קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר

קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design בג`ון ברייס הדרכה

קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design - ג'ון ברייס הדרכה

 

המילה האחרונה בזירת העיצוב

ההתפתחויות הרבות בעולמנו הממוחשב הביאו לכך שמעצבים גרפיים כבר אינם יכולים להסתפק עוד בכישרונם וביכולותיהם לעיצוב ידני. הם נדרשים גם לשלוט בשלל תוכנות גרפיקה ממוחשבת, שהיום נמצאות בכל סטודיו, משרד פרסום, חברת אנימציה או בית דפוס. השימוש ביישומים אלה דורש היכרות עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ושליטה בזירת האינטרנט, שלעולם אינה חדלה מלהתפתח ולהשתכלל. חשוב לזכור שמידת האטרקטיביות של אתרים מושפעת רבות מהעיצוב שלהם ולכן על הגרפיקאים לכוון לעיצוב יעיל ואיכותי עד כמה שניתן בזירת הרשת.

 

ג'ון ברייס הדרכה עורכים קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design, בו לומדים להשתמש ביישומים ובתוכנות עדכניים כדי לעצב אתרים, אפליקציות מובייל ומוצרים נוספים. התכנית מסייעת לבוגרים שעומדים בתנאים להשתלב בעבודה וכך מכוונת להעניק להם כלים פרקטיים שמתאימים לשוק העיצוב של היום וכוללת גם בניה של תיק עבודות מקצועי. חיילים משוחררים יכולים להשתמש בפיקדון למימון המסלול.

 

הקורס נערך במסלול ערב בשלוחות מוסד הלימוד בתל אביב ובירושלים

 

 


תוכנית הלימודים

 

מסלול זה מורכב משתי חטיבות -

 

  • ביצועיסט לתוכנות גרפיות מתקדמות - בחטיבה זו מעמיקים בעולם הגרפיקה הממוחשבת ומקבלים מיומנויות לעיצוב אתרים באמצעות תוכנות של חברת אדובי העולמית. כמו כן, הם לומדים על טכניקות לעימוד, לעיצוב לדפוס, לעיבוד תמונה

 

  • Web design - חטיבה זו מתמקדת ביצירה של אתרי אינטרנט בשילוב תכנות לאינטרנט. בין היתר נלמדת שפת התגיות HTML5 ושפת CSS, עקרונות חוויית משתמש וסוגיות בנגישות אתרים. נלמדים גם כלים לבניית אתרים בוורדפרס.

 

מתכונת הלימוד

הקורס כולל 470 שעות אקדמיות ו - 70 שעות לעבודה עצמית. המסלול משלב שיעורים עיוניים עם תרגולים מעשיים שבהם מיישמים הלכה למעשה את הכלים מתחום העיצוב. המשתתפים מבצעים פרויקטים ומטלות שונות ולקראת סיום הקורס גם עורכים פרויקט מסכם.

נושאי לימוד

 

  • צילום דיגיטלי
  • יסודות העימוד
  • תורת הצבעים
  • נגישות אתרים
  • איור וציור אנלוגי   
  • ועוד

 

תנאי קבלה

כדי להתקבל למסלול, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה או להציג אישור על 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, הם צריכים להיות בעלי בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לפחות או לחלופין לעבור מבחן ידע לקביעת השליטה בשפה האנגלית. בנוסף, עליהם לשלוט בשימוש במערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. כל המועמדים עוברים גם מבחן מיון פנימי.

 

הקורס מתאים למעוניינים להתמקצע בגרפיקה ממוחשבת ולהשתלב בשוק העבודה כמעצבים גרפיים במסגרות מגוונות כגון סטודיו לבניית אתרים, חברות לאנימציה, משרדי פרסום, בתי דפוס וסטודיו לעיצוב גרפי.


תעודה

 

כדי לסיים בהצלחה את הקורס המועמדים צריכים להשתת באופן פעיל בשיעורים ולהיות נוכחי בלפחות 80 אחוזים מהמפגשים. עליהם לערוך את התרגולים העצמאיים מהבית ולהגיש את כל המטלות והפרויקטים. מי שעומדים בכל הדרישות הללו מקבלים תעודת סיום שניתנת על ידי ג'ון ברייס הדרכה ותעודה שמעידה על לימודים במרכז מורשה של Adobe Training Center.

 

 


מי שעוברים בחינת גמר חיצונית ומגישים פרויקט גמר יכולים לקבל תעודת גמר בסך 300 שעות "ביצועיסט בתוכנות גרפיות מתקדמות" מטעם משקד הכלכלה.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

חוות דעת של סטודנטים על עיצוב גרפי ו - web design- ג`ון ברייס

התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 4.8 מתוך 5

ג`ון ברייס הדרכה
11/05/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב במוסד ג'ון ברייס את המגוון הרחב של הקורסים שהם מציעים אותם לסטודנטים.

על הקמפוס

בג'ון ברייס קמפוס חיפה מרגישים מאוד נוח להיות, ודעתי הוא מקום מדהים

טיפים

תתרכזו בשיעורים ותעשו שיעורי בית, כי ככה יהיה יותר קל להצליח

ג`ון ברייס הדרכה
12/04/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

במקום שבו נמצאת המכללה חסר חנייה, וחניון של בניין בתשלום וזה לא הוגן לסטודנטים שלומדים שם.

על הקמפוס

מקום טוב עם פינת קפה ומרפסת להפסקות, כיתות קטנות שזה טוב ללימודי ולקבל יחס אישי מי מרצה

טיפים

מקום טוב עם פינת קפה ומרפסת להפסקות, כיתות קטנות שזה טוב ללימודי ולקבל יחס אישי מי מרצה


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp