רוצה פרטים על קורס סינית למתחילים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי סינית למתחילים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סינית למתחילים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי סינית למתחילים

 

התמורות בכלכלה העולמית ותנועת יחסי הכוחות במשחק הגלובלי, הביאו לשינויים בתפישה המערבית לגבי המזרח הרחוק בכלל, ולגבי סין בפרט; כיום סין נחשבת למעצמה כלכלית, ובכירים רבים במגזר הציבורי והפרטי מנהלים קשרים הדוקים בעולם הכלכלה הסינית. קשרים אלו כוללים ייבוא אישי, סיוע אקדמי, החלפת מידע וכדומה. האינטרנט, הפורץ את גבולות הגשמיות, הפך את סין לקרובה מתמיד גם בעבור האזרח הפשוט ובעבור עסקים קטנים יותר. למידת השפה הסינית העתיקה והעשירה פותחת דלת לעולם תרבותי מרתק ובהחלט נחשבת ליתרון משמעותי בשוק העבודה.

 

הסינית היא למעשה משפחה של שפות; כאשר מדברים על "השפה הסינית" הכוונה היא למנדרינית תקנית, שפתה הרשמית של הרפובליקה העממית של סין, המבוססת על שפתה של בייג'ינג. רוב הסינים הדוברים שפות אחרות, יודעים מנדרינית תקנית לפחות כשפה שנייה, כך שהכי משתלם ללמוד את המנדרינית ואכן הקורסים השונים מלמדים בעיקר מנדרינית.

 

לימודי סינית יכולים להיות בשילוב עם תואר אקדמי כלשהו, לדוגמה תואר במזרח אסיה – תואר זה יכול לכלול את לימודי השפה ונושאים נלווים כמו תרבות סינית, ספרות סינית וכדומה. אך מי שאינו לומד לתואר ראשון, ומעוניין בלימודי השפה הסינית עצמה בלבד – יכול ללמוד אותה בנפרד במסגרת קורס לא-אקדמי – וכמו בלימודי שפות אחרות, גם את הסינית מומלץ להתחיל בקורס למתחילים.

 

קורס למתחילים – להבקיע את החומה הסינית

 

קורס סינית למתחילים הוא קורס ממוקד אשר היקפו השנתי קצר יותר והלימודים בו ממוקדים אך ורק בידיעת השפה. הקורס למתחילים מחולק לשני חלקים עיקריים השלובים זה בזה; החלק הראשון עוסק בבסיס לימוד השפה וכולל את הבנת עקרונותיה ואת השליטה בהם. חלקו השני של הקורס הוא לימוד סינית בהיבט החוויתי – חלק זה מחזק את ביטחונם של התלמידים בדיבור בשפה, ומעשיר את אוצר המילים שלהם. לימודי סינית ברמה זו כוללים דיבור מעשי מחד, וידיעת עקרונות הכתב הבסיסיים מאידך.

 

לימודי סינית הם לימודים פרקטיים ותפישת העולם העומדת מאחוריהם גורסת כי הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא פשוט להתנסות בה ולתרגלה. התרגולים כוללים בניית משפט בשפה הסינית ופענוח משפטים כתובים. חלק מן השיעורים מועברים בסינית – הלכה למעשה – ומאפשרים לסטודנטים לשוחח אחד עם השני בשפה זו תוך שהם משתפרים בעצמם ואף עוזרים לחבריהם לכיתה להשתפר בדיבור.

 

מטרת הלימודים היא להעניק לתלמידים כלים להתמודדות עם השפה ברמה הבסיסית, תוך חשיפה לכתב הסיני ולקריאת טקסטים ברמות שונות. כך, הקורס מעניק לתלמידיו מיומנויות שיחה בשפה הסינית והכרת השפה בהיבטים שונים. הלימודים אמנם נוגעים, בדרך כלל, במושגים בסינית מן התחום העסקי והפיננסי, אך מסיימי הקורס שולטים בשפה באופן בסיסי בלבד, כשהם מסוגלים לנהל שיחה יומיומית במגוון תחומים. הקורסים כוללים גם תרגולים של הגיית המילים ושל המבנה התחבירי בשפה. בסיום הקורס מוענקת למסיימים תעודה והבוגרים יכולים להמשיך וללמוד סינית ברמות מתקדמות.

 

מקומות הלימוד

 

קורסים ללימודי סינית למתחילים נערכים במגוון רחב של מוסדות לימוד ברחבי הארץ – תכניות הלימוד שונות זו מזו, הן ברמתן, הן בהיקפן והן בעלותן. על פי רוב, נערכים הלימודים במספר מפגשים, במתכונת שנתית או חצי-שנתית, ובשעות הנוחות גם למי שעובדים במשרה מלאה.

 

  • המכון לידידות סין – מרכז לימודים מוביל בתרבות הסינית הממוקם בתל אביב. המכון לידידות סין מפעיל מספר תוכניות לימוד סינית ברמות שונות.

 

  • המכון לאסיה – בית ספר ללימוד סינית הפועל תוך כדי קיום קשרים עסקיים עם גורמים בשוק הסיני. לימודי הסינית בבית הספר Asia Knowledge נעשים מתוך ההיבט העסקי של ידיעת השפה.

 

  • בית הספר לשפות Global One – בית ספר המתמחה בלימודי שפות; הלימוד בו מועבר על ידי מורים מומחים הדוברים את השפות ברמת שפת אם.

 

  • בית הספר ברליץ – בית הספר לשפות ברליץ הוא מוסד מוביל בתחום השפות המפעיל סניפים בכל רחבי הארץ. במסגרת הלימודים בברליץ תוכלו לזכות לתמיכה אינטרנטית מלאה וליכולת לתקשר עם חבריכם לכיתה ועם המורים, גם מהבית.

 

  • דיאלוג – בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה הוא מוסד מוביל ובעל ותק של למעלה מ-25 שנה בתחום לימודי השפות.

 

לימודי המשך

 

לימודי סינית למתחילים מיועדים לאלו המבקשים ללמוד לנהל שיחות קצרות וענייניות בשפה הסינית או להתחיל את דרכם בלימוד השפה. מדובר בקורס הפונה לאנשי עסקים לפני נסיעה לחו"ל, לעצמאים המעוניינים לפעול בשיתוף עם השוק הסיני, ולתלמידים הרוצים להרחיב את אופקיהם ברכישת שפה זרה מעניינת. הלימודים אינם מביאים את המסיימים לרמה גבוהה ביותר של דיבור וקריאה, אך הם מקום מושלם לרכישת יסודותיה של השפה.

 

כיוון שהשפה הסינית הינה שפה מורכבת, עשירה ושונה מאוד מעברית, הדרך הטובה ביותר ללמוד אותה היא להתחיל ברמה נמוכה ולהמשיך משם. בהמשך תוכלו ללמוד בקורסים נוספים כלימודי סינית למתקדמים, או סינית עסקית, ולהעמיק את שליטתכם ואת ידיעותיכם בשפה העתיקה והמעניינת.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סינית למתחילים?

רוצה לדעת יותר על קורס סינית למתחילים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp