רוצה פרטים על לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מנהל עסקים בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי


האם אפשר להתקבל ללימודי מנהל עסקים בלי פסיכומטרי?


לימודי מנהל עסקים הם מקצוע מבוקש בקרב סטודנטים בישראל. מי המעוניינים להוביל בעידן של התפתחויות טכנולוגיות וכלכליות, לעמוד בראש ארגונים וחברות או לחלופין לפתוח עסקים משלהם, יכולים למצוא עניין רב במסלול. במסגרת לימודי מנהל עסקים נוגעים בסוגיות מתחומי הניהול, החשבונאות, שוק ההון, מערכות המידע וניהול משאבי האנוש. בדרך כלל בוחרים הסטודנטים אחד מנושאים אלה כהתמחות במהלך התואר ומעמיקים בו.


מנהל עסקים ניתן ללמוד במגוון אוניברסיטאות ומכללות. תנאי הקבלה למסלול משתנים בין המוסדות השונים, אך באופן כללי ניתן לומר כי הם נשענים על ממוצע ציוני תעודת הבגרות וציון הפסיכומטרי. ציוני הפסיכומטרי שדרושים לקבלה הם בין 500 ל - 650 בדרך כלל. עם זאת, במספר מכללות ואוניברסיטאות ניתן להתקבל ללימודים ללא ציון פסיכומטרי. במקרים מיוחדים אלה, הקבלה נסמכת על ממוצע גבוה בבחינות הבגרות או מעבר של מכינות השלמה.

 


הנה תנאי הקבלה ללא צורך בפסיכומטרי בחלק ממוסדות הלימוד:

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
האוניברסיטה העברית בירושלים מועמדים שברשותם ממוצע ציוני בגרויות של 11.0 ומעלה, יכולים להתקבל ללימודי מנהל עסקים ללא צורך בציון פסיכומטרי. הם נדרשים לעבור מבחן אמי"ר לקביעת רמת האנגלית וראיון קבלה אישי.
המרכז הבינתחומי הרצליה מועמדים בני 30 ומעלה יכולים להתקבל ללימודי מנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה גם בלי להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית או זכאות לבגרות. ועדת קבלה בוחנת מקרים אלו לגופם ובודקת רקע מקצועי מתאים במקצועות רלבנטיים.
המסלול האקדמי המכללה למינהל על מנת להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי מנהל עסקים במכללה למינהל יש להיות בעלי ממוצע ציונים של 100 ומעלה בבחינות הבגרות. המועמדים נדרשים גם להיבחן בבחינת אמי"ר ולקבל ציון של 185 לפחות כדי להתקבל בקטגוריה זו.
אוניברסיטת אריאל בשומרון

לימודי מנהל עסקים באוניברסיטת אריאל בשומרון נלמדים במתכונת דו חוגית יחד עם לימודי כלכלה. מועמדים שממוצע ציוני הבגרות שלהם הוא 93 ומעלה יכולים להתקבל למסלול גם ללא ציון בפסיכומטרי. הם צריכים להציג ציון של 76 ומעלה בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות או ציון של 66 ומעלה ברמת 5 יחידות לימוד. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון בבחינת הבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות.


בנוסף, פטורים מן הבחינה הפסיכומטרית גם מועמדים בני 30 ומעלה, שלהם ממוצע ציוני בגרויות של 94 ויותר. מועמדים חסרי תעודת בגרות שגילם 30 ומעלה יכולים להשתתף במכינת 30+ מיוחדת באוניברסיטה ובמידה והם עוברים את בחינות הסיום בממוצע של 86 ומעלה, הם יכולים להתקבל ללימודי מנהל העסקים.

המרכז האקדמי פרס במרכז האקדמי פרס, מועמדים שלהם ממוצע ציוני בגרויות של 95 ומעלה מתקבלים אוטומטית ללימודי מנהל עסקים, ללא צורך בציון בפסיכומטרי. כמו כן, מועמדים עם תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים שבין 90 - 95, יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי בתנאי שברשותם ציון של 70 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה ובאנגלית ברמת 4 יחידות לימוד.
המרכז האקדמי כרמל 

ללימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל מתקבלים על סמך ציוני בחינות הבגרות ותוצאות מבחני מיון פנימיים שנערכים במוסד הלימוד. בתהליך הקבלה, ציון פסיכומטרי של 580 ומעלה מהווה יתרון, אך אינו חובה.


כדי להתקבל על סמך ציוני הבגרויות, נדרשים המועמדים להציג ציון ממוצע של 85 ומעלה. הציון המינימלי במתמטיקה הוא 85 ברמת 3 יחידות, 75 ברמת 4 יחידות ו - 65 לפחות ברמת 5 יחידות לימוד. מועמדים שגילם מעל 30 מחויבים לקחת חלק במכינת השלמה להכנה ללימודים, ולסיימה בציון ממוצע של 85 ומעלה.

הקריה האקדמית אונו בקריה האקדמית אונו ישנה אפשרות קבלה ללימודי מנהל עסקים על סמך ציון ממוצע של 95 לפחות בבחינות הבגרות ומעבר של מבחני מיון בפקולטה וראיונות קבלה אישיים. כמו כן, יכולים להתקבל גם בוגרי לימודים אקדמיים קודמים במוסד מוכר שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי מנהל עסקים ללא פסיכומטרי

Whatsapp Whatsapp