לימודי לוגיסטיקה במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
לימודי לוגיסטיקה במכללה האקדמית ספיר

לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון במכללה האקדמית ספיר

 

נפתחה ההרשמה לסמסטר אביב

 

בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, למנהלים לוגיסטיים. המנהל הלוגיסטי הוא בעל הבנה תיאורטית ומעשית בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה, השיווק והתעבורה. תפקידו של מנהל זה הוא לארגן את כל תחומי הלוגיסטיקה בארגונים השונים, מתוך חתירה ליעילות ומקצועיות.

 

תכנית הלימודים

 

מכללת ספיר מציעה מסלול לימודים לתואר ראשון בלוגיסטיקה המכשיר מנהלים בניהול מערכות לוגיסטיות שונות במפעלים, תאגידים וחברות בינלאומיות. מסלול הלימודים מבוסס על בניית תשתית ידע תיאורטי רחב אצל הסטודנט בד בבד עם קורסים פרקטיים המספקים לו מיומנויות מעשיות שונות ומגוונות.

 

במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים מיומנויות בניהול לוגיסטי, רכש, אספקה, הבנה בהתנהגות ארגונית ועוד. המכללה מציעה לסטודנטים במסלול הלוגיסטיקה מגוון רחב ומעניין של קורסים תיאורטיים ומעשיים ברמה אקדמית גבוהה: כלכלה, מימון והשקעות, מסחר בינלאומי, ניהול רכש והפצה, מערכות סמך לוגיסטיות, ניהול רשתות מידע אנגלית עסקית ועוד. בשנת הלימודים השלישית הסטודנטים נדרשים להכין פרויקט גמר המספק להם ניסיון מעשי ויישום כל הידע התיאורטי שנלמד במהלך המסלול.

 

 

מתכונת הלימוד

 

ישנם ארבע מסלולי לימוד אפשריים: מערכת שעות מלאה שבה הלימודים נמשכים כשלוש שנים, שני סמסטרים כל שנה; מערכת שעות חלקית שבה הלימודים נמשכים כשלוש שנים והם כוללים גם סמסטר קיץ; תכנית מואצת שבה הלימודים נמשכים שנתיים והיא כוללת סמסטר קיץ בשנה הראשונה; ולימודי ערב שבה הלימודים נמשכים שלוש שנים והם כוללים סמסטר קיץ והלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים ופעם נוספת בשישי בבוקר.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללוגיסטיקה במכללה האקדמית ספיר מתבססים על כמה פרמטרים. על המועמד להציג תעודת בגרות מלאה בציון ממוצע 80 ומעלה, 4 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 65 ומעלה. כמו כן, יש לעבור מבחן אמי"ר או פסיכומטרי בכדי לקבוע את רמת הסיווג באנגלית.

 

במקרים חריגים ולמועמדים שלהם שלוש יחידות בגרות במתמטיקה ישנה האפשרות להתקבל על תנאי. כמו כן, מועמדים מעל גיל 30 חסרי תעודת בגרות יעברו מכינה שמציעה המכללה, מועמדים חסרי 12 שנות לימוד יעברו מכינה להשלמת תעודת הבגרות.

 

מועמדים שהם בעלי דיפלומת הנדסאי תעשייה וניהול מקבלים פטור של עד - 30 נק"ז. בעלי דיפלומת הנדסאים בתחום אחר זכאים לקבל פטורים של עד 21 נק"ז, לפי המקצועות הרלבנטיים שנלמדו. תוקפה של הדיפלומה הוא עד שש שנים אקדמיות, או לפי קביעת המל"ג מעת לעת.

 

תעודה

 

סטודנטים שעומדים בכל דרישות הלימודים מקבלים תואר B.A בלוגיסטיקה מטעם המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

מסלול הלימודים מאפשר לבוגריו להצטרף לשורה הראשונה של המנהלים הלוגיסטיים בתעשייה הישראלית והבינלאומית. בוגרי המסלול הלוגיסטי מבוקשים מאוד בארגונים ובחברות השונות כאשר כל סטודנט יכול להתאים את תחום העניין האישי שלו ולהשתלב בתחומים רבים בעולם התעשייתי והעסקי.

 

אפשרויות התעסוקה הפתוחות בפני בוגר המסלול נמצאות במקומות רבים: נמלי הים והאוויר, תאגידי בריאות, מפעלי תעשייה שונים, חברות ממשלתיות, תאגידי תשתיות בתחום המים, אנרגיה ובנייה, חברות שירות שונות ועוד. אפשרות נוספת העומדת בפתחם של בוגרי המסלול היא להמשך ללימודי תארים מתקדמים באוניברסיטאות במדעי הניהול כגון מנהל ומדיניות ציבורית, מנהל עסקים ועוד.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
חוות דעת של סטודנטים על ספיר - לימודי לוגיסטיקה
התקבלו 17 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5
אור אביחי

אור אביחי

02/02/2019
5/ 4

המכללה האקדמית ספיר

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

כקצין אשר מבצע מסלול מזורז של שנה ועשרה חודשים במקום שלוש שנים כמתבקש לתואר זה, המערכת לא תמיד מתאימ קרא עוד...

על הקמפוס

הקפיטריה עם מחירים גבוהים וכל סמסטר עולה המחיר או מחליפים לכוסות קטנות יותר ועוד תהליכי חיסכון כאלה  קרא עוד...

טיפים

אני מבצע מסלול מזורז לאנשי צבא. תואר מלא בשנה ועשרה חודשים במקום בשלוש שנים. לא חושב שיש דרך לשלב  קרא עוד...

יהודית

יהודית

10/12/2017
5/ 5

המכללה האקדמית ספיר

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המכללה מאוד חמה ואוהבת תמיד יש מי שיקשיב ויעזור. הדבר שאני פחות אוהבת במכללה שהחא רחוקה מהבית ולכן  קרא עוד...

על הקמפוס

מקום כייף ונעים ללמוד בו

טיפים

אחלה מקום ממליצה מאוד

שמעון

שמעון

19/11/2017
5/ 4

המכללה האקדמית ספיר

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב מאוד את החברה שבאה ללמוד שם באים אנשים מכל הסוגים ואתה מרגיש ממש שווה בין כולם וגם זה שאת קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס חייב לעבור שינוי בכל הנוגע לקפיטריה המצב שם ממש גרוע ואין הרבה מבחר של דברים ובנוסף כל המאפי קרא עוד...

טיפים

ממליץ לעשות סדר לפני שנכנסים ללימודים אם אפשר לבוא עם עוד חבר או חברה זה יותר מקל על הדרך לסיים את  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp