רוצה פרטים על עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עבודה סוציאלית בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עבודה סוציאלית בלי פסיכומטרי


האם אפשר להתקבל ללימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי?


לימודי עבודה סוציאלית הם מסלול מבוקש בקרב סטודנטים בארץ. מדובר בתכניות המשלבות ידע תיאורטי רב עם התנסות מעשית כבר מהשנים הראשונות, כאשר התלמידים משתלבים באופן פעיל במערכות שירותי הרווחה והשיקום בישראל. בשל הביקוש הרב, דרישות הקבלה ללימודי עבודה סוציאלית הם גבוהים על פי רוב, כאשר כמעט תמיד יש צורך להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.


במכללות השונות, הציון הנדרש בבחינה הפסיכומטרית הוא בדרך כלל 580. באוניברסיטאות, רף הקבלה גבוה יותר, והמועמדים נדרשים להיות בעלי ציון של בין 600 - 660 בפסיכומטרי. עם זאת, אפשרות ללמוד ללא 


במסלולים המיוחדים הללו שמים דגש על ממוצע הציונים של תעודת הבגרות, וכן על ציונים במקצועות מסוימים, בדרך כלל אנגלית ומתמטיקה. כמו כן, מוסדות אחרים מאפשרים גם לבוגרי תארים אקדמיים קודמים להתקבל בלי פסיכומטרי. יש להביא בחשבון שבדרך כלל נדרשים המועמדים להיבחן בבחינות לקביעת רמת האנגלית, כמו אמי"ר או אמיר"ם, ולעמוד בריאיון קבלה.


הנה כמה אפשרויות לתנאי קבלה ללא פסיכומטרי במוסדות שונים:
 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית ספיר בספיר יכולים להתקבל ללימודי העבודה הסוציאלית על סמך ציוני בחינות הבגרות, ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית. המועמדים נדרשים להיות בעלי ממוצע של 98 לפחות בבחינות הבגרות, בדגש על ציון של מעל 80 בבחינה באנגלית ברמת 5 יחידות לימוד, וציון של 80 לפחות ברמת 4 יחידות לימוד או יותר במתמטיקה. מועמדים אלה חייבם גם להיבחן בבחינת אמי"ר באנגלית טרם קבלתם. לרוב, מוזמנים המועמדים גם לריאיון קבלה, המתקיים במתכונת אישית או קבוצתית.
אוניברסיטת אריאל בשומרון לאוניברסיטת אריאל בשומרון יכולים להתקבל ללימודי העבודה הסוציאלית מועמדים בעלי ממוצע בגרויות של 100 ומעלה. הם נדרשים להיות בעלי ציון של 90 לפחות בבחינת הבגרות באנגלית ברמת חמש יחידות לימוד, וכן ציון של מעל 85 בבחינת הבגרות במתמטיקה, ברמת של 4 יחידות לימוד לפחות.
אוניברסיטת חיפה ללימודי העבודה הסוציאלית באוניברסיטת חיפה יכולים להתקבל מועמדים שגילם מעל 42 שנים ללא צורך להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, הם נדרשים לעבור ריאיון קבלה אישי. כמו כן, יכולים להתקבל גם בעלי תואר ראשון קודם במקצועות אחרים, שממוצע הציונים שלהם הוא לפחות 85.
אוניברסיטת תל אביב מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי, נדרשים להיות בעלי תואר ראשון קודם ממוסד אקדמי מוכר, בממוצע ציונים של לפחות 85. כמו כן, על מועמדים אלו לעמוד בריאיון קבלה אישי.
האוניברסיטה הפתוחה לכל תכניות הלימוד באוניברסיטה הפתוחה ניתן להתקבל ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית, זאת במסגרת מדיניות הקבלה הגמישה של המוסד. באוניברסיטה הפתוחה קיימים מסלולים המקבלים מועמדים גם ללא תעודת בגרות מלאה, שמאפשרים כמעט לכל אחד לרכוש השכלה אקדמית.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי