לימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי עיצוב > קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT

לימודי עיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT

שירות אישי - HIT חולון - לימודי תעודה

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי עיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT- היחידה ללימודי תעודה

עולם העיצוב מקיף אותנו מכל עבר, מדירת הסטודיו ועד לבית מלון יוקרתי או חנות מותג גדולה. תחום עיצוב הפנים כולל בתוכו מגוון רחב של תחומים שבאים לענות על הצורכים השונים של הלקוחות.

 

במכון הטכנולוגי חולון - היחידה ללימודי תעודה מתקיימים מגוון מסלולים ללימודי תעודה, ביניהם קורס עיצוב פנים, מסלול לימודים זה דוגל ברעיון כי עולם אסתטי יותר הוא עולם טוב יותר. עם תחילת הלימודים מעמיקים המשתתפים את היכרותם עם עולם עיצוב הפנים, על כל היבטיו המגוונים. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות ושלל כישורים לעיצוב פנים עם דגש על בית המגורים.

הקורס מקנה סל כלים מעשיים ליישום רעיונות יצירתיים של כל אחד ממשתתפי המסלול, ומשפרים את היכולת שלהם להביא לידי ביטוי את חלומם האומנותי. הלימודים מתחילים עוד משלב התכנון האישי והרעיון, דרך המחקר ושלבי הפיתוח ועד לביצועו בפועל, הכל בליווי אישי צמוד של מדריכי המסלול. בוגרי המסלול מכינים תיק עבודות שבו הם יכולים לעשות שימוש בהמשך דרכם המקצועית כמעצבי פנים עצמאיים או שכירים.

תכנית הלימודים

הלימודים בתוכנית לעיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון מקיפים את מגוון נושאי עיצוב הפנים ומאפשרים למשתתפים לחשוב בדרכים אסתטיות, להכיר את רכיבי המבנה, לפתח יכולות ביטוי בתחום לצד יכולות ביצוע מעשיות. הם מכירים כלים לשרטוט ולביטוי גרפי וכן לומדים מושגים בתיאוריה של העיצוב.


בהמשך, הם מכירים תוכנות ממוחשבות לשרטוט, בהן תוכנת הדמיית תלת-מימד סקאצ' אפ ותוכנת השרטוט אוטוקאד. לאחר מכן נלמדות סוגיות מרכזיות בטכנולוגיות בניה ובמערכות מבנים, לצד היכרות עם היבטים חוקיים וכלכליים כגון חוזים וכתבי כמויות. נוסף על כך, נלמדים תהליכי תכנון של חללים מסחריים מסוגים שונים.

מתכונת הלימוד

קורס עיצוב פנים נפרש על פני 346 שעות לימוד ואורכו כחצי שנה. ניתן ללמוד במסלול ערב בו מתקיימים שיעורים פעמיים בשבוע או במסלול בוקר שבו נערך שיעור אחד בשבוע, ביום שישי.

 

על מוסד הלימוד

 

HIT המכון הטכנולוגי חולון, הוקם בשנת 1969 ובשנת 1999 קיבל הכרה כמוסד אקדמי להשכלה גבוהה מטעם המל"ג. תחומי ההוראה של מכון זה מתמקדים בטכנולוגיה, הנדסה, עיצוב ומדעים והלימודים מתאפיינים במחקר תיאורטי ויישומי בהיבטים שונים.

המכון מכשיר בוגרים איכותיים ובעלי יכולות גבוהות, אשר עם תום לימודיהם משתלבים במהרה בעמדות בכירות בתעשיות ההיי טק והמדע, ומצעידים קדימה את הכלכלה הישראלית.


ביחידה ללימודי תעודה של המכון מתקיימים שלל קורסים במקצועות העיצוב, המחשבים והניהול. בין היתר ניתן ללמוד בקורס עיצוב מוצר, קורס תקשורת חזותית, קורס הום סטיילינג וקורס צורפות.


תנאי קבלה

לקורס מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שעוברים ראיון אישי. המסלול מתאים למעצבים מענפים שונים, לאקדמאים ולאמנים שמעוניינים לפתח כלים מקצועיים בתחום עיצוב הפנים.

 


תעודה

עם סיום התכנית הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות זכאים לתעודת גמר בעיצוב פנים, מטעם בית הספר ללימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון. התנאים לקבלת התעודה כוללים: הפגנת נוכחות ב - 80% מהשעורים, נוכחות פעילות במסגרת השיעורים, והגשת מטלות סוף הסמסטר.עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה: 

חוות דעת של סטודנטים: קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 3.7 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT, 01/04/2019

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המכון מאוד חברותי ומספק המון ידע.
כבר בשנה ג' הצלחתי לעשות עבודות בתחום עקב הביטחון שניתן לי במכון.

על הקמפוס
הקמפוס מאוד מזמין.
יש המון מקומות ישיבה וצמחיה בין הבניינים של הפקולטות השונות
, קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT, 13/03/2019

דירוג: 3/5 
נופר, קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת מאוד את המקום ואת צוות המרצים והסטודנטים. מקום חם משפחתי וביתי, עם זאת יש מקום לשיפור וייעול שיטת הלימוד והתכנים,ולמרצים מקצועיים יותר.

על הקמפוס
קמפוס גדול, מסודר ומאורגן, יש שם מגוון מקצועות לימוד, דבר שנותן יתרון בולט. קפיטריה מרשימה, חנות יצירה שיש בה הכל, חדרי מחשבים וחדרי לימודים.

    עוד חוות דעת
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על HIT חולון - לימודי תעודה
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?

HIT חולון - לימודי תעודה


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English