רוצה פרטים על לימודי כלכלה בניו יורק?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

ללמוד כלכלה בניו יורק

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי כלכלה בניו יורק? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה בניו יורק

 

מכיתת הלימוד לוול סטריט

 

לימודי הכלכלה מקיפים את מגוון ההחלטות והפעולות במישור הפיננסי בחיינו, והם מבקשים להכשיר כלכלנים ואנשי מחקר, שיעצבו את תחום הכספים ברחבי העולם. מתוך עשרת המוסדות האקדמיים המובילים בעולם ללימודי כלכלה, יותר ממחצית ממוקמים בארצות הברית. יוקרתם של הלימודים קורצת לצעירים רבים מרחבי העולם, והמהלך לא פוסח על סטודנטים ישראלים. תוך כדי הלימודים, הם משפרים את שליטתם בשפה האנגלית, החיונית לתעסוקה בתחום הכלכלי. בוגרי התואר בכלכלה יכולים לפנות לאפיקי תעסוקה רבים ונחשבים, כמו למשל וול סטריט, עבודה במשרדי האו"ם, במוסדות ממשלתיים ובחברות פרטיות.

 

 

ישראלים שרוצים ללמוד כלכלה בניו יורק, צריכים לשים לב למגוון נוהלי ההרשמה והקבלה למוסדות הלימוד בעיר. תנאי בסיסי לקבלה הוא תעודת בגרות מלאה, מעבר בהצלחה של מבחן ה - SAT, ועמידה בבחינת ה - TOEFL, הבוחנת את רמת האנגלית. באוניברסיטאות רבות מציעים לימודי מכינה לאלו שאינם שולטים כראוי בשפה. בנוסף לתהליך הקבלה, חשוב להיות מודעים גם לפן הכלכלי בבחירה ללמוד בארצות הברית. שכר הלימוד גבוה באופן ניכר מזה הנהוג בארץ, וחסרי אזרחות אמריקאית כמעט ואינם זכאים למלגות וסיוע כלכלי.

 

קיימים מספר מוסדות לימוד בניו יורק בהם ניתן ללמוד כלכלה לתואר ראשון:

 

אוניברסיטת ניו יורק (NYU)

 

האוניברסיטה מציעה תואר ראשון בכלכלה, המתמחה בכלכלה בין לאומית, כלכלה פוליטית, וכלכלה תעשייתית. סטודנטים יכולים ללמוד במסלול דו חוגי של כלכלה ומתמטיקה או כלכלה ומדעי המחשב. במסגרת התואר, הסטודנטים קובעים בעצמם את אופי לימודיהם, ויכולים לבחור לימודי כלכלה קלאסיים או כאלו שנוגעים יותר בפרקטיקה הבין לאומית והפוליטית של התחום. ארגון הסטודנטים של החוג מקיים הרצאות אורח, סיורים לימודיים, וכן דיונים בהם מנתחים סוגיות אקטואליות מחי היום יום. שכר הלימוד עומד על כ - 45,000 דולרים לשנה. האוניברסיטה גם מציעה מסלול ללימודי תואר שני.

 

אוניברסיטת קולומביה (Columbia)

 

אוניברסיטה פרטית, הנחשבת לאחד המוסדות הטובים בארצות הברית. הסטודנטים יכולים לבחור מתוך מגוון קורסים, המשלבים היבטים בכלכלה עם סוגיות במתמטיקה, מדע המדינה, סטטיסטיקה ואף פילוסופיה. בנוסף לתנאי הקבלה הנהוגים ביתר המוסדות, על המועמדים לעמוד בראיון קבלה אישי ולעבור מבחנים פנימיים. שכר הלימוד עומד על כ - 50,000 דולרים לשנה.

 

 

אוניברסיטת הרווארד (Harvard)

 

האוניברסיטה מציעה מסלול לימודים לתואר BA בכלכלה, וכן מאפשרת המשך לתארים מתקדמים. המחלקה לכלכלה היא אחת הגדולות באוניברסיטה, ובה מעל 700 סטודנטים. היא שואפת לאפשר לכל הסטודנטים בה להתאים את תכנית הלימודים לתחומי העניין האישיים, וכך מציעה מגוון מסלולים דו חוגיים. הקורסים בהרווארד משלבים ידע תיאורטי מעמיק עם הכשרה מעשית, ומקיפים סוגיות אקטואליות במסחר העולמי, בבורסות המניות ובמנהל עסקים. שכר הלימוד עומד על כ - 60,000 דולרים לשנה.

 

אוניברסיטת פייס (Pace)

 

אוניברסיטה פרטית זו, הפעילה למעלה ממאה שנים, מציעה לימודים מעמיקים לתואר ראשון בכלכלה. הקורסים נוגעים בכלכלה פוליטית, כלכלה משפטית, מיסים ומנהל עסקים. הסטודנטים מנתחים היבטים היסטוריים, חברתיים וחוקיים של הכלכלה בארצות הברית ובעולם, ויחסים פיננסיים בין מדינות. המוסד מספק לתלמידיו כלים חשובים במחשבים, בסטטיסטיקה, בחשבונאות ובפוליטיקה, וכן הכשרה מעשית הנדרשת למקצוע. שכר הלימוד עומד על כ - 60,000 דולרים בשנה. ניתן להמשיך ללימודי תואר שני ודוקטורט בכלכלה.

 

הסיטי קולג' של ניו יורק (City College of New York)

 

מכללה המציעה מסלול תואר ראשון בכלכלה, כמו גם תכנית מואצת בת ארבע שנים המעניקה לבוגריה תואר ראשון ושני בכלכלה. כמו כן, ניתן ללמוד לתואר הראשון במסלול משולב לכלכלה ומנהל עסקים. נושאי הלימוד מגוונים, וכוללים סטטיסטיקה, מתמטיקה, השקעות, עקרונות בניהול ומשאבי אנוש. שכר הלימוד עומד על כ - 60,000 דולרים לשנה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי כלכלה בניו יורק?

רוצה לדעת יותר על לימודי כלכלה בניו יורק?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp