לימודי מוזיקה אלקטרונית בביט סקול - בית ספר לטכנולוגיה של המוסיקה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מוסיקה וריקודים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי מוסיקה אלקטרונית - ביט סקול.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מוסיקה אלקטרונית בביט סקול – בית ספר לטכנולוגיה של המוסיקה
 
יצירה אלקטרונית
 
לימודי מוסיקה אלקטרונית משלבים בין לימודים מעמיקים בתחומים כגון סאונד, טכנאות אולפן, מוסיקה ונגינה, ובין נושאים מגוונים הנוגעים להפקה של ז'אנרים מובילים במוסיקה האלקטרונית. לימודים אלה כוללים הקניית ידע ושליטה באחת התוכנות, המשמשות ליצירה מוסיקלית במחשב, כמו למשל, תוכנת קיובייס, תוכנת סיקוונסר, אבלטון לייב ועוד. הקורסים הבסיסיים יותר עוסקים בסאונד והקלטה, ואילו הקורסים המתקדמים מתמקדים ביצירה סגנונית של ז'אנרים שונים. לעיתים נדרש ידע מוקדם בשימוש במקלדת מוסיקלית.
 
על הקורסים בביט סקול
 
הקורסים השונים ללימודי מוסיקה אלקטרונית בביט סקול נועדו להכשיר את הסטודנטים לעבודה בסביבת האולפן הממוחשב – במישור התיאורטי ובמישור המעשי – באופן שבו הם יוכלו להפיק באולפן הביתי רעיונות מוסיקליים שונים, ללא כל צורך בהתערבותם של בעלי מקצוע אחרים. כל זאת, מבלי להתפשר על רמת ההפקה, על התוכן המוסיקלי ועל הסאונד. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט. 
 
לפניכם פירוט על הקורסים השונים ללימודי מוסיקה אלקטרונית בביט סקול:
 
קורס יצירה והקלטת מוסיקה במחשב
 
בקורס זה עובדים המשתתפים על פרויקטים מוסיקליים עצמאיים משלב הקונספט ועד שלב הגימור. בקורס זה נלמדת תוכנת קיובייס באופן מקיף. התלמידים נפגשים פעם אחת בשבוע לשיעור של שעתיים, ובסך הכל מתקיימים 26 מפגשים (52 שעות לימוד בקורס). על מנת להתקבל לקורס זה דרוש ידע בסיסי בתפעול מחשב, ובנוסף המועמדים לקבלה נדרשים להשתתף בקורס מקלדת למתחילים או להוכיח שליטה בסיסית במקלדת. כמו כן, עליהם להשתתף בקורס סאונד והקלטה באולפן, ויוכלו לעשות כן גם במקביל ללימודים בקורס זה.
 
קורס הטרק האלקטרוני
 
קורס זה נבנה לאור ההתפתחות היצירתית בתחום המוסיקה האלקטרונית, הבאה לידי ביטוי בגיבוש של ז'אנרים וסגנונות חדשים. לפיכך, הדגש בקורס הוא על לימוד של שיטות מובחנות ליצירה של סגנונות מרובים. בנוסף, בקורס זה מתאמנים המשתתפים על יצירת מיקס. הקורס ערוך במתכונת של שעתיים בכל שבוע, ובסך הכל הוא מקיף 52 שעות לימוד. בקורס זה יכולים להשתתף מי שכבר יוצרים ומקליטים מוסיקה בעזרת מחשב, בעלי ידע בסאונד. המועמדים צריכים להגיע לפגישת ראיון עם מנחה הקורס. 
 
תלמידי הקורס זוכים לליווי צמוד של המנחה. מנחה הקורס הוא מוסיקאי פעיל בהרכבים של מוסיקה אלקטרונית, היוצרים מוסיקת טראנס, טכנו וטק האוס. הוא אף פרסם טרקים באלבומי אוסף של חברות תקליטים נחשבות. כמו כן, הוא הופיע לצד אומנים ידועים כאינפקטד משרום וסקאזי.
 
קורסים נוספים המוצעים בבית הספר, המשיקים לתחום המוסיקה האלקטרונית, אך אינם משתייכים לתחום זה באופן בלעדי, הם: קורס מקלדת, קורס מיקס ומאסטרינג וקורס סינתזה וסמפלינג. קורס נוסף המוצע בבית הספר, ושייך לתחום באופן מובהק הוא קורס אבלטון לייב, שעליו תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר נפרד.
 
נושאי הלימוד בקורסים השונים
 
לפניכם נושאים הנלמדים בקורסים שונים של מוסיקה אלקטרונית בביט סקול. בכל קורס נלמדים רק חלק מן הנושאים, אך דעו כי באפשרותכם להשתתף במסלול מלא ליצירה והפקת מוסיקה בביט סקול, ואז תזכו ללמוד את כל הנושאים המופיעים כאן. 
 
 • תוכנת ABLETON
 • סאונד
 • תוכנה ועריכה Cubase 6.5  
 • הקלטה
 • מיקס ומאסטרינג – תורת המיקס, טכניקות מיקס ועריכה דיגיטלית
 • הפקה באולפן ביתי
 • הפקה – הפקת סגנונות שונים במוסיקה האלקטרונית – מרעיון למוצר מוגמר
 • ועוד
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Beat School - בית הספר לטכנולוגיה של המוסיקה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי נפתח קורס קוסמטיקה?
מיטל
1 תגובות
קורס מפתח BI או ייעוץ פנסיוני
דן
1 תגובות
קורס איפור קבוע לשפתיים
מור לנקרי
1 תגובות
מתי מתחילים קורסים באזור באר שבע?
דבורה
1 תגובות
קורס לימוד שפה צרפתית
עמי קפלן
1 תגובות
קורס בילוש ומודיעין במרכז
אוריאן סלמן
1 תגובות
קורס הנחיית הורים בירושלים
נירית בן יקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,257 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp