רוצה פרטים על קורס סינית למתקדמים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי סינית למתקדמים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סינית למתקדמים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי סינית למתקדמים

 

בשנים האחרונות נמצאים לימודי שפות בכלל ולימודי השפה הסינית בפרט, במגמת עלייה מתמדת בישראל ובעולם. כיום, כאשר סין הופכת להיות שחקן מפתח חשוב בכלכלה הגלובלית, לימודי סינית למתקדמים מאפשרים תקשורת מקצועית רחבה ומעמיקה עם גורמים בשוק הסיני ובתרבות הסינית. הסינית היא שפה טונאלית, שבה לכל מילה יכולות להיות מספר משמעויות – בהתאם לטון שבו היא נהגית – דבר זה מוסיף אלמנט נוסף של קושי לשליטה אמיתית בשפה ומסביר מדוע זרים, שלא "גדלו על סינית", מתקשים בלימוד השפה על בוריה ובשליטה מיטבית בה.

 

ידע בשפה הסינית נחשב ליתרון משמעותי גם בעבור עובדים ואקדמאים בתחומים שאינם דווקא עסקים, תחומים כמדעי המדינה, יחסים בינלאומיים, מדעים מדויקים ועוד. אנשי עסקים רבים בישראל מקיימים קשרים הדוקים עם עמיתים בשוק הסיני, והתפתחותה של רשת האינטרנט, אשר שברה את מחסום הגבולות הפיזיים, הביאה גם היא להתקרבות ניכרת בין המזרח למערב. לאור כל זאת, ידיעת השפה הסינית ושליטה בה ברמה מתקדמת, היא בין הכישורים המבוקשים בשוק.

 

הקורס למתקדמים – שפתו של הדרקון הצהוב

 

לימודי סינית למתקדמים מיועדים לבוגרי קורס סינית למתחילים או לסטודנטים המחזיקים בידע קודם ובסיסי בשפה. הלימודים המתקדמים כוללים מגוון רחב ומעמיק של כלים וידע בשפה הסינית. במסגרתם נערכים שיעורים רבים בשפת המקור והתלמידים נחשפים לטקסטים תרבותיים ועסקיים ברמות גבוהות ביותר.

 

בעוד שבוגר לימודי סינית למתחילים יכול להזמין את עמיתו הסיני למפגש במסעדה ולדון איתו בענייני עסקים ברמה מסוימת, בוגר לימודי סינית למתקדמים יכול אף לסגור את העסקה ולהתמקח על המחיר; כך, לימודי סינית למתקדמים מעניקים לבוגר שליטה גבוהה בשפה הסינית, הן מבחינת הדיבור והן מבחינה תחבירית. שליטה זו יכולה לסייע בידיו של מסיים הקורס להמשיך להשתפר באופן עצמאי גם בתום הלימודים. לדוגמה, בוגרי קורס מתקדמים שיבחרו לנסוע לסין לתקופה מסוימת יהיו בעלי יכולות לשפר את שפתם מתוך קיום שוטף של שיחות עם התושבים המקומיים. הלימודים המתקדמים לא רק שהם מעשירים את אוצר המילים של התלמיד, אלא גם מעניקים לו יכולות לבנות משפטים ולנסחם בחכמה.

 

באופן טבעי, קבלה לקורס סינית למתקדמים מתאפשרת רק לאחר עמידה בריאיון כניסה האורך כחצי שעה – מטרתו לסווג את התלמיד לרמה האמיתית שבה הוא שולט בשפה הסינית. לאחר הריאיון, ישובץ הסטודנט בכיתה המתאימה לו. היקף הלימודים בקורסי הסינית המתקדמים משתנה בין המוסדות השונים אך במרביתם, הלימודים נערכים בהיקף חצי-שנתי ובשעות הנוחות גם לתלמידים המועסקים במשרה מלאה או לאימהות צעירות.

 

מוסדות הלימוד

 

קורסי סינית למתקדמים נערכים במספר מוסדות לימוד. להלן מספר דוגמאות:

 

  • דיאלוג – בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה.

 

  • המכון לידידות סין – המכון לידידות סין מאפשר לבוגרי קורס סינית למתחילים להעמיק את הידע שלהם בשפה הסינית על ידי קורס סינית למתקדמים.

 

  • המכון לאסיה  – בית הספר מפעיל תכניות לימוד סינית למתקדמים המעשירות את הידע בשפה ומעניקות לתלמיד אוצר מילים רחב ביותר.

 

לימודי סינית בסין

 

אפשרות מעניינת נוספת קיימת בעבור סטודנטים המעוניינים ללמוד בחו"ל ובכך לשלב את חוויית לימוד השפה הסינית ברמה מתקדמת, יחד עם חוויה תיירותית; הללו יכולים לעשות זאת במדינת המקור עצמה. ישנם מספר מוסדות לימוד המציעים לימודי סינית ברמות שונות בסין, וביניהם ניתן למנות את "קמפוס לימודים", Education First, GLX ועוד.

 

לסיכום

 

קורסי סינית למתקדמים יכינו אתכם לידיעה מעמיקה עם השפה העתיקה ויכשירו אתכם לנהל שיחות ברמה גבוהה ולקרוא טקסטים בשפה הסינית. מומלץ לכל מי שמעוניין בהיכרות עמוקה עם השפה הסינית למטרות העשרה ולמטרות עבודה כאחד – מי שמבקשים להתמקצע בתחום העסקי במיוחד, מוטב שיעשו זאת גם במסגרת לימודי סינית עסקית, המוצעים בקורסים נפרדים המיועדים לכך. הסינית היא שפה שבה ידע מועט מדי עלול לא להספיק כלל לתקשורת טובה עם דובריה – אל תתקעו ללא מילים – הירשמו לקורס סינית למתקדמים.

 

קישורים נוספים

 

המאמר "סינית בין השורות", המדבר על עומקה של השפה הסינית והצורך לשלוט בה היטב, באתר מסע אחר.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סינית למתקדמים?

רוצה לדעת יותר על קורס סינית למתקדמים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp