לימודי משחק בסטודיו לאמנויות הבמה תיאטרון חולון

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אמנות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי משחק - הסטודיו לאמנויות הבמה חולון.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

לימודי משחק בסטודיו לאומנויות הבמה תיאטרון חולון
 
לימודי משחק כמו בחיים האמיתיים
 
העיסוק במשחק מחייב ידע מעמיק ויכולות מגוונות בתנועה, בכתיבה, בשירה ובמשחק מול מצלמה. לכן, אנשים הבוחרים לעסוק במקצוע זה עובדים קשה כדי לרכוש מיומנויות וכלים, שיאפשרו להתמודד בהצלחה עם תפקידים שונים בתעשיית הקולנוע, בתיאטרון או בטלוויזיה. לימודי תיאטרון כוללים טכניקות של אילתור על במה ומול קהל, יכולות דרמטורגיות על מנת ליישם בפועל הבנה פסיכולוגית של דמויות, פיתוח קול ומיומנויות בימוי.
 
על לימודי משחק בסטודיו לאומנויות הבמה
 
לימודי משחק בסטודיו לאומנויות הבמה תיאטרון חולון מאפשרים לסטודנטים לרכוש את המיומנות הנדרשת להשתלב בהצלחה בכל תפקיד בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה. בד בבד, מסלול הלימודים מסייע להם גם לעורר את היצירתיות, את היוזמה ואת חופש המחשבה – באופן שיאפשר להם ליזום הפקה של פרויקטים עצמאיים ממגוון סוגים.
 
מסלול הלימודים
 
המסלול העיקרי ללימודי תעודה בתחום המשחק בסטודיו לאומנויות הבמה הוא מסלול הנפרש על פני שלוש שנים, ומתקיים בשעות אחר הצהרים והערב, חמישה ימים בשבוע. בסיום המסלול זוכים הבוגרים בתעודת שחקן מקצועי. בסטודיו לאומנויות הבמה בתיאטרון חולון מלמדים מיטב המורים בארץ וביניהם גם: משה איבגי, אסתי זקהיים, יוסי יונגמן, ירדן בר כוכבא, יבגני קושניר, רוז משיחי, רענן לוי, טל עומר, ועוד רבים וטובים. מורים אלה מנחים ומדריכים את הסטודנטים במסלול לעשייה מוצלחת בתחום, והכול מתוך ניסיונם העשיר והמקצועי בתחומי המשחק והתיאטרון.
 
תכני הלימוד במסלול למשחק
 
בכל שנה נלמדים ומתורגלים נושאים שונים, ותהליך הלמידה מאופיין בהתקדמות והתפתחות אישית ומקצועית במעבר משנה לשנה. בשנה א' נדרשים התלמידים לכתוב, לביים ולהציג מונולוג על במה בפני קהל, ובשנה ג' הם כבר מעלים הצגות שלמות באולמות תיאטרון חולון. הנה כמה מן הנושאים המועברים במסלול זה:
 
 • שפה ודיבור
 • סייף
 • פסיכודרמה
 • תנועה
 • אימפרוביזציה
 • עבודה על דמויות
 • פנטומימה
 • ועוד  
 
ערך מוסף
 
העובדה שהסטודיו לאומנויות הבמה ממוקם בתוך תיאטרון חולון, יוצרת אווירת למידה ייחודית ומהווה מקור להשראה עבור הסטודנטים; הצגות הסטודנטים המועלות באולמות התיאטרון, הצפייה במופעי אמנות ובהצגות מקצועיות, והמפגשים עם השחקנים ועם היוצרים מעודדים את התלמידים לעשייה ולהתפתחות מקצועית לאורך כל תקופת הלימודים. 
 
 
תנאי קבלה
 
על מנת להתקבל ללימודים בסטודיו לאמנויות הבמה בתיאטרון חולון יש לעבור תהליך מיון, הכולל בשלב ראשון ראיון אישי, בשלב שני - אודישן מעשי הכרוך בתשלום, ובשלב שלישי - סדנת הכנה ללימודים. במסגרת האודישן, המועמדים צריכים להגיש מונולוג מקורי, שיר ומונולוג מתוך מחזה דרמטי או קומי. הלימודים מוכרים לתשלום על חשבון הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.
 
לסיכום
 
לימודי משחק בסטודיו לאומנויות הבמה תיאטרון חולון מספקים לסטודנטים הכשרה תיאורטית ומעשית כוללת בכל התחומים הדרושים לעשייה אמנותית בתחום המשחק. את הלימודים מנחים מורים מובילים המעניקים דגש רב להתנסות המעשית של התלמידים. מסלול הלימודים מקרב את הבוגרים לתעשייה ומקל באופן ניכר על השתלבותם במקצוע בהמשך הדרך. 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל 1,198 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן 927 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי 544 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים