לימודי נדל"ן במכללה לנדל"ן Nadlanline

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת Nadlanline.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי נדל"ן  במכללה לנדל"ן  Nadlanline

 

נדל"ן ברשת

 

המכללה ללימודי נדל"ן Nadlanline מעבירה קורסים עשירים בידע ובכלים פיננסיים השייכים לעולם התיווך וההשקעות בענף המקרקעין. הקורסים המגוונים שמציעה מכללה זו מיועדים ליזמים, למשקיעים, למתווכים, לאלה המבקשים להשתלב בפעילות בענף, ולכל מי שרוצה לדעת יותר למטרותיו הפרטיות. מוסד הלימודים פועל להפצת ידע מקצועי גם במתכונת מקוונת - Online, והוא קשור לאתר אינפורמטיבי ביותר, המעניק ייעוץ מקצועי לגולשים.

 

הרעיון העומד הן מאחורי הפעילות ברשת והן מאחורי הקמת מסלולי הלימוד והמכללה, הוא שעסקאות במשאבים קרקעיים הפכו בשנים האחרונות תלויות יותר ויותר במידע הנמצא באוויר, באתרים ובמאגרי מידע המצויים באינטרנט. כשהמידע נגיש לכל אחד, הרי תהיה זו החמצה אדירה של הציבור, אם לא ידעו אנשים כיצד ניתן להפיק באמצעותו תועלת, באופן שיזכה כל אדם ברווחה - לו ולמשפחתו.

 

הגישה הלימודית

 

במכללה לנדל"ן Nadlanline מלמדים את משתתפי הקורסים השונים על שוק המקרקעין בישראל כמו גם על שווקים אחרים בעולם - בארה"ב ובאירופה. כלי העבודה המוקנים לתלמידים הם הכלים בהם משתמשים בענף הנדל"ן ברוב חלקי תבל המפותחים. בנוסף, ישנה התייחסות מקיפה בתכניות השונות המועברות במכללה לחוקים ולמנגנונים הייחודיים למדינת ישראל, להם יש השפעה על אופי הפעילות בשווקי האדמות, הבנייה והפיתוח המקומיים.

 

תכניות הלימודים

 

התכניות השונות ב - Nadlanline מציעות הכשרה לתפקידי ייעוץ, תיווך, השקעות, ניהול נכסים, השבחה ויזמות. מסלול לימודים אחד מתמקד בתחום מינוף הנדל"ן, ובו לומדים המשתתתפים כיצד ליצור הכנסה שוטפת מנכסי קרקע, איך פועלים בחכמה במסגרת דיני המיסים בישראל, ובאיזה אופן ניתן להשביח הון בנדל"ן. מסלול נוסף עוסק בתיווך נדל"ן, בתפקיד הסוכן הבא במגע עם בעל נכסים ועם השוכרים או הקונים. קורס זה מהווה הכנה למבחן הרישוי בתיווך נדל"ן מטעם משרד המשפטים. מעבר לכך, מפעילה המכללה סדנאות חצי יומיות לקבוצות מאורגנות, הכוללות הרצאה ודיון בליווי סרטון או מצגת.

 

מתכונת הלימוד

 

בקורסים השונים נעזרים המרצים בסרטים הבאים לבאר ולהדגים מצבים אופייניים לעיסוק בענף. הם עורכים סימולציות, המאפשרות לתלמידים לתרגל כלים נלמדים באופן מעשי בכיתה, במסגרת ליווי מקצועי. הם מביאים מקרי מבחן ודנים בהם עם המשתתפים. בקורס ההכנה למבחן המתווכים גם פותרים מבחנים לדוגמא. תלמידי המכללה נהנים מגישה למאגר מסמכים מקוון, שבו ניתן למצוא מצגות הסבר המפרטות: שיטות עבודה, תכניות שיווק, כלים לניתוח שווקים, טכניקות לטיפול בלקוחות ועוד.

 

לימודים לכל הסקטורים

 

המכללה לנדל"ן Nadlanline מגיעה למקומות שונים בארץ על מנת להעביר קורסים. בתכניות השונות השתתפו אוכלוסיות מגוונות: עולים מצרפת, אתיופים, דתיים, יוצאי צבא, סטודנטים לתואר ראשון ועוד. כמו כן, אנשי המקצוע המלמדים במכללה זו מגיעים מטעמה גם למשרדים על מנת ללוות באופן אישי מתווכים, יועצים ומשקיעים, ובמטרה להעביר קורסים לקבוצות עובדים בחברות וארגונים.

 

לסיכום

 

הלימודים במכללת Nadlanline מגשימים מטרה של הפצת ידע מקצועי לציבור רחב של אנשים, על מנת להכניס מעגלים גדלים והולכים של קהלים בציבור בסוד העניינים של עסקי הנדל"ן בישראל. באופן זה, מאמינים במכללה, יוכלו אנשים להגיע להחלטות נבונות באשר לרכישות, למכירות ולשימוש בנכסים, ולזכות ברווחה כלכלית. מסלולי הלימוד במכללה מוצעים לצד שירותי ייעוץ ותמיכה שניתן לקבל מחברה זו הן במפגש ממשי, והן באמצעות מאגר התוכן האיכותי שזו מפעילה ברשת האינטרנט.

  ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp