רוצה פרטים על קורס L.D נוירותרפיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכשרת מטפלים בלקויי למידה בקורס נוירותרפיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס L.D נוירותרפיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי נוירותרפיה


תחום אינטגרטיבי ייחודי

 

 

תחום לקויות הלמידה – על חיפוש פתרונות ייחודיים ושונים בתוכו, על ניסיונות מתמידים להבינו לעומק יותר ויותר, ועל שיטות הטיפול הקיימות בו – הוא אחד התחומים הנחקרים ביותר בשנים האחרונות. מדובר בתופעה מוכרת מאוד כיום, כאשר ילדים רבים מאובחנים כבעלי לקויות למידה מסוגים ורמות שונות. מתוך הניסיונות להבין את התחום נולדות שיטות חדשות לטיפול בו, להתמודדות הילדים וההורים ומטפלים העוסקים בו באופן מקצועי מבוקשים כל העת בענפים התעסוקה השונים.

ברוב המקרים הניסיון להתמודד עם התופעה של לקויות למידה נעשה בתחום החינוך, וקיימות תכניות מיוחדות לחינוך ללקויי למידה. תחום הנוירותרפיה הוא תחום ייחודי הנשען על המכלול האורגני של התופעה המכונה לקויות הלמידה והדגש בו הוא על הפן הטיפולי ועל התרפיה האינטגרטיבית הנגזרת מעולם לימודי הרפואה המשלימה

 

על הלימודים

 

קורסי L.D נוירותרפיה נלמדים בהיקף מעמיק של שלוש שנים, והם כוללים בתכנית הלימודים ידע תיאורטי מקיף בתחום לקויות הלמידה; הידע הניתן לתלמידים במסלול נשען על כל המחקרים האקדמיים בתחום, יסודיים וותיקים, וכן מחקרים חדשים. התלמידים לומדים מגוון רחב של נקודות מבט להתייחסות לתחום זה, את השילוב בין נקודות מבט אלה, ומכירים שיטות לטיפול בלקויות הלמידה. כך, הלימודים כוללים הכשרה תיאורטית וכן הכשרה מעשית מקיפה, והם מעניקים לבוגריהם את היכולות המתאימות לטיפול בילדים בעלי לקויות למידה, מתוך שילוב מכלול התחומים והגורמים הנמצאים בתמונה זו.

 

נושאי הלימוד בתכנית

 

זוהי תכנית מקיפה, נלמדים במסלול נושאים כהתייחסות למקום ההורי אצל ילד בעל לקויות למידה, קינסיולוגיה חינוכית, אבחון דידקטי, רקע לתחום, לקויות למידה במבט נוירולוגי ואורגני, יחסי מטפל מטופל, תהליכי טיפול, שיתופי פעולה בין צוותים מקצועיים, שיטות אבחון שונות, היבטים רגשיים של לקויות למידה, היבטים חברתיים של לקויות למידה, טכניקות עבודה בתחום, שיטות טיפול מתחומי הרפואה המשלימה, ותחומים רבים בנוסף.

 

מתכונת הלימודים והיקפם

 

התכנית מוצעת באופן ייחודי במכללת כרכור – המכללה לרפואה הוליסטית, והיא נלמדת במתכונת לימודים מעמיקה ומקיפה. מסלול הלימודים נפרש על פני שלוש שנים, והוא מקיף לא פחות מ – 1,834 שעות לימוד, כאשר מתוכן - 610 שעות לימוד מוקדשות ללימודי קינסיולוגיה ולשיטות האבחון הדידקטי – ככלים משמעותיים ומרכזיים בתחום הטיפול בנוירותרפיה.

 

קהל היעד

 

התכנית ללימודי נוירותרפיה מיועדת לכל מי שמבקש להשתלב בתחום הטיפול והאבחון של לקויות הלמידה, ובשימוש בכלים חדשניים שטרם קיימים בענף זה, וכל זאת מתוך נקודת מבט אינטגרטיבית, וכדי לסייע לבעלי לקויות הלמידה ולבני משפחותיהם.

תעודת הסמכה ואפשרויות התעסוקה

 

בתום הלימודים במסלול מעמיק זה, זוכים הבוגרים העומדים בכל דרישותיו בתעודת הסמכה " L.D נוירותרפיסט". מסלול זה הוא, כאמור, מסלול לימודים ייחודי, ולכן הוא מאפשר לבוגריו להשתלב במגוון בתי ספר, מוסדות חינוך וטיפול מסוגים שונים, מרכזים טיפוליים ושיקומיים ומרכזים שונים לייעוץ – מתוך עיסוק בגישה אינטגרטיבית ייחודית מסוגה – ובשילוב מגוון ההיבטים ושיטות הטיפול שנותנות מענה לתחום לקויות הלמידה הנדרש כל כך כיום.

  

לסיכום

 

אלה לימודים ייחודיים בתחום הטיפול בלקויות הלמידה, והם מעניקים לבוגרי תכנית הלימודים את היכולת להשתלב בתחום מבוקש זה, ואת כל הכלים המעשיים לסיוע ממשי לבעלי לקויות למידה. תכנית הלימודים היא מקיפה ומעמיקה, והיא מכשירה את הבוגרים להשתלבות מעשית בענף המבוקש, ולהמשך התפתחות מקצועית לכיוונים רבים ושונים הקשורים בתחום.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס L.D נוירותרפיה?

רוצה לדעת יותר על קורס L.D נוירותרפיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים בפסיכולוגיה

התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע 4.6 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp