קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד במכללת מדיאטק הייטק חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

לפתח את העתיד

האייפונים והטאבלטים נמצאים בכל מקום וכל אחד יכול לספר על המשחק החדש שהוא התמכר אליו או על האפליקציה ששינתה לו את החיים. מכללת מדיאטק הייטק מכשירה את תלמידיה להיות המפתחים של האפליקציה הבאה שיכולה לשנות את העולם.

בין מגוון הקורסים המתמחים בפיתוח ובבדיקות תוכנה, הקורס לפיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android נותן את הכלים לפיתוח יישומים במכשירים מגוונים ובשפות השונות, בפורמט דיגיטלי המאפשר לקרוא ולבצע מטלות מהסלולרי ומהטאבלט. קורס התכנות מוכר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה וניתן למימון מכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. זהו קורס שמותאם לחסרי רקע בתחום הפיתוח למובייל והוא מעניק היכרות עם שלל טכנולוגיות עיקריות שנחוצות היום למפתחי מובייל.

תכנית לימודים


חלקו הראשון של הקורס חושף את המשתתפים לנושאי יסוד בתחום התכנות, לרבות שפת JAVA ותכנות מונחה עצמים, שרלבנטים למפתחי אפליקציות לאנדרואיד. המשתתפים מתנסים בכתיבה של אפליקציות בסיסיות למערכת אנדרואיד ורוכשים ידע וכלים שיכולים לסייע בהמשך הדרך בפיתוח אפליקציות לצד השרת באמצעות JAVA EE. נוסף על כך, הם דנים בתהליך הפיתוח של אפליקציות WEB באמצעות HTML, CSS וג'אווה סקריפט שמותאמים להרצה במובייל.

 

התכנית שמה דגש לא רק על פיתוח לצד הלקוח אלא גם על פיתוח לצד השרת וכך מרחיבה את אפשרויות התעסוקה של בוגריה. הקורס חושף את תלמידיו לתהליך הבנייה המלא של אפליקציות, עד לשחרורן לחנויות אפליקציות ובפרט לחנות של גוגל.


מתכונת הלימוד

הקורס כולל 470 שעות, מהן 370 שעות לימוד פרונטלי ו - 100 שעות לעבודה עצמית על פרויקט. זהו קורס ערב שבו נערכים שיעורים באחד הערבים בשבוע ובימי שישי בבקרים.

תלמידי הקורס משתתפים בשלל תרגולים מעשיים של תהליך פיתוח האפליקציות. הם מקבלים טאבלט מבוסס אנדרואיד שעליו הם יכולים להריץ את היישומים שהם בונים לאורך התכנית, במקום לעשות שימוש בסימולטור. השימוש בטאבלט מסייע להם להתנסות בהצגה חיה ולנצל את מלוא החיישנים של הטאבלט.

נושאי הלימוד
 
  • פיתוח לצד השרת
  • תכנות מונחה עצמים
  • Javascript ו - jQuery
  • עולם האינטרנט והמובייל
  • שילוב שפת ג'אווה בפיתוח   
  • Bootstrap
  • שפת HTML
  • מבוא ל - XML
  • עיצוב רספונסיבי   
  • ועוד

סגל הוראה

מנהל התחום הוא מהנדס רשתות מחשבים ומומחה לפיתוח ולהנדסת תוכנה בעל תואר אקדמי במדעי המחשב. כמו כן, הוא מחברם של ספרים מקצועיים בתחום ועיסוקו המרכזי הוא פיתוח תוכנות ומערכות המשלבות טכנולוגיות פיתוח שונות. יתר על כן מנהל התחום מייעץ למשרד החינוך בתחום הטכנולוגיה ומערכות המידע.

על מוסד הלימוד

מכללת מדיאטק הייטק שבחיפה מציעה לתלמידיה מגוון רחב של לימודים בתחום ההייטק, החומרה והפיתוח. בין מסלולי הלימוד ניתן ללמוד קורס להכשרת בודקי תוכנה QA, קורס פיתוח ובניית אתרים PHP WEBMASTER, קורס פיתוח בטכנולוגיית FULL STACK וקורס BI בינה עסקית.

תנאי קבלה

קורס זה מתאים למועמדים חסרי רקע קודם בפיתוח שלהם נתונים גבוהים במיוחד, שעוברים מבחן התאמה. מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד שלהם 3 יחידות בגרות במתמטיקה ובגרות באנגלית. מי שאינם מחזיקים ביחידות הבגרות אך להם 12 שנות לימוד נבחנים במבחן חלופי. כמו כן, על המשתתפים להיות בעלי יכולת קריאה והבנה של השפה האנגלית והכרת מערכת "חלונות". הקבלה מותנית במבדק התאמה.
 

תעודה


התלמידים שהגישו את כל מטלות הקורס ונכחו בשיעורים מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה והתעשייה ניתנת לתלמידים אשר עוברים מבחנים פנימיים בכל נושא, בחינה המשלבת פיתוח אפליקציות אנדרואיד ומגישים את פרויקט הגמר.

 

מוסד הלימוד מציע לבוגרים סיוע בתהליך חיפוש העבודה. הכשרה זו כוללת ליווי בכתיבה של קורות חיים ושליחתם לחברות שונות, סיוע זה ניתן בהתאם לתקנון מוסד הלימוד.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp