קורס מזכירות רפואית באורט הרמלין נתניה

שירות אישי - צור קשר

אורט הרמלין

לימודי מזכירות רפואית באורט הרמלין בנתניה

 

מכללת אורט הרמלין נחשבת למוסד לימודים מוביל אשר ממוקם בעיר נתניה. המכללה החלה את דרכה בתחום ההנדסה עוד בשנת 1972 וכיום כוללת היצע עשיר ביותר של מסלולי לימוד המותאמים היטב לצרכי שוק העבודה בישראל. הלימודים הינם ברמה אקדמית גבוהה ומאפשרים לבוגרים לפתח קריירה משגשגת.

 

בשנים האחרונות ארגונים ומוסדות רפואיים עוברים תהליך התייעלות מתמשך. המטרות העיקריות של תהליך זה הן לשפר את איכות מתן השירות והבנת צרכי הלקוחות השונים. העוסקות במקצוע זה נדרשות להכיר הרבה מונחי יסוד מעולם הרפואה, להיות בקיאות בתהליכים רפואיים ויחד עם זאת להפגין ידע מקצועי גבוה בניהול משרד.

 

 

קצת על קורס מזכירות רפואית

 

בעקבות מהפכת ההתייעלות אשר מתחוללת במוסדות הרפואיים בארץ, קיים צורך גדל במזכירות רפואיות ומיומנות אשר תוכלנה לנהל את המשרד הרפואי ביעילות ולהעניק מידע אודות שירותים מגוונים. קורס מזכירות רפואית של מכללת אורט הרמלין מקנה לתלמידותיו את כל הידע התיאורטי לצד הפרקטיקה המעשית, להצלחה בתחום זה. הלימודים כוללים תקופת סטאז' אשר מתקיימת במוסדות רפואיים שונים וכמו כן, מתקיימים בפיקוח של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה. עם סיום הקורס ניגשות הבוגרות לבחינות הסמכה למען קבלת תעודת מקצוע בתחום.

 

קהל יעד

 

קורס מזכירות רפואית של מכללת אורט הרמלין פונה בייחוד לקהל יעד נשי, לרוב מדובר בעבודות של בתי חולים המעוניינות לקבל תעודה מקצועית בתחום זה.

 

מה לומדים?

 

להלן נושאי הלימוד העיקריים:

 

  • מבוא למדעי הרפואה
  • יישומי מחשב
  • מיומנויות ארגון וניהול
  • פתולוגיה
  • מבוא למקצוע ולתפקיד
  • תקשורת בינאישית
  • אנטומיה ופיזיולוגיה
  • סודיות ואתיקה מקצועית
  • ועוד.

 

תנאי קבלה

 

המועמדות אשר ברצונן להירשם ללימודי מזכירות רפואית במכללה מתבקשות להיות בעלות תעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך (תעודת סיום בית ספר תיכון ישראלי מוכר) וכמו כן, להפגין ידע בסיסי בשפה האנגלית.

 

משך הלימודים

 

הלימודים נפרשים על פני כ- 385 שעות לימוד אקדמיות + 45 שעות של עבודה מעשית מודרכת המתבצעת בבתי חולים. קורס זה מתקיים בשעות הערב.

 

סיום הלימודים, קבלת התעודה ואפשרויות תעסוקה

 

בוגרות הקורס אשר עמדו בכל החובות, זכאיות לתעודת גמר מטעם המכללה. כמו כן הם מקבלות גם תעודת סיווג במזכירות רפואית במידה ותצלחנה את הבחינות של משרד התמ"ת.

 

 

אפשרויות תעסוקה:

 

בוגרות קורס זה מועסקות במגוון תפקידי מפתח במערכת שירותי הבריאות: בבתי- חולים, קופות- חולים, מרפאות, קליניקות פרטיות וכדומות. המזכירות הרפואיות מבצעות מגוון רב של פעילויות החל מעבודות מנהליות של היחידה בה הן ממוקמות וכלה בטיפול במסמכים רפואיים המהווים חלק מכל טיפול.

 

הערות: פתיחת הקורס הנ"ל מותנית בנספר מינימאלי של נרשמים, הנהלת אורט הרמלין שומרת לעצמה את האפשרות לשנות את נושאי הקורס ותוכנית הלימודים.
 

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין

ssssssssss

מתוך פורום אורט הרמלין

קורס ניהול משאבי אנוש
שירי מורג אייל
ללא תגובה
לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
hanaa dacca
ללא תגובה
קורס בוקר הנהלת חשבונות סוג 1-2
נבוגטיקובה נטליה
ללא תגובה
לימודי אדריכלות ועיצוב פנים
בתיה
ללא תגובה
מידע על קורס ccent
מריה
ללא תגובה
הנדסת מכונות מסלול לימודי ערב
ליחן מלול
ללא תגובה
תואר ראשון הנדסאי תקשורת חזותית
אור
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp