לימודי טווינה במכללת תמורות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס טווינה - מכללת תמורות.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי טווינה במכללת תמורות

 

הפיזיותרפיה הסינית

 

הטווינה נחשבת לשיטת טיפול וריפוי סינית המהווה חלק בלתי נפרד מן הרפואה הסינית. הטיפול בטווינה כולל פעולות של חיכוך שרירים וגידים לצורך הנעת האנרגיה והדם בגוף לכיוון הרקמות הפגועות. הטווינה ידועה ביעילותה לטפל בצלקות ובהדבקויות שונות בגוף ובכך למעשה מסייעת להקלה על כאבים שונים. שיטה טיפולית זו המכונה גם – הפיזיותרפיה הסינית – נחשבת לאחת משיטות הטיפול היעילות והנפוצות ביותר לריפוי של מחלות גידים ומפרקים ולטיפול ברקמות חיבור רכות. המטפלים בטווינה נדרשים להפגין ידע מעמיק ומקצועי הן ברפואה סינית והן ברפואה המערבית ובנוסף לכך, עליהם לגלות מיומנות רבה בשיטות האבחון של הרפואה הסינית.

 

על הלימודים

 

לימודי טווינה במכללת תמורות מפגישים את הסטודנטים עם מגוון שיטות הטיפול המקובלות בתחום הטיפול במגע. מטרת ההכשרה היא להקנות לסטודנטים את הידע המקצועי ואת הכלים הנחוצים לטיפול בשיטה ולפתח בהם את היכולת המקצועית להתאים את שיטת הטיפול המתאימה להם עצמם ולאישיותם, בד בבד עם צרכיהם של מטופליהם. תכנית ההכשרה מאפשרת לסטודנטים להעמיק בשיטות הריפוי השונות ולהכשיר עצמם, על פי בחירתם, לדרגת הסמכה של מטפלים או לדרגת הסמכה של מטפלים מוסמכים.

 

לתכנית מתקבלים מועמדים העוברים את ריאיון הקבלה ומציגים הצהרת בריאות, וייחודה הוא כי היא מתמקדת בפיתוח הניסיון המעשי של הסטודנטים; לפיכך, נדרש מהתלמידים לבצע את תקופת ההתמחות המעשית שלהם כבר במהלך שנת הלימודים השנייה. ההתנסות הקלינית, הכוללת מעקב אחר טיפולים רבים והשתתפות בדיונים קליניים, מאפשרת לתלמידים לצבור ביטחון עצמי בתחום וניסיון יישומי בשיטה – דבר המאפשר להם לסיים את הלימודים כשהם כבר מוכנים לטפל, הלכה למעשה.

 

במהלך השנה השלישית מעמיקים הסטודנטים את ניסיונם ומשתלבים בהכשרה מעשית מקיפה הכוללת טיפול מונחה בטווינה, עבודה אינטגרטיבית המשלבת טיפול בתחום הדיקור והצמחים, השתלבות בסמינרים ובדיונים קליניים וגיבוש הכלים והידע לעבודה עצמאית בתחום.

 

עוד על ייחודה של תמורות

 

כיתות הלימוד בתמורות הן קטנות וכוללות מספר מצומצם של תלמידים בכל כיתה, צוות המדריכים מקצועי ומיומן, רמת הלימודים גבוהה והסטודנטים זוכים למעקב אישי ולתמיכה מלאה . כל אלה תורמים לכך שהתכנית להכשרת מטפלים בטווינה במכללת תמורות, נחשבת כיום לאחת מהתכניות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום. גם נפח הלימוד הגדול בתכנית העומד על כ- 1500 שעות לימוד במסלול הרב-שנתי, תורם את חלקו הרב למעמדה הנכבד של התכנית בין מוסדות הלימוד השונים לרפואה משלימה, ובקרב הסטודנטים.

 

לסיכום

 

לימודי טווינה מספקים תשתית לימודים רחבה והכשרה מקצועית של מטפלים לטיפול בשיטת המגע הסינית. הכשרה זו, הכוללת צוות הדרכה מנוסה וותיק, חוברות מקצועיות ואתר אינטרנט מלווה ותומך, מאפשרת לבוגרים להשתלב כמטפלי טווינה מקצועיים ולסייע לאינספור מטופלים להקל על כאבם ולהתגבר על מחלות שונות. חשוב לדעת עוד כי תמורות מציעה לבוגריה שירותי השמה מקצועיים והיא מאפשרת להם להיעזר במדור השמת הבוגרים שהיא מפעילה, המסייע ביצירת הקשר הראשוני בינו לבין מחלקות כוח אדם בקופות החולים, במרכזי הספא ובקליניקות הפרטיות בארץ.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תמורות - המכללה לרפואה משלימה

פורום לימודי רפואה משלימה

תנאי סף ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית
אלירן נחום
ללא תגובה
לימודי אירדיולוגיה באזור ירושלים
סי
ללא תגובה
קורס יוגה טיפולית ללא ניסיון
קסניה
1 תגובות
קורס מאמני תזונה וקואצינג
קסם שלם
1 תגובות
קורס הדרכת יוגה בכל הארץ
אליה
2 תגובות
לימודים קאוצינג בתחום התזונה
ג'ני ברמי
1 תגובות
לימודי יועצת שינה במרכז
סוהיל
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,753 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,088 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,218 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

Whatsapp Whatsapp