לימודי עיצוב ואמנות במכללה האקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי עיצוב - מכללת גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב ואמנות במכללה האקדמית גליל מערבי

 

המרכז ללימודי אמנות במכללה האקדמית גליל מערבי מהווה כר פורה עבור כל שוחרי האמנות. במהלך 15 שנות קיומו המרכז הכשיר המוני סטודנטים לתחומי העיצוב והאמנות השונים. בזכות המסגרת הלימודית הייחודית, המשלבת בין הכמיהה לאמנות אישית ועכשווית לבין הרצון לרכוש כלים מעשיים, שואב אליו המרכז נרשמים ויוצרים רבים מדי שנה.

 

תכניות הלימודים במגמה מספקות לתלמידים הכשרה יסודית ומאתגרת ברזי האמנות והן מעשירות את עשייתם האישית בגישות ובתפיסות מגוונות. בנוסף לכך, עם סגל ההדרכה במרכז נמנים מרצים עכשוויים ואידיאליסטיים, אשר מסייעים להפיכת האמנות למדיום מתקדם שבאמצעותו ניתן להביע ולחוות דעות שונות בתחום המימד האישי ובמישור הציבורי.

 

המכללה האקדמית גליל מערבי שואפת להכשיר את מעצבי העתיד לענות על צורכי המשק המשתנים ולשם כך היא מציעה לימודי עיצוב במגוון רחב של מסלולי הכשרה וקורסים בתחום.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכניות הלימודים במרכז מתעדכנות ומעוצבות בהתאם למגמות השוק ולהתפתחויות הטכנולוגיות התדירות והן מכינות אותם להתמודדות עם מגוון הפרויקטים בשוק האמיתי. הלומדים במרכז נהנים מתמיכה ומליווי צמוד של צוות מרצים מקצועי ומעולה והם משתלבים בעבודה מעשית בסדנאות ובכיתות מחשב מתקדמות.

 

מרבית תכניות הלימוד שמות דגש על בניית תשתית עיצובית איתנה ועל פיתוח יכולות הביטוי האישיות של הסטודנטים, כאלה שיובילו לקראת פתרון עיצובי, יצירתי וחדשני. לצד הקניית הערכים העיצוביים, הסטודנטים מתנסים גם בתהליכי התכנון השונים והם נחשפים לנושאים הטכניים הדרושים בהקשרים הנכונים. תכניות הלימוד במרכז הן חווייתיות והן מלוות גם במספר רב של סיורי שטח מקצועיים, המאפשרים סביבת לימודים מאתגרת, תומכת ומרתקת לכל אורך מסלול הלימודים.

 

מסלולי הלימוד:

 

מסלולי הלימוד במרכז ללימודי עיצוב ואמנות במכללה כוללים את התוכנית ללימודי עיצוב תקשורת חזותית, את התוכנית ללימודי עיצוב פנים ועוד מגוון רחב של קורסים וסדנאות פתוחות.

 

לימודי עיצוב תקשורת חזותית אפשריים במסגרת המסלול המשולב הכולל לימודי תעודה בתחום עיצוב תקשורת חזותית עם לימודים לתואר ראשון במסגרת האקדמיה, ויתר הקורסים במרכז מכשירים את הלומדים בהם לקראת קבלת תעודה מקצועית ומכינים אותם לקראת השתלבות תעסוקתית.

 

להלן רשימת הקורסים הנלמדים במרכז:

 

  • קורס עיצוב גרפי מעשי / גרפיקה ממוחשבת ויסודות עיצוב גרפי
  • קורס צילום מעשי
  • קורס עיצוב אתרים באינטרנט
  • מסלול הדמית תלת מימד ואנימציה MAYA
  • קורס רישום וציור עירום

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים בקורסים השונים במרכז משתנה בהתאם ליעדי הקורס ולתכניו, כאשר הקורס הקצר ביותר מתפרס על פני 48 שעות לימוד, והארוך ביותר מתפרס על פני 160 שעות לימוד אקדמיות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ, המשך ותעודה | קורסים והשתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי
פורום לימודי עיצוב
עלויות לימודים קורס גרפיקה
הדס
ללא תגובה
היכן לומדים אדריכלות ועיצוב פנים?
מרוות
ללא תגובה
לימודי עיצוב אופנה לגילאי 40 פלוס
איה
1 תגובות
מחיר לימודי עיצוב פנים והום סטיילינג
סגולה לוי
1 תגובות
קורס לימודי גרפיקה באזור אשקלון
שובל אמסלם
1 תגובות
קורס עיצוב ריינו באזור הבורסה רמת גן
חיים חובל
1 תגובות
מקומות מומלצים ללימודי עיצוב גרפי
לינוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp