קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design בג`ון ברייס הדרכה

קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design וחוויית משתמש - ג'ון ברייס הדרכה

 

המילה האחרונה בזירת העיצוב

ההתפתחויות הרבות בעולמנו הממוחשב הביאו לכך שמעצבים גרפיים כבר אינם יכולים להסתפק עוד בכישרונם וביכולותיהם לעיצוב ידני. הם נדרשים גם לשלוט בשלל תוכנות גרפיקה ממוחשבת, שהיום נמצאות בכל סטודיו, משרד פרסום, חברת אנימציה או בית דפוס. השימוש ביישומים אלה דורש היכרות עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ושליטה בזירת האינטרנט, שלעולם אינה חדלה מלהתפתח ולהשתכלל. חשוב לזכור שמידת האטרקטיביות של אתרים מושפעת רבות מהעיצוב שלהם ולכן על הגרפיקאים לכוון לעיצוב יעיל ואיכותי עד כמה שניתן בזירת הרשת.

 

ג'ון ברייס הדרכה עורכים קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design, בו לומדים להשתמש ביישומים ובתוכנות עדכניים כדי לעצב אתרים, אפליקציות מובייל ומוצרים נוספים. התכנית מסייעת לבוגרים שעומדים בתנאים להשתלב בעבודה וכך מכוונת להעניק להם כלים פרקטיים שמתאימים לשוק העיצוב של היום וכוללת גם בניה של תיק עבודות מקצועי. חיילים משוחררים יכולים להשתמש בפיקדון למימון המסלול. 

 


תוכנית הלימודים

 

מסלול זה מורכב משתי חטיבות -

 

  • ביצועיסט לתוכנות גרפיות מתקדמות - בחטיבה זו מעמיקים בעולם הגרפיקה הממוחשבת ומקבלים מיומנויות לעיצוב אתרים באמצעות תוכנות של חברת אדובי העולמית. כמו כן, הם לומדים על טכניקות לעימוד, לעיצוב לדפוס, לעיבוד תמונה

 

  • Web design - חטיבה זו מתמקדת ביצירה של אתרי אינטרנט בשילוב תכנות לאינטרנט. בין היתר נלמדת שפת התגיות HTML5 ושפת CSS, עקרונות חוויית משתמש וסוגיות בנגישות אתרים. נלמדים גם כלים לבניית אתרים בוורדפרס.

 

מתכונת הלימוד

הקורס כולל 475 שעות אקדמיות, 20 שעות לימו עצמאי על ערכות מקוונות ו - 70 שעות לעבודה עצמית. המסלול משלב שיעורים עיוניים עם תרגולים מעשיים שבהם מיישמים הלכה למעשה את הכלים מתחום העיצוב. המשתתפים מבצעים פרויקטים ומטלות שונות ולקראת סיום הקורס גם עורכים פרויקט מסכם.

נושאי לימוד

 

  • צילום דיגיטלי
  • יסודות העימוד
  • תורת הצבעים
  • נגישות אתרים
  • איור וציור אנלוגי   
  • ועוד

 

תנאי קבלה

כדי להתקבל למסלול, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה או להציג אישור על 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, הם צריכים להיות בעלי שליטה בשפה האנגלית. בנוסף, עליהם לשלוט בשימוש במערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. כל המועמדים עוברים גם מבחן מיון פנימי.

 

הקורס מתאים למעוניינים להתמקצע בגרפיקה ממוחשבת ולהשתלב בשוק העבודה כמעצבים גרפיים במסגרות מגוונות כגון סטודיו לבניית אתרים, חברות לאנימציה, משרדי פרסום, בתי דפוס וסטודיו לעיצוב גרפי.


תעודה

 

כדי לסיים בהצלחה את הקורס המועמדים צריכים להשתת באופן פעיל בשיעורים ולהיות נוכחי בלפחות 85 אחוזים מהמפגשים. עליהם לערוך את התרגולים העצמאיים מהבית ולהגיש את כל המטלות והפרויקטים. מי שעומדים בכל הדרישות הללו מקבלים תעודת סיום שניתנת על ידי ג'ון ברייס הדרכה ותעודה שמעידה על לימודים במרכז מורשה של Adobe Training Center.

 

העומדים בדרישות זכאים לתעודה נוספת מטעם משרד העבודה.

 

 

 


מי שעוברים בחינת גמר חיצונית ומגישים פרויקט גמר יכולים לקבל תעודת גמר בסך 300 שעות "ביצועיסט בתוכנות גרפיות מתקדמות" מטעם משקד הכלכלה.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp