לימודי עיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT- היחידה ללימודי תעודה

עולם העיצוב מקיף אותנו מכל עבר, מדירת הסטודיו ועד לבית מלון יוקרתי או חנות מותג גדולה. תחום עיצוב הפנים כולל בתוכו מגוון רחב של תחומים שבאים לענות על הצורכים השונים של הלקוחות.

 

במכון הטכנולוגי חולון - היחידה ללימודי תעודה מתקיימים מגוון מסלולים ללימודי תעודה, ביניהם קורס עיצוב פנים, מסלול לימודים זה דוגל ברעיון כי עולם אסתטי יותר הוא עולם טוב יותר. עם תחילת הלימודים מעמיקים המשתתפים את היכרותם עם עולם עיצוב הפנים, על כל היבטיו המגוונים. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות ושלל כישורים לעיצוב פנים עם דגש על בית המגורים.

הקורס מקנה סל כלים מעשיים ליישום רעיונות יצירתיים של כל אחד ממשתתפי המסלול, ומשפרים את היכולת שלהם להביא לידי ביטוי את חלומם האומנותי. הלימודים מתחילים עוד משלב התכנון האישי והרעיון, דרך המחקר ושלבי הפיתוח ועד לביצועו בפועל, הכל בליווי אישי צמוד של מדריכי המסלול. בוגרי המסלול מכינים תיק עבודות שבו הם יכולים לעשות שימוש בהמשך דרכם המקצועית כמעצבי פנים עצמאיים או שכירים.

תכנית הלימודים

הלימודים בתוכנית לעיצוב פנים לתעודה במכון הטכנולוגי חולון מקיפים את מגוון נושאי עיצוב הפנים ומאפשרים למשתתפים לחשוב בדרכים אסתטיות, להכיר את רכיבי המבנה, לפתח יכולות ביטוי בתחום לצד יכולות ביצוע מעשיות. הם מכירים כלים לשרטוט ולביטוי גרפי וכן לומדים מושגים בתיאוריה של העיצוב.


בהמשך, הם מכירים תוכנות ממוחשבות לשרטוט, בהן תוכנת הדמיית תלת-מימד סקאצ' אפ ותוכנת השרטוט אוטוקאד. לאחר מכן נלמדות סוגיות מרכזיות בטכנולוגיות בניה ובמערכות מבנים, לצד היכרות עם היבטים חוקיים וכלכליים כגון חוזים וכתבי כמויות. נוסף על כך, נלמדים תהליכי תכנון של חללים מסחריים מסוגים שונים.

מתכונת הלימוד

קורס עיצוב פנים נפרש על פני 346 שעות לימוד ואורכו כחצי שנה. ניתן ללמוד במסלול ערב בו מתקיימים שיעורים פעמיים בשבוע או במסלול בוקר שבו נערך שיעור אחד בשבוע, ביום שישי.

 

על מוסד הלימוד

 

HIT המכון הטכנולוגי חולון, הוקם בשנת 1969 ובשנת 1999 קיבל הכרה כמוסד אקדמי להשכלה גבוהה מטעם המל"ג. תחומי ההוראה של מכון זה מתמקדים בטכנולוגיה, הנדסה, עיצוב ומדעים והלימודים מתאפיינים במחקר תיאורטי ויישומי בהיבטים שונים.

המכון מכשיר בוגרים איכותיים ובעלי יכולות גבוהות, אשר עם תום לימודיהם משתלבים במהרה בעמדות בכירות בתעשיות ההיי טק והמדע, ומצעידים קדימה את הכלכלה הישראלית.


ביחידה ללימודי תעודה של המכון מתקיימים שלל קורסים במקצועות העיצוב, המחשבים והניהול. בין היתר ניתן ללמוד בקורס עיצוב מוצר, קורס תקשורת חזותית, קורס הום סטיילינג וקורס צורפות.


תנאי קבלה

לקורס מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שעוברים ראיון אישי. המסלול מתאים למעצבים מענפים שונים, לאקדמאים ולאמנים שמעוניינים לפתח כלים מקצועיים בתחום עיצוב הפנים.

 


תעודה

עם סיום התכנית הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות זכאים לתעודת גמר בעיצוב פנים, מטעם בית הספר ללימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון. התנאים לקבלת התעודה כוללים: הפגנת נוכחות ב - 80% מהשעורים, נוכחות פעילות במסגרת השיעורים, והגשת מטלות סוף הסמסטר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה
פורום לימודי עיצוב
עלויות לימודים קורס גרפיקה
הדס
ללא תגובה
היכן לומדים אדריכלות ועיצוב פנים?
מרוות
ללא תגובה
לימודי עיצוב אופנה לגילאי 40 פלוס
איה
1 תגובות
מחיר לימודי עיצוב פנים והום סטיילינג
סגולה לוי
1 תגובות
קורס לימודי גרפיקה באזור אשקלון
שובל אמסלם
1 תגובות
קורס עיצוב ריינו באזור הבורסה רמת גן
חיים חובל
1 תגובות
מקומות מומלצים ללימודי עיצוב גרפי
לינוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp