לימודי ניהול

ימודי ניהול מעניינים אותך? כל המסלולים כולל תנאי קבלה, מלגות, חוות דעת של סטודנטים נמצאים כאן. חשבת על תואר משולב כגון: ניהול וכלכלהניהול ומדעי המדינהניהול וחינוך, יש לך שאלה?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים 

רוצה פרטים על ניהול לתואר?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול, תואר ראשון בניהול - כמה זה עולה? איך מתחילים?


תמיד רצית להיות מנכ"ל חברה מצליחה ולא ידעת איך? מסלול לימודי ניהול לתואר ראשון ייתנו לך כלים לדעת ולהבין כיצד להיות מנהל מוצלח. במבנה הארגוני המורכב, הן בחברות פרטיות והן בגופים מוסדיים, קיים הצורך בהתמקצעות, וחשיבות ניהול המערכות הינה מכרעת. לאחר שבחרת תחום עניין עיקרי בו תרצה/י לעסוק, תוכל/י לשלב את לימודי הניהול, כך שיותאמו למקצוע הנבחר. ניתן לשלב את התואר בניהול יחד עם לימודים במקצועות כגון: סוציולוגיה, מדעי מדינה, תקשורת, מדעי החיים, מדעי המחשב, חינוך, ובעצם - עם כל תחום.

מהו משך זמן הלימודים?

הלימודים נמשכים שלוש שנים בדרך כלל השילובים הנפוצים ביותר לתואר ראשון הם: ניהול וכלכלה, ניהול ומערכות חינוך, ניהול ומערכות יישומים, ניהול וסוציולוגיה.

כמה זה עולה?

עלות הלימודים בחלק מן המוסדות זהה לשכר לימוד אוניברסיטאי של כ - 10,000 ש"ח. עם זאת, ישנם גם מוסדות אקדמיים בהם שכר הלימוד אינו אוניברסיטאי.

 

תכנית הלימודים

 

כשם שתחומי האחריות של מנהלים הם רבים ומגוונים, גם לימודי הניהול עוסקים במגוון רחב של ענפים ומקנים לסטודנטים היכרות עם שלל סוגיות שהן חלק משגרת יומם של מנהלים. הין היתר, הלימודים חושפים להיבטים בכלכלה, בחשבונאות, בשיווק, במימון, בניהול של ההון האנושי בארגון ובהיבטים טכנולוגיים שונים. בחלק מן המקרים, הסטודנטים יכולים להתמקד באחד מן הנושאים הללו ולהעמיק בו במסגרת התמחות או חטיבת לימוד.

 

נוסף על כך, לימודי ניהול מקנים מיומנויות פרקטיות שחיוניות למי שמעוניינים לעמוד בראש ארגונים וחברות וכן למי שברצונם להקים עסק עצמאי משלהם. כך למשל, לומדים על תהליכי בניית תכנית עסקית, על קביעה של תקציבים, על אפיקי השקעה נבונים וכדאיים ועל התנהלות מול צוותי עובדים ומנהלים בדרגות ביניים. כמו כן, הם סוקרים מגמות עכשוויות בשוק העסקי ובוחנים תהליכים עתידיים שיכולים להתחולל במשק וכך דנים בפתרונות ובפיתוחים אפשריים שיכולים לייעל את פעילותם של מנהלים.


אפשרויות תעסוקה

 

לימודי ניהול מיועדים לכמה אוכלוסיות. הם מתאימים הן למי שכבר נמצאים בתפקיד בכיר בשרשרת הארגונית ומעוניינים לצבור כלים מקצועיים נוספים כדי לקדם את עצמם, והן למי שמעוניינים בעולם העסקי ומחפשים דרך להתקדם בו לראשונה. עם זאת, יש לציין כי תואר ראשון בניהול לא בהכרח מציע לבוגריו להתקדם לתפקידים ניהוליים עם סיום הלימודים, אלא בעיקר מספק להם ידע וכלים שיכולם לסייע להם להתקדם לדרגות בכירות לאחר צבירה של ניסיון בעולם הארגוני.

 

כמו כן, באמצעות התמחויות שונות שנלמדות במהלך התואר, ניתן לפתח מיומנויות שדרושות להתקדמות בענפים ספציפיים של העולם העסקי. כך ניתן לצמוח באפיקים כגון ניהול שיווק, ניהול פיננסי, ניהול טכנולוגי וניהול משאבי אנוש. ישנם גם מוסדות המציעים לסטודנטים לשלב לימודי תעודה במהלך התואר, כך שעם סיום הלימודים הם מחזיקים בדיפלומה מקצועית שמקנה להם אפשרויות תעסוקה נוספות, כגון יועצים ארגוניים, מנהלי משאבי אנוש, מנחי קבוצות או מגשרים.

 

המשך לימודים

 

בוגרי תואר ראשון בניהול יכולים לפנות לתואר שני במגוון של תחומים משיקים. באפשרותם להמשיך לתואר שני במנהל עסקים וכן לבחור במסלולי מוסמך כגון תואר שני בניהול טכנולוגי, תואר שני בייעוץ ארגוני, תואר שני בניהול תעשייתי, תואר שני בניהול לוגיסטי ומסלולים נוספים.

 

אפשרות נוספת שעומדת בפני בוגרי תואר בניהול היא לפנות ללימודי ניהול לתעודה בהמשך דרכם המקצועית, אם הם מעוניינים לפתח מיומנות מסויימת או להתוודע לתחום חדש אותו הם יכולים ליישם בעבודתם. קורסי ניהול מוצעים במגוון רחב של תחומים, במטרה להתאים לענפים הרבים השונים במשק. לרוב היקפם של קורסים אלה הוא כמספר חודשים והם מתקיימים במסלולים נוחים לשילוב עם עבודה, במטרה להתאים לאנשים קריירה שברצונם להמשיך ולהתמקצע.

היכן לומדים?

 

 • קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון: הלימודים בקמפוס הנמצא באילת מחולקים לשלוש מחלקות. בהן אפשרות ללמוד ניהול בהיקף מלא או לשלב עם תחומים אחרים הנלמדים בנוסף לחטיבה במנהל עסקים אותה ניתן להוסיף. התואר הראשון הינו תואר של אוניברסיטת בן גוריון.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית): באוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד לתואר ראשון בניהול במגוון של צירופים דו חוגיים או במסגרת חטיבות. האוניברסיטה הפתוחה מתייחדת בשיטת לימוד המשלבת בין מפגשים פרונטליים ללמידה מקוונת בשילוב טכנולוגיות. באופן זה ניתן לשלב בין לימודים ועבודה, ניתן גם לבחור את מקום הלימודים מבין מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בפרישה ארצית.

 

 • אוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע): התואר הראשון בניהול של אוניברסיטת בן גוריון מתקיים במספר מגמות התמחות כגון משאבי אנוש, שיווק, מימון או ניהול עסקי ספורט. ניתן גם לשלב את לימודי הניהול עם חוג נוסף במסגרת לימודים דו חוגיים. אורך הלימודים כשלוש שנים.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב: בפקולטה לניהול של האוניברסיטה אפשר ללמוד לתואר ראשון בניהול בהתמחויות שונות, כגון חדשנות ויזמות, נתוני עתק (ביג דאטה), שוק ההון וניהול פיננסי או חדשנות בשיווק.

 

 • מכללת רמת גן: מכללת רמת גם היא מרכז הלימוד הגדול בארץ של האוניברסיטה הפתוחה. היא מציעה לימודי ניהול לתואר ראשון במתכונת הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה ונוסף על כך תכנית תגבור ולימודים פרונטליים בקמפוס המכללה כדי לסייע לסטודנטים.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (שער הנגב): המכללה האקדמית ספיר מציעה מסלול לימודים ייחודי לתואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית. תואר זה משלב תורות מתחום מדעי הטבע, ממקצועות ההנדסה ומדעי החברה. המחלקה לניהול תעשייתי במכללת ספיר מציעה בחירה בין שלוש מגמות: מגמת ייצור, מגמת תהליכי מידע ומגמת ניהול ביוטכנולוגיה (מגמה ייחודית למכללת ספיר). הלימודים מתקיימים בקמפוס המכללה בשדרות.

 

 

 • הקריה האקדמית אונו: מוסד פרטי להשכלה גבוהה בו לומדים קרוב ל 7000 סטודנטים. מסלולי הלימוד בו מותאמים גם לאלו העובדים ומעוניינים לשלב לימודים בשעות הערב. הקמפוס ממוקם בקרית אונו ומקצועות הניהול משתלבים בלימודי העסקים לתואר ראשון.

 

 • המכללה האקדמית הדסה (ירושלים): במכללה האקדמית הדסה אפשר ללמוד לתואר ראשון בניהול ארגוני שירות. מסלול זה שואף לפתח את התודעה העסקית ואת תודעת השירות של הסטודנטים והוא משלב גם עקרונות במשאבי אנוש, במדעי ההתנהגות ובכלכלה. אורכם של הלימודים הוא כשלוש שנים.

 

 

 • המכללה האקדמית תל חי: במכללה זו, שממוקמת באצבע הגליל, ניתן ללמוד במסלול לימודי כלכלה וניהול, שהיקפו הוא כשלוש שנים. ישנה אפשרות ללמוד במסלול חד חוגי או בתכנית דו חוגית. כמו כן, לסטודנטים מוצעת תכנית לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מערכות מידע ניהוליות, אשר מקנה ידע בניהול של בסיסי נתונים, מערכי אבטחת מידע וטכנולוגיות סייבר.

 

 

 

 

 • האקדמית גליל מערבי: במוסד הלימוד ניתן ללמוד לתואר ראשון בניהול במגוון של התמחויות, אלה כוללות לימודי ניהול בהתמחות נדל"ן, לימודי ניהול בהתמחות ניהול עסקים קטנים ובינוניים, לימודי ניהול בהתמחות לוגיסטיקה ולימודי ניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש. ניתן ללמוד גם בתכנית דו חוגית.

 

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל: המכללה מציעה לימודי כלכלה וניהול, שבהם אפשר לבחור בין מספר התמחויות כגון לוגיסטיקה, שיווק, חשבונאות או מימון. כמו כן, פועלים במכללה מסלולי לימוד בענפים נוספים כגון שירותי אנוש, ניהול מערכות בריאות ומדעי המדינה.
 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול לתואר?

רוצה לדעת יותר על ניהול לתואר?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד ניהול לתואר

טיפים ממומחים בנושא ניהול

"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל

מעל 474 סטודנטים
המליצו והצביעו על ניהול

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.3

  המרכז האקדמי ויצו חיפה195 חוות דעת

 • 4.2

  המרכז האקדמי רופין289 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,088 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

 

איך אתה ביחס לאחרים?

ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
תואר במנהל עסקים 534 86
תואר בניהול 526 88
תואר בניהול מערכות בריאות 443 88

חוות דעת של סטודנטים: ניהול

התקבלו 474 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סטודנטים מספרים על תחום הלימודים

אחלה מקום ממליצה מאוד
המכללה האקדמית ספיר
יהודית
לימודי לוגיסטיקה - ספיר
ללמוד ולהצליח לא לחשוב מה יהיה הלאה להתרכז במטרה לפתח תקשורת בינאישית וגם להיות פתוחים לילדים קטנים ולכל הגילאים, בקיצור אם תתרכז במטרה תשיג אותה בהצלחה!! מי שרוצה ללמוד את מקצועות הבריאות צריך לדעת שזה השקעה בתחומי המתמטיקה ואנגלית במיוחד לכן צריך מאוד להשקיע
הקריה האקדמית אונו
אליה
הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון
צריך לפתוח מסלול למנהל עסקים וספורט ללא חינוך גופני, צריכים מגורים לסטודנטים, צריך מתקנים חדשים, צריך לעשות יריד תעסוקה ליזמים בספורט, צריך ללמד את הסטודנטים מכירות ולבצע סימולציות, צריך חניה חינם, צריך דרכי הגעה נוחים, צריך מחירים הוגנים בקפיטריה.
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
ספיר
לימודי ניהול / עסקים
כל מי שמעוניין לשלב לימודים עם עבודה מכללת הדסה זהו המקום האופטימלי ביותר בשבילו, היחס שמקבלים מהמרצים ומהסגל בכלל הוא יחס חם ומחבק. חשוב לשים לב כמה תלמידים בכיתה בכל חוג, לשים לב לסילבוס שלא תמיד עולה בקנה אחד עם הציפיות של הסטודנט לעתיד
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
מאיה
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
לאחר שיחה עם מספר סטודנטים שלמדו את מסלול הלימוד שאני לומדת בו, התרשמתי מכך שהיה להם קשה להתקבל למקומות עבודה, כיוון שאינם יוצאים עם הסמכה מסוימת לאחר התואר. ממליצה לנסות להשתלב בתחום עוד במהלך הלימודים.
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
מיטל
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
תחשבו טוב מה מעניין אתכם עם כל השיקולים שבדבר - אם אתם אנשים עובדים, בעלי משפחות וכו' אלו נתונים חשובים שצריך לתת עליהם דגש ולא רק מה מעניין אתכם ללמוד והמכללה הזאת מתחשבת ומאפשרת לכם לעשות את זה
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
מתן
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
במידה וישנם סטודנטים המעוניינים ללמוד ולעבוד משרה מלאה לא בהייטק לפחות אינה מתאימה ללימודים המרצים אינם מתחשבים במי שאינו יכול להגיע ושלא נדבר על שילוב מילואים עבודה ולימודים שם המוסד באמת אטום
מכון טכנולוגי חולון
יתיר
תואר בניהול
תגיעו לייעוץ לפני ההרשמה ללמודים, תחשבו אם מתאים לך מה שהיועץ המליץ - יכול להיות שאתם מתחברים לתחום לימודים אחר. תבחרו במה שנראה לכם הכי נכון בשבילכם. וחשוב מאוד תקנו מדפסת דיו והמון דפים.
המרכז ללימודים אקדמיים
יהודית
לימודי מנהל מערכות בריאות - המרכז ללימודים אקדמיים
לעשות מכינה לפני ועלות המכינה תאפשר למי שרוצה בגלל המחיר יש נסיגה. לדעת יותר לעומק איזה מסלול לימודים לוקחים ואת היכולות שבדבר לדעת שזה באמת התחום שאיתו ילכו לאורך שנים ושיעניין אותם
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
אורי
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
תדעו שאתם מגיעים לאוניברסיטה הפתוחה בסופו של יום!
כך שאם אתם בעלי יכולת למידה עצמאית ומשמעת תקינה,הנני ממליץ לכם בחום על מקום זה,אשר מכנס בתוכו תגבורים נוספים לחומר הנלמד בכיתות.
מכללת רמת גן
אביהו
מכללת רמת גן - מנהל עסקים
ממליצה החום על מכללת הדסה. מקבלים ידע גם במקצועות הנדרשים וגם מעבר לזה. צוות מורים נהדר! מיקום מעולה!!! יש כיתות מחשב ענקיות וספרייה עם המון מקום שקט כך שזה תורם לסביבת הלימודים.
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
אליזבטה
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
עדיף וכדאי לעשות מבחן רמה באנגלית לפני תחילת הלימודים ואם מעוניינים לשפר כדאי לסיים עם זה לפני, כמו כן תמיד כדאי לבוא לימים הפתוחים לשמוע ולהתעניין ולראות את הצוות של מה שתלמד
מכון טכנולוגי חולון
רעות
לימודי ניהול טכנולוגיה - HIT
להשקיע להשקיע ולהשקיע חשוב לדעתי לבחור מסלול לתואר ראשון מסלול כללי שיפתח בסיום הלימודים בעולם העבודה מגוון דלתות של הצעות עבודה תואר שני ניתן וכדאי לבחור מסלול יותר מקצועי
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
מעיין
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
על מנת להצליח יש לדחוף לכיוון תחום הלימוד מבחינת העבודה בזמן הלימודים, כך שכאשר נגמר התואר ומחפשים מקום עבודה יש ניסיון מסויים ואפשר גם להתקדם בתוך מקום העבודה בזמן התואר.
המסלול האקדמי המכללה למנהל
דור
המסלול האקדמי המכללה למנהל - תואר ראשון
לחסוך מראש, הרבה יותר קל להתרכז רק בלימודים מאשר לפצל את הכוחות שלך בין עבודה ולימודים.
חובה להשקיע ולא להזניח, וכמובן לנצל את כל מה שהמקום מציע לך, ויש הרבה!!!!!!
מכון טכנולוגי חולון
רמי
לימודי ניהול טכנולוגיה - HIT
לדעתי התואר זה רק משהו לקו"ח. מה שמרשים מעסיקים זה הניסיון המעשי שצברתי אבל אם אפשר לעשות תואר תעשו וכמה שיותר מהר. אני עושה BA כי אני חולמת על MA בייעוץ ארגוני.
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
שושנה
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
תבואו עם מוטיבציה והרבה מוטיבציה , הלימודים במכון הזה לא קלים בכלל המבחנים מאוד קשים בעיקר בהנדסה הרמה מאוד גבוה, לפי הבנתי לימודי העיצוב מאוד מומלצים
מכון טכנולוגי חולון
אייל
לימודי ניהול טכנולוגיה - HIT
אולי בגלל שזה סוג של תחילת הלימודים אבל לא מרגישים ממש את הכלים שלימודי תעודה אמורים להביא והמרצים יש לציין לא מעבירים מצגות של השיעור כפי שהם מבטיחים
המרכז להשתלמויות בר אילן
ליאת
ניהול משאבי אנוש - השתלמויות בר אילן
לאלו ששוכרים דירות וחושבים להרים ידיים ולא ללמוד כדאי שתבררו קודם ,היום אני מצליחה לשלב עבודה במשרה כמעט מלאה עם הלימודים ולהצליח במבחנים
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
טליה
תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה
לנצל יעיל זמן של שיעורים. במקום להתווקח על קושי של שיעוריי בית או מבחנים עתידיים יש ללמוד ולשאול שאלות לעניין ויהיו ציונים הכי טובים.
המכללה האקדמית הדסה ירושלים
קסניה
ניהול מערכות בריאות ותיירות - הדסה

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp