לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ניהול לתואר

לימודי ניהול


יש לך שאיפות גבוהות? – התחלה טובה! פה תמצא/י מידע שיעזור לך לברור אפשרויות ולקבל החלטות. באמצעות עיון בכתבות התוכן שלנו תוכל/י לקבל מושג טוב על מה שמצפה לך במסלולים השונים לתואר ראשון בניהול במוסדות הלימוד האקדמיים בישראל.

 

מערכת ניהול הידע שלנו בנויה כך שבאפשרותך לבחון לפרטי פרטים כל תכנית לימודים בכל אוניברסיטה או מכללה. כך, הבחירה שתקבל/י תהיה מבוססת יותר. קרא/י, למשל, על תארים משולבים כגון: ניהול וכלכלהניהול ומדעי המדינהניהול וחינוך ועוד.

 

נתקלת בפערי מידע? – אנחנו מזמינים אותך לכתוב לנו באתר, ונשמח להשלים לך באופן אישי את הנתונים הנחוצים לך.   לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

מה יש לנו לספר על לימודי ניהול לתואר?

 


המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  לימודי ניהול, תואר ראשון בניהול - כמה זה עולה? איך מתחילים?


תמיד רצית להיות מנכ"ל חברה מצליחה ולא ידעת איך? מסלול לימודי ניהול לתואר ראשון ייתנו לך כלים לדעת ולהבין כיצד להיות מנהל מוצלח. במבנה הארגוני המורכב, הן בחברות פרטיות והן בגופים מוסדיים, קיים הצורך בהתמקצעות, וחשיבות ניהול המערכות הינה מכרעת. לאחר שבחרת תחום עניין עיקרי בו תרצה/י לעסוק, תוכל/י לשלב את לימודי הניהול, כך שיותאמו למקצוע הנבחר. ניתן לשלב את התואר בניהול יחד עם לימודים במקצועות כגון: סוציולוגיה, מדעי מדינה, תקשורת, מדעי החיים, מדעי המחשב, חינוך, ובעצם - עם כל תחום.

מהו משך זמן הלימודים?

הלימודים נמשכים שלוש שנים בדרך כלל השילובים הנפוצים ביותר לתואר ראשון הם: ניהול וכלכלה, ניהול ומערכות חינוך, ניהול ומערכות יישומים, ניהול וסוציולוגיה.

כמה זה עולה?

עלות הלימודים בחלק מן המוסדות זהה לשכר לימוד אוניברסיטאי של כ - 10,000 ש"ח. עם זאת, ישנם גם מוסדות אקדמיים בהם שכר הלימוד אינו אוניברסיטאי.

 

תכנית הלימודים

 

כשם שתחומי האחריות של מנהלים הם רבים ומגוונים, גם לימודי הניהול עוסקים במגוון רחב של ענפים ומקנים לסטודנטים היכרות עם שלל סוגיות שהן חלק משגרת יומם של מנהלים. הין היתר, הלימודים חושפים להיבטים בכלכלה, בחשבונאות, בשיווק, במימון, בניהול של ההון האנושי בארגון ובהיבטים טכנולוגיים שונים. בחלק מן המקרים, הסטודנטים יכולים להתמקד באחד מן הנושאים הללו ולהעמיק בו במסגרת התמחות או חטיבת לימוד.

 

נוסף על כך, לימודי ניהול מקנים מיומנויות פרקטיות שחיוניות למי שמעוניינים לעמוד בראש ארגונים וחברות וכן למי שברצונם להקים עסק עצמאי משלהם. כך למשל, לומדים על תהליכי בניית תכנית עסקית, על קביעה של תקציבים, על אפיקי השקעה נבונים וכדאיים ועל התנהלות מול צוותי עובדים ומנהלים בדרגות ביניים. כמו כן, הם סוקרים מגמות עכשוויות בשוק העסקי ובוחנים תהליכים עתידיים שיכולים להתחולל במשק וכך דנים בפתרונות ובפיתוחים אפשריים שיכולים לייעל את פעילותם של מנהלים.


אפשרויות תעסוקה

 

לימודי ניהול מיועדים לכמה אוכלוסיות. הם מתאימים הן למי שכבר נמצאים בתפקיד בכיר בשרשרת הארגונית ומעוניינים לצבור כלים מקצועיים נוספים כדי לקדם את עצמם, והן למי שמעוניינים בעולם העסקי ומחפשים דרך להתקדם בו לראשונה. עם זאת, יש לציין כי תואר ראשון בניהול לא בהכרח מציע לבוגריו להתקדם לתפקידים ניהוליים עם סיום הלימודים, אלא בעיקר מספק להם ידע וכלים שיכולם לסייע להם להתקדם לדרגות בכירות לאחר צבירה של ניסיון בעולם הארגוני.

 

כמו כן, באמצעות התמחויות שונות שנלמדות במהלך התואר, ניתן לפתח מיומנויות שדרושות להתקדמות בענפים ספציפיים של העולם העסקי. כך ניתן לצמוח באפיקים כגון ניהול שיווק, ניהול פיננסי, ניהול טכנולוגי וניהול משאבי אנוש. ישנם גם מוסדות המציעים לסטודנטים לשלב לימודי תעודה במהלך התואר, כך שעם סיום הלימודים הם מחזיקים בדיפלומה מקצועית שמקנה להם אפשרויות תעסוקה נוספות, כגון יועצים ארגוניים, מנהלי משאבי אנוש, מנחי קבוצות או מגשרים.

 

המשך לימודים

 

בוגרי תואר ראשון בניהול יכולים לפנות לתואר שני במגוון של תחומים משיקים. באפשרותם להמשיך לתואר שני במנהל עסקים וכן לבחור במסלולי מוסמך כגון תואר שני בניהול טכנולוגי, תואר שני בייעוץ ארגוני, תואר שני בניהול תעשייתי, תואר שני בניהול לוגיסטי ומסלולים נוספים.

 

אפשרות נוספת שעומדת בפני בוגרי תואר בניהול היא לפנות ללימודי ניהול לתעודה בהמשך דרכם המקצועית, אם הם מעוניינים לפתח מיומנות מסויימת או להתוודע לתחום חדש אותו הם יכולים ליישם בעבודתם. קורסי ניהול מוצעים במגוון רחב של תחומים, במטרה להתאים לענפים הרבים השונים במשק. לרוב היקפם של קורסים אלה הוא כמספר חודשים והם מתקיימים במסלולים נוחים לשילוב עם עבודה, במטרה להתאים לאנשים קריירה שברצונם להמשיך ולהתמקצע.

היכן לומדים?

 

 • קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון: הלימודים בקמפוס הנמצא באילת מחולקים לשלוש מחלקות. בהן אפשרות ללמוד ניהול בהיקף מלא או לשלב עם תחומים אחרים הנלמדים בנוסף לחטיבה במנהל עסקים אותה ניתן להוסיף. התואר הראשון הינו תואר של אוניברסיטת בן גוריון.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית): באוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד לתואר ראשון בניהול במגוון של צירופים דו חוגיים או במסגרת חטיבות. האוניברסיטה הפתוחה מתייחדת בשיטת לימוד המשלבת בין מפגשים פרונטליים ללמידה מקוונת בשילוב טכנולוגיות. באופן זה ניתן לשלב בין לימודים ועבודה, ניתן גם לבחור את מקום הלימודים מבין מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בפרישה ארצית.

 

 • אוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע): התואר הראשון בניהול של אוניברסיטת בן גוריון מתקיים במספר מגמות התמחות כגון משאבי אנוש, שיווק, מימון או ניהול עסקי ספורט. ניתן גם לשלב את לימודי הניהול עם חוג נוסף במסגרת לימודים דו חוגיים. אורך הלימודים כשלוש שנים.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב: בפקולטה לניהול של האוניברסיטה אפשר ללמוד לתואר ראשון בניהול בהתמחויות שונות, כגון חדשנות ויזמות, נתוני עתק (ביג דאטה), שוק ההון וניהול פיננסי או חדשנות בשיווק.

 

 • מכללת רמת גן: מכללת רמת גם היא מרכז הלימוד הגדול בארץ של האוניברסיטה הפתוחה. היא מציעה לימודי ניהול לתואר ראשון במתכונת הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה ונוסף על כך תכנית תגבור ולימודים פרונטליים בקמפוס המכללה כדי לסייע לסטודנטים.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (שער הנגב): המכללה האקדמית ספיר מציעה מסלול לימודים ייחודי לתואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית. תואר זה משלב תורות מתחום מדעי הטבע, ממקצועות ההנדסה ומדעי החברה. המחלקה לניהול תעשייתי במכללת ספיר מציעה בחירה בין שלוש מגמות: מגמת ייצור, מגמת תהליכי מידע ומגמת ניהול ביוטכנולוגיה (מגמה ייחודית למכללת ספיר). הלימודים מתקיימים בקמפוס המכללה בשדרות.

 

 

 • הקריה האקדמית אונו: מוסד פרטי להשכלה גבוהה בו לומדים קרוב ל 7000 סטודנטים. מסלולי הלימוד בו מותאמים גם לאלו העובדים ומעוניינים לשלב לימודים בשעות הערב. הקמפוס ממוקם בקרית אונו ומקצועות הניהול משתלבים בלימודי העסקים לתואר ראשון.

 

 • המכללה האקדמית הדסה (ירושלים): במכללה האקדמית הדסה אפשר ללמוד לתואר ראשון בניהול ארגוני שירות. מסלול זה שואף לפתח את התודעה העסקית ואת תודעת השירות של הסטודנטים והוא משלב גם עקרונות במשאבי אנוש, במדעי ההתנהגות ובכלכלה. אורכם של הלימודים הוא כשלוש שנים.

 

 

 • המכללה האקדמית תל חי: במכללה זו, שממוקמת באצבע הגליל, ניתן ללמוד במסלול לימודי כלכלה וניהול, שהיקפו הוא כשלוש שנים. ישנה אפשרות ללמוד במסלול חד חוגי או בתכנית דו חוגית. כמו כן, לסטודנטים מוצעת תכנית לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מערכות מידע ניהוליות, אשר מקנה ידע בניהול של בסיסי נתונים, מערכי אבטחת מידע וטכנולוגיות סייבר.

 

 

 

 

 • האקדמית גליל מערבי: במוסד הלימוד ניתן ללמוד לתואר ראשון בניהול במגוון של התמחויות, אלה כוללות לימודי ניהול בהתמחות נדל"ן, לימודי ניהול בהתמחות ניהול עסקים קטנים ובינוניים, לימודי ניהול בהתמחות לוגיסטיקה ולימודי ניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש. ניתן ללמוד גם בתכנית דו חוגית.

 

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל: המכללה מציעה לימודי כלכלה וניהול, שבהם אפשר לבחור בין מספר התמחויות כגון לוגיסטיקה, שיווק, חשבונאות או מימון. כמו כן, פועלים במכללה מסלולי לימוד בענפים נוספים כגון שירותי אנוש, ניהול מערכות בריאות ומדעי המדינה.


שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום ניהול

רוצה לדעת יותר על ניהול לתואר? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על ניהול לתואר
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד ניהול לתואר

חוות דעת של סטודנטים: ניהול (486 חוות דעת)
התקבלו 486 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
אתי,האוניברסיטה הפתוחה, ניהול וכלכלה - האוניברסיטה הפתוחה, 21/04/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מרצים מדהימים , החוויה בקמפוס וההצלחה להתמודד מול האתגרים

על הקמפוס
הקמפוס מעניק שירותי חניה ללא תשלום , המרצים מעבירים את החומר ברמה גבוה מאוד וחוויית הלמידה שונה מאוניברסיטה רגילה / מכללה והופכת את האדם לעצמי
יעל,המכללה האקדמית הדסה ירושלים, תואר בניהול ארגוני שירות - מכללת הדסה, 14/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני מרוצה מאוד מרוב המרצים ומהיחס שלהם

על הקמפוס
יש פינות לימוד רבות המתאימות לכולם ויש גם הרבה עמדות מחשבים..
שאלות הגולשים על ניהול

 הבדל בין ייעוץ ארגוני למשאבי אנוש19/04/2019    (8 צפיות)
 ערכת לימוד לתואר שני למנהלים17/04/2019    (19 צפיות)
 האם ממוצע בתואר ניהול מלכרים משפיע על קבלה לעבודה?14/04/2019    (17 צפיות)
 מנהל עסקים עם התמחות בחשבונואת31/03/2019    (190 צפיות)
 תואר ראשון במלונאות ותיירות במרכז30/03/2019    (96 צפיות)
 איפה כדאי ללמוד ניהול מערכות בריאות?24/03/2019    (157 צפיות)
 מבחן התאמה ללימודי מלונאות23/03/2019    (190 צפיות)
 לימודי מנהל מדיניות ציבורית20/03/2019    (167 צפיות)
 איפה כדאי ללמוד? במרכז האקדמי פרס או באקדמית רמת גן?11/03/2019    (168 צפיות)
 האם צריך תואר במנהל עסקים כדי לעבוד בתור כספרית?08/03/2019    (150 צפיות)


מלגות וימים פתוחים ניהול

מלגות
ימים פתוחיםשירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על ניהול לתואר?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
ניהול משאבי אנוש (לפני 9 שעות, 11 דקות)
הבדל בין ייעוץ ארגוני למשאבי אנוש (לפני 3 ימים, 14 שעות, 32 דקות)
ערכת לימוד לתואר שני (לפני 3 ימים, 15 שעות, 50 דקות)
ערכת לימוד לתואר שני למנהלים (לפני 5 ימים, 12 שעות, 10 דקות)
ציון התואר וקבלה לעבודה (לפני 6 ימים, 9 שעות, 12 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD