קורס עיסוי במכללת תמורות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס עיסוי - מכללת תמורות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיסוי במכללת תמורות

 

עיסוי גוף - להנאה ולהנעה

 

העיסוי הוא שיטה טיפולית יעילה ועתיקת יומין שמטרתה להביא לרפיון השרירים ולהזרמת דם טובה יותר בגוף. מחקרים רבים הוכיחו זה מכבר כי זרימת דם יעילה מסייעת לפינוי הפסולת המצטברת בשרירי הגוף, כגון חומצות לקטיות שונות, המעוררות כאבים ומגבילות את תנועת השרירים. תחום העיסוי המעגן בתוכו מספר רב של שיטות טיפול במגע, מיועד בעיקר להרגיע את הגוף, להקל על מכאובים שונים ולהביא לריפוי של תחלואים שונים. הוא מסייע לשיפור תהליכים מטבוליים ולשיקום רקמות רכות שנפגעו ממאמץ יתר או מטראומות והוא ידוע ביכולתו לספק מענה יעיל לבעיות שונות ככאבי מפרקים, כאבי שרירים, כאבי גב או כאבי ראש.

 

שיטות הטיפול

 

תחום זה משתייך לרפואה המשלימה והוא מאגד בתוכו שיטות מגוונות הנהוגות בתרבויות ובמסורות טיפוליות שונות בעולם. מבין שפע שיטות העיסוי הקיימות כיום בעולם, שיטות העיסוי הנפוצות ביותר בעולם המערבי כיום, הן ללא ספק, העיסוי השוודי, העיסוי המשולב והעיסוי הרפואי.

 

 • העיסוי השוודי נחשב לעיסוי הקלאסי ביותר המסייע להמרצת מחזור הדם ולהרגעת השרירים. עיסוי זה, המתבצע בהתאם לגישה ההוליסטית, הוכח כיעיל במיוחד להפגה של מתחים ולשיכוך כאבים קלים.

 

 • העיסוי המשולב, המבוצע בעזרת שימוש בשמנים ארומתיים, מיועד לשחרור ולחימום השרירים. בעיסוי זה משלב המטפל במהלך הטיפול בין מספר טכניקות עיסוי שונות, כשהמרכזיות שבהן הן השיאצו והטווינא.

 

 • העיסוי הרפואי שואב את עקרונותיו מעולם הרפואה המזרחית והרפלקסולוגיה והטיפול בו משלב בין שיטת העיסוי השוודי ושיטת עיסוי הרקמות.

 

על הלימודים

 

המסלול ללימודי עיסוי במכללת תמורות שם לו למטרה להכשיר מטפלים מקצועיים בתחומי העיסוי השונים. במהלך הלימודים מושם דגש על פיתוח המיומנויות הטיפוליות של המטפלים בעיסוי בעזרת טכניקות מגוונות ונפוצות וכן על מתן דגשים שונים למטפלים בעיסוי; שמירה על יציבה נכונה, על נשימה נכונה ועל יחסי מטפל-מטופל תקינים – כל אלה הם רק מקצת מן הדגשים הניתנים בקורס לצורך השגת המטרה – הכשרת מטפלים מקצוענים במגע, בעלי ידע מקצועי וכלים מעשיים בתחום.

 

תכנית זו, הנלמדת בהיקף של 17 מפגשים בני 4 שעות כל אחד, מיועדת לחסרי רקע קודם בתחום וכן לבעלי ידע קודם בתחומי העיסוי המעוניינים להרחיב את מגוון הכלים שלהם בתחומי המגע השונים. לימודי העיסוי בתמורות מקנים ללומדים ידע תיאורטי נרחב לצד ניסיון מעשי מקיף; לשם כך מבוצעות לכל אורך המסלול הדגמות מעשיות רבות ותרגול מעשי הנעשה בפיקוח.

 

תכני הלימוד

 

נושאי הלימוד בתכנית הם רבים ומגוונים, כאשר התכנים המרכזיים הנלמדים במסלול הם:

 

 • יחסי מטפל- מטופל
 • קורס החייאה
 • התוויות נגד בטיפול
 • אתיקה מקצועית
 • ההיסטוריה של תורת העיסוי
 • עיסוי ככלי טיפולי
 • טכניקות עיסוי שוודי הוליסטיחשיבות
 • אנטומיה ופיזיולוגיה
 • המגע האנושי בהיבט הנפשי והפיזי
 • ועוד

 

ומה בהמשך?

 

לבוגרי המסלול מוענקת תעודה מטעם תמורות, המרכז ללימודי רפואה משולבת והלימודים בתמורות מאפשרים להם להמשיך ולהעמיק את ידיעותיהם ומיומנותם בתחומי המגע במסגרת קורסי ההמשך המוצעים במרכז. למשל, קורס עיסוי רקמות עמוק שלב ב' וקורס עיסוי רפואי שלב ב' מכילים בתוכם תכנים תיאורטיים ומעשיים ומתמקדים על יישום נכון של כל הטכניקות הנלמדות.

 

עיסוי רקמות עמוק מתמקד לדוגמה בעיסוי אזורים שונים בגוף – כמו מפרקים, שרירים וגידים – החשופים יותר לדלקות, וההכשרה בתחום מאפשרת למטפלים לטפל באוכלוסיות נוספות – ספורטאים תחרותיים או במטופלים שעברו פציעה כלשהי, למשל.

 

העיסוי הרפואי, הכולל ביצוע של תנועות עיסוי בעלות אופי פיזיותרפי, נפוץ גם הוא במצבים של פציעות, מאמץ יתר, דלקות בגידים או פציעות שלד ומפרקים, וההכשרה בו מאפשרת למטפלים לסייע בריפוי ובשיקום של רקמות שנפגעו ולהחזיר את מטופליהם לרמת פעילות תקינה.

 

 

לסיכום

 

מכללת תמורות פועלת מזה שנים להכשיר מטפלים איכותיים ומקצועיים, ולהעניק להם ידע נרחב בתחומי העיסוי ההוליסטי והספא. תכנית הלימודים ללימודי עיסוי מעמיקה את ידיעותיהם ואת ניסיונם של התלמידים בתחומי העיסוי ואף בתחום הרפואה המערבית, ומכשירה את אותם לטפל במגוון שיטות העיסוי הנפוצות והיעילות ביותר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תמורות - המכללה לרפואה משלימה

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

קורס עיסוי רפואי לנשים
רחל שרף
1 תגובות
קורס עיסוי רפואי באשדוד
פנינה כהן
1 תגובות
קורס תזונה נכונה
מירי
1 תגובות
פרטים על קורס NLP
עדי מאירי
1 תגובות
קורס איפק בצפון הארץ
אושי
1 תגובות
משכורת ועבודה אחרי לימודי נטורופתיה
דבורה
2 תגובות
קורס יועצי שינה במרכז
הילה קניגשטדלטר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp