לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי פרס

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית במרכז האקדמי פרס


היסוד האנושי של כל ארגון


עבודתם של מנהלים הפכה למורכבת ביותר למול שינויים טכנולוגיים ומצב של תחרות רבה בשוק. כדי להוביל באופן יעיל את הארגון, הם צריכים להבין היטב גם את הפן הטכנולוגי אך בעיקר את אופן הניהול של האנשים שמרכיבים את החברה. עליהם לדעת כיצד להניע את העובדים ולהחדיר בהם מוטיבציה, איך לפתח תרבות ארגונית ובאילו דרכים להתנהל מול שינויים והתפתחויות.


תורת ניהול משאבי האנוש מתמקדת בפיתוח העובדים מבחינה קבוצתית ואישית, במטרה לקדם את הארגון ולהביא אותו לעבר מטרותיו ויעדיו. במרכז האקדמי פרס, אפשר ללמוד במסלול לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש, שבוחן לעומק תהליכים של התנהגות אנושית בחברות ובעסקים. התכנית מכשירה את הסטודנטים לתפקידי ניהול ומחקר בתחומי ייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש ומקנה הבנה יסודית באופן הפעילות של ארגונים.


תכנית הלימודים


הסטודנטים ללימודי מנהל עסקים בהתמחות זו מנתחים דפוסי תקשורת ופעילות בתוך חברות וארגונים ומכירים תיאוריות שונות מן הפסיכולוגיה וממדעי ההתנהגות. כמו כן, הם רוכשים כישורי מנהיגות ולומדים להנהיג קבוצות וצוותים במערך הארגון. בנוסף לכך, הם לומדים להתמודד עם מצבים בעייתיים שמתרחשים בסביבה העסקית ודנים בתהליכי קבלת החלטות בתנאי לחץ או אי ודאות. הם גם בוחנים את השינויים הטכנולוגיים שחלו בתחום הניהול בשנים האחרונות ואת השפעתם על פעילות הפירמה.


מתכונת הלימוד


לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי פרס מתפרשים על פני כשלוש שנות לימוד. הסטודנטים לוקחים חלק בקורסי חובה ובחירה, בסמינריונים ובסדנאות מעשיות בהן הם מיישמים את עקרונות הלימוד. בנוסף, הם מבצעים פרויקט גמר יישומי בשנה האחרונה.

 

מסלול תואר פלוס

 

לצד הלימודים ישנו מסלול בשם "תואר פלוס" בו הסטודנטים יכולים לשלב לימודי תעודה ייעודיים לפי מסלולים פרטניים. בין המסלולים הנלמדים: רישיון מתווך, תעודת מגשר, תכנית לשיווק קמעונאי, ניהול מערכות מידע, תעודת מאמן עסקי, תכנית ITS במכירות, תכנית בוגר בשיווק דיגיטלי ותכנית בין לאומית בפרסום IAA.

 

 

תואר ראשון במנהל עסקים ולימודי דיגיטל

 

נוסף על מסלול תואר פלוס, ניתן להשתתף במסלול לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות זו יחד עם לימודי דיגיטל. המסלול מתקיים כשיתוף פעולה עם מכללת האקריו ללימודי תעודה בתחום ההייטק. השתתפות בתכנית זו מאפשרת לקבל, לצד התואר הראשון, גם תעודת התמחות באחד ממקצועות ההייטק המגוונים המוצעים, וכן התחייבות חוזית לעבודה בתעשייה.


נושאי הלימוד

 

 • הערכה ומיון עובדים
 • ניהול צוותים וקבוצות
 • ניהול תרבות ארגונית
 • למידה והדרכה בארגון
 • תהליכי קבלת החלטות
 • התמודדות עם שחיקה ולחץ בעבודה    
 • דיני עבודה
 • מנהיגות בארגונים
 • פסיכולוגיה בניהול
 • תקשורת בארגונים
 • פיתוח ושינוי ארגוני    
 • ועוד


סגל הוראה


בראש ההתמחות במשאבי אנוש במרכז האקדמי פרס עומדת דוקטור שעוסקת בייעוץ ארגוני, שמתמקדת באבחון ובליווי ניהולי ובהנחיה בנושאי קריירה ופיתוח ארגוני. היא מקיימת הדרכות שעוסקות בעבודת צוות ובהטמעת שינויים, בתקשורת בין אישית, בהתמודדות עם שחיקה במקום העבודה ובניהול תרבות ארגונית.


תנאי קבלה


יכולים להתקבל בעלי ממוצע בגרות של 95 לפחות, ללא פסיכומטרי. כחלק מתנאי הקבלה, מי שברשותם ממוצע בגרות שבין 80 - 94 מתקבלים מן המניין אבל המעבר לשנה ב' מותנה בהצגת ממוצע 70 לפחות בקורסי ליבה. קיימים אפיקי קבלה נוספים על סמך השתתפות במכינות, כולל מכינת 30+ המיועדת לבני 30 ומעלה ללא תעודת בגרות.


תעודה


סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את המסלול ועומדים בכל חובות הלימודים מקבלים תואר ראשון BA במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש והתנהגות ארגונית, שמוענק מטעם המרכז האקדמי פרס.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

חוות דעת של סטודנטים על פרס - מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

המרכז האקדמי פרס
07/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מאוד אוהב שהמרצים יושבים עם הסטודנטים גם מעבר לשעות השיעור

על הקמפוס

מאוד ידידותי, אווירה מאוד נוחה ונעימה. כיף להגיע ללימודים

טיפים

לבדוק איזה מכללה הכי מתאימה מבחינת מה שהיא מציעה מעבר לתואר


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp