רוצה פרטים על לימודי מדעי המחשב - דרום?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון במדעי המחשב בדרום הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מדעי המחשב - דרום? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המחשב בדרום הארץ

 

במוקד ההתפתחות

 

לימודי מדעי המחשב הוא תחום לימוד אשר משנה לשנה קרנו רק עולה, וככל הנראה – מגמה זו אינה עתידה להיפסק בעתיד הנראה לעין. תחום המחשבים חודר ליותר ויותר אזורים בחיינו, כאשר יותר ויותר תפקודים יומיומיים ואחרים, ומיותר לציין – תחומי התעשייה, הרפואה והטכנולוגיה, מתבססים על מחשוב. לפיכך, הצורך באנשים מיומנים העומדים בקצב ההתפתחות המהיר בתחום ובקיאים בכל רזיו – הולך ועולה אף הוא.

 

 

לימודים בדרום הארץ

 

דרום הארץ הוא אזור ייחודי. מי שנשבה בקסמיו, כמו גם מי שגדל בו – מתקשה לעתים להסבירו למי שלא חווה אותו מספיק; זהו אזור מדברי ברובו, וגם חלקיו המדבריים פחות – טובלים באווירת המדבר השקטה והנקייה. יחד עם זאת, ועם השקט המדברי, הפך אזור הדרום על חלקיו השונים בשנים האחרונות למרכז הולך ומתפתח של תעשייה ושל טכנולוגיה. החל מפארק המדע ברחובות הנמצאת בשפלה, דרך מרכזי חברת אינטל בקריית גת ועד לפיתוחה המתמיד של העיר באר-שבע ולהפיכתה של הדרומית ביותר – אילת – לחלק אינטגרלי מהמערך האקדמי בישראל; כל אלה הופכים את אזור הדרום לאזור אידיאלי למי שמבקש לעצמו חוויה לימודית באזור מהנה ואחר, בשילוב עם אפשרויות תעסוקה טכנולוגיות במקומות מתפתחים הזקוקים לאנשים מוכשרים בתחומי המחשבים והטכנולוגיה השונים.

 

 

מוסדות לימוד אפשריים בדרום הארץ

 

בדרום הארץ נמצאים מוסדות לימוד אקדמיים רבים המציעים לכם לימודים לתואר ראשון בתחומים השונים של מדעי המחשב – בשילוב עם החוויה הדרומית.

 

  • המכללה האקדמית אשקלון – מכללה זו, הנמצאת באשקלון, מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב, במסלול מורחב, חד-חוגי.

 

  • מכללת רחובות – מקיימת מסלולי לימודים של האוניברסיטה הפתוחה, באמצעות חומרי ושיטות הלימוד שלה, ובמתכונתה – ובהם גם מסלול לתואר ראשון במדעי המחשב.

 

  • המכללה האקדמית אחווה – מכללה זו נמצאת באזור השפלה והיא נגישה לסטודנטים מן הדרום בקלות רבה; מציעה מסלול ללימודי מדעי המחשב לתואר ראשון B.Sc, הנמשך על פני שלוש שנים.

 

  • המכללה האקדמית ספיר – מכללת ספיר נמצאת בנגב, בקירוב לבאר שבע, והיא מקיימת מסלול ללימודי B.A במדעי המחשב, במסלול מערכות תוכנה.

 

  • אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע – מציעה מגוון מסלולים ייחודי למדעי המחשב לתואר ראשון במתכונת דו-חוגית, וביניהם גם מדעי המחשב עם הנדסת חשמל ומחשבים, מדעי המחשב עם מדעי הסביבה וגיאולוגיה, ועוד.

 

קראו בנוסף על תנאי קבלה למדעי המחשב.

 

יתרונות ואפשרויות תעסוקה

 

כאמור, הדרום הולך ומתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות. תעשיות טכנולוגיות רבות וכן חברות היי-טק גדולות הבינו את הפוטנציאל האדיר הטמון בשטחי אדמה גדולים המשוועים לפיתוח, בשילוב עם אוכלוסייה המבקשת פרנסה וקידמה – וכל אלה יחד הופכים את אזור הדרום לאזור אולטימטיבי ללמוד בו ולהתפתח בו מקצועית בתחומים השונים של מדעי המחשב. בוגרי המסלולים השונים יוכלו להשתלב, כאמור, בשלל התעשיות ופארקי המדע וההיי-טק המתפתחים באזור הדרום – בתפקידים שונים הקשורים בתוכנה, בחומרה ובניהול – ולהיות שותפים לפיתוח אזור זה, הצמא לאנשי מקצוע מוכשרים וטובים בתחום המחשבים.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מדעי המחשב - דרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי מדעי המחשב - דרום?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי מדעי המחשב - דרום

חוות דעת של סטודנטים: מדעי המחשב

התקבלו 544 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מדעי המחשב

ד"ר תמי אמיר
מדעי המחשב הנו תחום הנשען על מתמטיקה, אלגוריתמים ודורש יכולת אנליטית לוגית גבוהה ביותר ולצדה יכולת כמותית, טכנית צורנית ורמת אנגלית גבוהה.
בתחומי העניין, רצוי עניין בתחום המדע וכמו כן רצוי עניין בתחומים נוספים כגון – ביצועי - טכני, אומנותי, ארגוני ועסקי (אחד או יותר).
בתכונות האישיות, אדם סקרן, בעל יכולת למידה עצמאית, חשיבה מובנית ומסודרת, יכולת לעבוד לבד וביחד. יצירתיות וגמישות מחשבתית – יתרון.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp