קורס מלגזה בכרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס מלגזות - כרמל בטיחות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מלגזה בכרמל בטיחות – המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית
 
פעלולי המלגזה
 
מלגזה היא כלי רכב וכלי עבודה, המשמש בתעשיות ובמפעלים השונים לצורך הרמה של משאות כבדים באופן יעיל ומסודר. לצורך נהיגה במלגזה ותפעול שלה, דרוש היתר מיוחד שניתן לאחר מעבר של קורס הסמכה בתחום, ולאחר רישום כחוק ברישיון הנהיגה. הלימודים בקורס מלגזה בכרמל בטיחות – המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, נחלקים לשלב עיוני, שבו לומדים ראשית באופן תיאורטי להכיר את כלי הרכב, את אופן השימוש בו ואת חלקיו השונים. לאחר מכן, מתרגלים הלכה למעשה את הנהיגה במלגזה ואת הפעולות השונות הדרושות לתפעול כלי זה.
 
תכני הלימוד
במסגרת ההדרכה המעשית בקורס מלגזה לומדים הסטודנטים להכיר את סוגי המלגזות השונים ואת אופן הנהיגה בכל אחד מהם. הסטודנטים לומדים כיצד עולים בצורה נכונה ובטוחה על המלגזה, איך מניעים אותה, כיצד נוהגים באמצעי הבטיחות ומהן התקנות הקשורות בעבודה עם מלגזה. לאחר מכן, הם לומדים לנווט באמצעות כלי הרכב, להרים את המלגזה עצמה, להשתמש בדוושות השונות ועוד. הסטודנטים לומדים להפעיל מלגזה רגילה ומלגזה מנופית (טלסקופית).
 
מתכונת הלימוד
 
קורס עבודה זה נפרש על פני יומיים שלמים ומרוכזים, הכוללים גם ארוחת צהריים המוגשת על ידי בית הספר. היום הראשון מוקדש להדרכה עיונית, שאף מלווה בלימוד באמצעות חוברות הדרכה (המוצעות בשפות: עברית, רוסית וספרדית). בסוף היום הראשון עוברים הסטודנטים מבחן על הנושאים התיאורטיים שנלמדו במהלכו. היום השני הוא יום של הדרכה מעשית, שנערך במגרש הדרכה המיועד לשם כך, ובו צופים הסטודנטים בהדגמות ובסימולציות בנהיגה ובשימוש במלגזה, ולאחר מכן מתנסים ומתמחים בעצמם בנהיגה על הכלי. לאחר יום ההדרכה המעשית נבחנים הסטודנטים במבדק מעשי מסכם.
 
נושאי הלימוד
 
 • מצבי גוף בנהיגה
 • חלקי הכלי
 • שינוע מוטות בשטח צר
 • ביצוע חנייה
 • צידוד, יישור ומירכוז הרכב
 • ביצוע סללום
 • העמסת משטחים והנחתם
 • אחזקת מלגזות
 • עבודה עם הידיות, הדוושות והמידרך
 • יסודות הפיזיקה     
 • ועוד
 
קהל היעד
 
הלימודים בקורס זה מתאימים לכל מי שמבקש להשתלב בעבודה בתעשיות ובמפעלים מסוגים שונים בתפקיד מלגזן. בנוסף, הם מתאימים למי שכבר עוסק בתפקידי ייצור או אחזקה, או בתחום הרכב, ומבקש להסמיך עצמו לעיסוק מוכר נוסף.
 
תנאי הקבלה
 
לצורך קבלה ללימודים בקורס מלגזה, על המועמדים להיות בעלי רישיון נהיגה תקף לרכב פרטי או לטרקטור, וכן להיות בגירים מעל גיל 18. נוסף על כך, המבקשים להצטרף לקורס נדרשים להוציא טופס 18 למלגזה, מטעם משרד התחבורה, ולהציגו בעת הרישום לקורס.
 
פרטים נוספים
 
בתום הלימודים במסלול יוכלו בוגריו להשתלב בעבודה בנמלי תעופה ובנמלים ימיים, לשמש מלגזנים מוסמכים במפעלים ובתעשיות מסוגים רבים ושונים, לעבוד בענף החקלאות, ובכל מקום שבו משתמשים במלגזות לצורך העברה של ציוד וסחורה. בבית הספר מציינים, כי נדרשות הדרכות רענון מדי תקופה, וכי ניתן להזמין הדרכה לעובדים בארגון, שתתקיים באתר העבודה עצמו. לשם כך, צוות כרמל בטיחות מוכנים להגיע לכל חלקי הארץ.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
ללא תגובה
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
קורס ריתוך אלומיניום נירוסטה
אורי גרויא
1 תגובות
איפה יש קורס ייעוץ ארגוני
ליאת רוזנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,148 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp