לימודי משא ומתן במכללה האקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס משא ומתן - גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול משא ומתן במכללה האקדמית גליל מערבי
 
לשאת ולתת – מיומנות ואמנות
 
מי מאיתנו לא היה רוצה לשפר את מיומנויותיו בתחום ניהול המשא ומתן, ולרכוש ידע וכלים מעשיים בנושא? קורס ניהול משא ומתן במכללה האקדמית גליל מערבי הוא קורס מקצועי המיועד לכלל הציבור ובעיקר לעוסקים בתחומי הניהול, כמנהלים בכירים, מנהלי שיווק, מנהלי פרוייקטים ובעלי תפקידים אחרים, המבקשים לפתח את כלי ניהול המשא ומתן שבידיהם, ולהתמחות במיומנות יומיומית זו.
 
בתהליך של ניהול משא ומתן מעורבים גורמים רבים ושונים, וביניהם אף מרכיבים פסיכולוגיים, גורמים אישיותיים, מרכיבים תקשורתיים והתנהגותיים ועוד. על כן, לכל מי שמתבקש לנהל משא ומתן כדבר שבשגרה מומלץ ללמוד ולהכיר לעומק את תהליך המשא ומתן – על כל פניו וגווניו – ולרכוש מיומנויות מעשיות וכלים פרקטיים לניהול יעיל של משא ומתן ופתרון קונפליקטים.
 
על הקורס במכללת גליל מערבי
 
קורס ניהול משא ומתן במכללה האקדמית גליל מערבי נפרש על פני 50 שעות לימוד אקדמיות, והוא מציע למשתתפים בו מערך לימודי מקיף ומקצועי לקבלת הידע העיוני והמעשי הנרחב והמעמיק בתחום המשא ומתן, בדגש על הידברות אפקטיבית לצורך יישוב סכסוכים ומחלוקות. לבוגרי הקורס העומדים בהצלחה בדרישותיו תוענק תעודת גמר מטעם "המכללה האקדמית גליל מערבי – היחידה ללימודי חוץ והמשך", ומטעם "אפרת גישור".
 
מבין הנושאים הנלמדים בקורס
 
בקורס ניהול משא ומתן במכללת גליל מערבי לומדים על מניעים אפשריים לקונפליקט ועל גורמים המשפיעים על מאפייני הסכסוך ועל כיוון התפתחותו או פתרונו. כמו כן, משתתפי הקורס לומדים על דרכים שונות לגשת לתהליך של משא ומתן, שתמיד מקדימים אותם שלבי הכנה, הכוללים ברור ותשאול. בקורס דנים בשאלות כגון – מה מוגדר כמשא ומתן, ואיזה סוגים של הידברות קיימים? ממה מורכב משא ומתן, מהם השלבים שדרכם הוא מתבצע, ואלו כישורים מיוחדים נחוצים לניהול אפקטיבי של תהליך זה?
 
ישנו עיסוק רחב בקורס בגורמים דינמיים המלווים את התהליך, כשינויים בעמדות הכוח, תנודות במצב הרוח, בתחושות וברגשות. כמו כן, מדברים הרבה על מצבים המתחזים למצבים סטאטיים, אך למעשה הם ברי שינוי. כאן נביא לדוגמא - דפוסי התנהגות מקובעים, תפישות סטריאוטיפיות, אמונות מושרשות, ערכים מוטמעים, חששות, מעגלי חשיבה רפטטיביים ועוד. כל אלה מזינים את הקונפליקט ועלולים "לתקוע" את המשא ומתן ולהכשילו.
 
בתכנית פורשים בפני הסטודנטים את סוגי המשא ומתן השונים. לא דומה שיחת ועידה בטלפון, בוידאו או במחשב לשיחה פנים אל פנים. יש אף לדעת כיצד לרתום נציגים ראויים לתהליך ההידברות. לפעמים משא ומתן מתנהל תחת לחץ של זמן מוגבל, לעיתים מתלווה אליו דיווח, לאו דווקא הוגן, בכלי התקשורת.
 
יתר על כן, בקורס לומדים להכיר את ההשלכות המעשיות והרגשיות של המשא ומתן. איך נוכל לוודא שאף צד לא יצא נפגע מן התוצאה של התהליך? כיצד נבטיח שהצדדים לא ישובו לדרך המחלוקת פעם נוספת לאחר שהגיעו להסכמה? מהם הגמולים המצפים לצדדים כתוצאה מפתרון המחלוקת? ועוד כהנה וכהנה סוגיות.
 
נושאים נוספים:
 
 • אפקט הבעלות
 • מוניטין
 • משא ומתן תחרותי
 • שיקום האמון
 • תיאוריית הקונפליקט
 • קללת המנצח
 • מלכודת ההתמכרות   
 • ועוד
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ, המשך ותעודה | קורסים והשתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי

פורום לימודי תעודה | קורסים

אשמח לדעת עוד על קורס הנהלת חשבונות
לינוי ידע
ללא תגובה
האם קיים קורס פקחי טיסה בארץ
דב
ללא תגובה
קורס עריכת וידאו באזור ראשון לציון
טדי
1 תגובות
לימודי רוסית בבית ספר דיאלוג מוכרים לגמול השתלמות?
נטלי
1 תגובות
איפה לומדים מזכירה רפואית?
אביבה אבגי
1 תגובות
קורס קוסמטיקה באזור אילת
טל גלר
1 תגובות
ניהול פרויקטים בבניה בצפון
חסין אבו סלאח
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp