תואר ראשון במוסיקה באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי הרוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי מוסיקה - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מוסיקה לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב

 

לימודי מוסיקה לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב מכשירים את דור העתיד של המוסיקאים בישראל. בית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב מפתח את הסטודנטים מבחינה מקצועית ומקדם אותם מבחינה אומנותית. בבית הספר פעילות מוסיקלית ענפה: ישנם שיתופי פעולה רבים עם התזמורת הסימפונית, קיימת מקהלה קאמרית, מקהלה אורטורית, קונצרטים בחו"ל, הרכבים קאמריים מגוונים, אנסמבל מוסיקה, אנסמבל אופרה, סיורים ועוד.

 

אודות בית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב

 

בית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב נחנך בשנת 2005 והינו בעצם פרי של שיתוף פעולה מעניין בין האוניברסיטה לתזמורת הפילהרמונית הישראלית. בית הספר הינו חלק בלתי נפרד מהפקולטה לאומנויות של אוניברסיטת תל אביב. סגל בית הספר למוסיקה מעסיק מרצים ואמנים מהטובים בתחום ומהמובילים בעולם המוזיקה הישראלי.

 

מטרת הלימודים

 

לימודי תואר ראשון בתחום מכשירים את הסטודנטים להיות דור העתיד של המוסיקאים הישראליים בכל תחומי המוסיקה: נגינה, ניצוח, שירה, קומפוזיציה ומחקר תיאורטי.

 

מסלולי לימוד

 

בבית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב מספר תוכניות לימוד לתואר ראשון:

 

  • תוכנית לימודים לתואר "בוגר אוניברסיטה במוסיקה B.Mus" מדובר במסלול חד חוגי ומורחב, הלימודים מעשיים והסטודנטים נדרשים לבחור באחת מהמגמות הבאות: המגמה לקומפוזיציה וניצוח, המגמה לביצוע מוזיקלי.

 

  • תוכנית לימודים לתואר "בוגר אוניברסיטה B.A" מדובר במסלול דו חוגי במסגרת הלימודים בחוג למוסיקולוגיה, הסטודנטים יבחרו חוג משני נוסף באוניברסיטה.

 

מתכונת הלימוד


הלימודים לתואר ראשון במוסיקה באוניברסיטת תל אביב אורכים כשלוש- ארבע שנים, בהתאם לתוכנית הלימודים הנבחרת.
תוכנית הלימודים לתואר ראשון במוסיקה כוללת ארבעה חלקים : שיעורי מוסיקה אישיים, קורסי חובה עיוניים, קורסי חובה מעשיים- ביצועיים, סדנאות, קורסי בחירה בתחום המוסיקה וקורסי בחירה בנושאי העשרה.
 

מלגות

 

בבית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב קיימת תוכנית לימודים מיוחדת המאפשרת לנגנים מצטיינים מלגת לימודים מלאה. תוכנית לימודים זו מאפשרת לסטודנטים להשקיע את מלוא זמנם למוזיקה ולאימונים.

 

קיראו עוד על: מלגות

 

סגל הוראה


בראש בית הספר למוזיקה עמדו לאורך השנים מוזיקאים ידועים רבים כמו קומפוזיטורים, פסנתרנים ומנצחים, וכיום עומד בראשו מנצח ונגן בסון נודע. סגל המרצים בבית הספר כולל מרצים ואמנים מובילים, שרבים מהם משמשים גם נגנים ראשיים בתזמורת הפילהרמונית הישראלית. כמו כן, פוקדים את בית הספר אמנים אורחים בין לאומיים רבים.
 

תנאי קבלה

 

 

  • למסלול ביצוע מוזיקלי - על המועמדים להיות בעלי ציון בבחינה הפסיכומטרית או ממוצע בגרויות 95 ומעלה. חובה לעבור מבחני כניסה חוגיים.

 

 

  • למסלול קומפוזיציה וניצוח - המועמדים נדרשים להציג ציון פסיכומטרי של 400 ומעלה ובגרות אשר עונה על דרישות האוניברסיטה. בנוסף, הקבלה מתבצעת על פי בחינות כניסה חוגיות.

 

 

  • למסלול מוזיקולוגיה - מתקבלים מועמדים שלהם ציון פסיכומטרי 400 ומעלה ובגרות שעונה על דרישות האוניברסיטה. בנוסף מתחשבים בעת הקבלה גם בראיון ובבחינת כניסה. יש להגיע לרמת "מתקדמים א'" באנגלית.


קיימות גם מספר אפשרויות קבלה ללא פסיכומטרי, למועמדים שלהם ממוצע ציוני בגרויות של 95 ומעלה, או לבני 40 ומעלה הזכאים לתעודת בגרות.

 

כדי לקבל את תנאי הקבלה המדויקים, מומלץ לפנות למזכירות החוג. יש לציין כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת.

 

סיום הלימודים וקבלת התואר

 

בוגרי בית הספר למוסיקה של אוניברסיטת תל אביב, אשר עמדו בכל דרישות התוכנית, זכאים לתואר אקדמי ראשון "בוגר במוסיקה B.A" או "בוגר במוסיקה B.Mus" (בהתאם לתוכנית הלימודים) מטעם אוניברסיטת תל אביב.

 

לאחר סיום הלימודים וקבלת התואר, בוגרים רבים של בית הספר למוסיקה באוניברסיטת תל אביב, משתלבים בתעשיית המוסיקה הישראלית בתזמורת הפילהרמונית ובשאר תזמורות ברחבי הארץ, כנגנים, מורי נגינה מתקדמים, זמרים, מנצחים, מלחינים, מפיקים ועוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב
פורום ייעוץ לימודים
מקצוע יציב שנותן הכנסה טובה
אושר שאוליאן
ללא תגובה
שילוב לימודי הנהלת חשבונות עם לימודי חשבות שכר
עומרי
ללא תגובה
היכן ניתן ללמוד קורס תפירה?
רות רחמים
1 תגובות
ייעוץ לתלמיד שהתחיל ללמוד סיעוד
אנא
1 תגובות
איפה לומדים קורס תכנון תאורה?
רמי טובי
1 תגובות
רמת מדעי הרוח באוניברסיטאות שונות
תמר
1 תגובות
בחירה בין קלינאות תקשורת ללימודי סיעוד
אפרת
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp