לימודי ייעוץ מס במכללת עתיד

מכללת עתיד - לימודי תעודה

אהבת? שתף ב:

מכללת עתיד קורס ייעוץ מס

 

בשנים האחרונות, הכלכלה מציגה תנודתיות רבה וחוסר יציבות. כתגובה לכך, רבים כיום תרים אחר מקצועות תעסוקתיים יציבים ומבוקשים, שאינם נתונים לשינויים מהותיים בביקוש אליהם. מקצועות הפיננסיים הוכחו זה מכבר כמקצועות יציבים ומקצועיים, בעלי יכולת השתכרות ותגמול גבוהה. מקצועות אלה כוללים בין השאר את תחום חשבי שכר, הנהלת החשבונות, ראיית החשבון, ייעוץ המס ועוד. רשת מכללות עתיד זיהתה את רחשי הציבור והחליטה להקים את עתיד פיננסים, שמהווה חטיבה לימודית שלמה, אשר מעגנת בתוכה מערך לימודי איכותי בתחומים אלו.

 

חטיבת עתיד פיננסים היא מרכז לימודי מוערך ומקצועי הפועל בהסמכה ובאישור של משרדי ממשלה שונים ובהם משרד האוצר, משרד התמ"ת, לשכת רואי החשבון והרשות לניירות ערך. בנוסף לזאת, סגל ההדרכה מורכב ממרצים בעלי ניסיון עיוני ומעשי מוכח בתחום הפיננסי אשר מלווה את התלמידים בבחירת מסלול ההכשרה המתאים ביותר לכישוריהם ולנטיותיהם ומעניק להם את מיטב הכלים לרכוש מקצוע נדרש בשוק התחרותי. עם סיום ההכשרה, המכללה מסייעת לבוגרים לאתר הזדמנויות תעסוקה בתחום ההתמחות ולהשתלב בהן בהצלחה.

 

כמו כן, החטיבה הפיננסית מאפשרת לתלמידיה להשתלב מיידית בשוק העבודה עוד בזמן הלימודים. המכללה רואה את עצמה כמוסד מקצועי שמחויב לתלמידיו ולכן היא פועלת להוביל את התלמידים להשתלב בשוק בעבודה ולאתר עבורם אפשרויות קידום. מסלולי הלימודים ברשת עתיד ובחטיבה הפיננסית הם גמישים ונוחים והם מאפשרים לתלמידים לשלב עבודה עם הכשרה לימודית ותלמידי המרכז נהנים מיחס אישי, מכיתות לימוד קטנות ומתמיכה לימודית שוטפת.

 

תוכנית הלימודים

 

המסלול להכשרת יועצי מס במכללת עתיד מבטיח להקנות למשתתפים הכשרה ממוקדת, מקצועית ומעשית, כזו שתסייע להם להשתלב במהירות וביעילות בתעסוקה.

 

רשת מכללות עתיד זיהתה את הצורך הגובר בתעשייה לכוח אדם מקצועי בתחום זה ובתוך כך היא פיתחה תכנית לימודים מקיפה ויסודית להכשרת יועצי מס. תכנית הלימודים מעניקה לתלמידים את כל הידע הנדרש לעיסוק כמו גם את ההכנה הראויה ביותר למעבר מוצלח של הבחינות החיצוניות. מסלול ההכשרה בייעוץ מס מקיף תכנים מגוונים בתחום המיסים, הפיננסים והחשבונאות ובין נושאי הלימוד המרכזיים המוצעים במסלול ניתן לציין את: תהליכי השומה והגבייה, מיסוי, שכר וחישוב שכר, היבטים העוסקים בביטוח לאומי, מס הכנסה, דוחות פיננסיים, מחשוב, מס ערך מוסף ועוד.

 

תנאי הקבלה למסלול:

 

הקבלה לקורס מותנית בעמידה בדרישות הבאות:

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס מתפרסים על פני 620 שעות לימוד אקדמאיות ומתקיימים בשעות הערב.

 

תעודה:

 

עם סיום ההכשרה הבוגרים יהיו זכאים לקבל תעודת גמר בייעוץ מס מטעם רשת מכללות עתיד.
הרישיון לעסוק במקצוע מוענק לבוגרים שיעברו בהצלחה את הבחינות החיצוניות וישלימו את תקופת ההתמחות.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה