רוצה פרטים על קורס פורקס?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מט"ח - קורס מט"ח

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פורקס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מט"ח (פורקס)

שוק ההון הפך, אם נרצה או לא, לחלק בלתי נפרד מחיינו בשנים האחרונות ואחד התחומים החזקים והמדוברים ביותר בשוק ההון הוא תחום מטבע החוץ. על המסחר בדולר, יורו, ין או לירה טורקית אנו קוראים במדורי הכלכלה מדי יום, אך על מנת להפוך לסוחרים בעצמנו יש צורך בידע נרחב בנושא.

כולנו מושקעים בצורה כלשהי בשוק ההון, אם באמצעות השקעות ישירות בבורסה, חסכונות בקופות גמל, קרנות השתלמות או חסכונות לפנסיה. מי שיודע כיצד להשקיע בתבונה את כספו, יכול להרוויח סכומים מכובדים ולהבטיח את עתידו הכלכלי. מסחר במט"ח הוא אחד מסוגי המסחר החשובים ביותר בשוק ההון, ולכן, חשוב מאוד שאנשי המקצוע אשר עוסקים בכך ילמדו את התחום במוסדות לימוד איכותיים ומקצועיים.

ישנם כיום לא מעט קורסים המיועדים לאנשים המעוניינים בתחום המט"ח, ואשר רוצים לעסוק ולהתמקצע בו. הקורסים הללו מעניקים לסטודנטים כלים רבים שיעזרו להם להתמודד עם התנודות המרובות בשערי החליפין. ברוב הקורסים למתחילים אין צורך בידע מוקדם כלשהו או ברקע כלכלי.

 

המטרה העיקרית של קורס מט"ח היא היכרות ראשונית עם שוק המט"ח והמסחר במטבע חוץ. משתתפי הקורס רוכשים ידע לשם התמצאות בתחום ובשיטות מסחר מקצועיות יעילות.

 

מה לומדים ולמה כדאי לי לעשות קורס לימודי מט"ח?

במהלך קורס מט"ח הסטודנטים נחשפים לשוק המסחר במט"ח, יתרונותיו וחסרונותיו. מטרת הקורס להקנות רקע בסיסי נדרש וידע במושגי יסוד מרכזיים המשמשים בשוק זה. הסטודנטים אף לומדים כיצד לבחור השקעה ואיך לבצע אותה בצורה מיטבית. 
בין נושאי הלימוד בקורסים אלו -

 

 • ניהול הון עצמי
 • ניתוח טכני
 • מבוא לשוק המט"ח
 • גידור סיכונים
 • תפעול מערכת המסחר
 • שימוש במינוף     
 • מסחר בריביות ובאופציות     
 • ועוד


בתום הקורסים הללו יכירו הסטודנטים את המושגים הבסיסיים בתחום ואת מערכות המסחר השונות, יבינו את לוגיקת המסחר, יכירו לעומק את מבנה חדר עסקאות המט"ח והתפקידים ויוכלו לעבוד בתחום.
 

אז אם תחום מטבע החוץ מדבר אליכם, קריירה כסוחרי מט"ח היא אחת מהאופציות הטובות ביותר עבורכם!

 


קורס מט"ח - היכן לומדים?

ניתן ללמוד את הקורסים בתחום זה במוסדות לימוד רבים בישראל, בין היתר -

 

 • מכללת פסגות (פרישה ארצית): במכללת פסגות מתקיים קורס מודלים מתקדמים במט"ח שהיקפו 8 מפגשים. הקורס מאפשר למשקיעים מתחילים ומנוסים להכיר אסטרטגיות עכשוויות לייעול תהליכי השקעה במטבע חוץ.

 

 

 • מכללת מגמות (פתח תקווה): קורס מסחר במט"ח של מכללת מגמות כולל שישה מפגשים ומשלב תרגולי מסחר בזמן אמת.

 

 

 • מכללת אנליסטים (ברחבי הארץ): בקורס מט"ח של מכללת analysTeam נלמדות אסטרטגיות לבחירת השקעות כדאיות ולביצוען באופן יעיל. הקורס כולל שישה מפגשים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה.
   

הקורסים הללו מיועדים למגוון רחב מאוד של אנשים המתעניינים בתחום, בעלי ניסיון וללא ניסיון. לעיתים הלימודים בתחום זה הם חלק קטן מלימודים רחבים ביותר בתחום שוק ההון. ישנן מכללות בהן ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בשוק ההון כאשר תחום המט"ח הוא אחד התחומים הנלמדים במהלך המסלול.

 


לימודי מט"ח - כמה זמן לומדים?

משך הלימודים בקורסי מט"ח משתנה. מגוון הקורסים הוא גדול ותלוי במוסד בו החלטתם ללמוד. הקורסים למתחילים נמשכים כחודש עד חודשיים, אך ישנם גם קורסים ארוכים ומפורטים יותר הנמשכים זמן רב יותר.

מהן אפשרויות התעסוקה?

אפשרויות התעסוקה של בוגרים לאחר לימודי מסחר במט"ח הן רבות ומגוונות. הבוגרים יוכלו בתום לימודיהם לפתח קריירות מרתקות ומכניסות כיועצי השקעות ומנהלי תיקים בבנקים ובשוק ההון (עם דגש על תחום מטבע החוץ), בבורסה לניירות ערך, בחברות האשראי, בחברות ביטוח ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פורקס?

רוצה לדעת יותר על קורס פורקס?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס פורקס
חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp