רוצה פרטים על לימודי מדעי המדינה בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מדעי המדינה ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מדעי המדינה בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המדינה בלי פסיכומטרי


האם ניתן להתקבל ללימודי מדע המדינה ללא פסיכומטרי?


ענף מדעי המדינה חוקר את המבנה של משטרים, חברות, קהילות ולאומים ובוחן תהליכים שנוגעים לחיי החברה שמתחוללים במדינה. כך, למשל, דנים החוקרים בסוגיות פילוסופיות, כלכליות, ביטחוניות, מגדריות ותרבותיות, ומנתחים תופעות כמו מהפכות, חקיקה ומקום האזרחים במסגרת השלטון.


באופן כללי, ניתן לומר כי לימודי מדע המדינה מכשירים את מקבלי ההחלטות והמנהיגים של העתיד. הם מספקים הבנה מעמיקה במפה הפוליטית ובהתפתחותה לאורך שנות ההיסטוריה. פוליטיקאים מוכשרים יודעים להסיק מלקחי העבר וליישם את עקרונות הדמוקרטיה בהנהגה של מחר. בוגרי לימודי מדע המדינה משתלבים במשרדים ממשלתיים ובארגונים בין לאומיים, וכן משמשים יועצים פוליטיים לשרים ולחברי כנסת. כמו כן, באפשרותם להיכנס בעצמם לחיים הפוליטיים.


לימודי מדעי המדינה בישראל הם תחום מבוקש למדיי, ולרוב נדרשים המועמדים להציג ציונים גבוהים במבחני הבגרות ובבחינה הפסיכומטרית על מנת להתקבל. המקצוע נלמד במוסדות לימוד רבים, כאשר באוניברסיטאות תנאי הקבלה גבוהים בדרך כלל מאשר אלה הנהוגים במכללות השונות. עם זאת, בחלק מהמוסדות ניתן להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי. בדרך כלל, נדרשים מועמדים אלה להיות בעלי ציונים גבוהים במיוחד בבחינות הבגרות או במכינות.


הנה תנאי הקבלה ללא צורך בציון פסיכומטרי בחלק ממוסדות הלימוד:

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
האוניברסיטה העברית בירושלים ללימודי מדע המדינה באוניברסיטה העברית יכולים להתקבל מועמדים שממוצע ציוני הבגרות שלהם 10.00 ומעלה, ללא צורך בבחינה הפסיכומטרית. מועמדים אלה נדרשים לעבור מבחן יע"ל, בחינת אמי"ר וריאיון קבלה אישי בפני ועדה.
אוניברסיטת בר-אילן באוניברסיטת בר אילן מקבלים ללימודי מדע המדינה מועמדים שממוצע ציוני בחינות הבגרות שלהם הוא 10.3 ומעלה, ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית.
מכללת רמת גן מועמדים המעוניינים ללמוד במסלול לימודי מדע המדינה במכללת רמת גן, אינם נדרשים להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית כחלק מתהליך הקבלה. המכללה מעניקה תארים של האוניברסיטה הפתוחה, והיא מציעה תנאי קבלה גמישים, לכן יכולים להתקבל אליה מועמדים גם ללא צורך בציון במבחן הפסיכומטרי או בבחינות הבגרות.
המרכז הבינתחומי הרצליה לימודי מדע המדינה במרכז הבינתחומי הרצליה מתקיימים במסגרת בית הספר לממשל. מועמדים שממוצע ציוני בחינות הבגרות שלהם הוא 100 לפחות, יכולים להתקבל ללימודים גם ללא צורך בהצגת הציון בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, מועמדים שגילם 30 שנה ומעלה יכולים להתקבל גם ללא ציון בפסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה, אולם הם נדרשים להציג ניסיון מעדי וידע קודם מספק, ולעבור ריאיון מול ועדת קבלה לקביעת התאמתם לתכנית.
אוניברסיטת חיפה אוניברסיטת חיפה מאפשרת לבוגרים מצטיינים של מכינות קדם אקדמיות להתקבל גם ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית. כך יכולים להתקבל בוגרי מכינה שממוצע הציונים שלהם 85 ומעלה. עליהם לעבור מבחן יע"ל ובחינה לקביעת רמת האנגלית.
המכללה האקדמית גליל מערבי במכללה האקדמית גליל מערבי, מאפשרים למועמדים שממוצע ציוני בחינות הבגרות שלהם הוא 82 ומעלה, להתקבל ללימודי מדע המדינה גם ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, יכולים להתקבל בוגרי מכינות ריענון ומכינה לגילאי 30+ במכללה שממוצע הציונים שלהם הוא 82 לפחות. מועמדים אלה נדרשים להיבחן בבחינת אמי"ר לקביעת רמת השליטה בשפה האנגלית, ולהגיע לרמת "פטור" עד השנה השנייה ללימודים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מדעי המדינה בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי מדעי המדינה בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp