1 תגובות
מכינה לעיצוב פנים - מתי נסגרת ההרשמה?
מיכל
1 תגובות
קורס סטיילינג והום סטיילינג - מה העלות?
רות שרון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם