לימודי טווינה במזרח מערב - המרכז לרפואה סינית קלאסית בישראל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על קורס טווינה - מזרח מערב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס טווינה במזרח מערב – המרכז לרפואה סינית קלאסית בישראל
 
מגע סיני עתיק
 
בקורס טווינה במזרח מערב – המרכז לרפואה סינית קלאסית בישראל, קושרים בין חשיבות המגע כאמצעי קיומי ראשוני ובסיסי, ובין הפילוסופיה הסינית העמוקה שמתוכה צמחה השיטה. בסוג טיפול זה משתמשים בידע מן הרפואה הסינית המסורתית, ובין השאר מתייחסים גם לערוצי אנרגיה ולנקודות דיקור. הקורס כולל לימודי רפואה סינית עיוניים מעמיקים. בנוסף, הסטודנטים לומדים לאבחן בשיטות שונות, להתאים את הטיפול לאבחנה מדויקת ולבנות תהליך טיפולי המותאם ללקוח.
 
תכנית הלימודים במרכז מזרח מערב
 
הסטודנטים בקורס טווינה לומדים להכיר את דרכי הטיפול המותאמות לכאבי מפרקים ולבעיות אורתופדיות מסוגים שונים, ולומדים לטפל בנקעים ובפריצות דיסק. בנוסף, הם לומדים כיצד מאזנים בעיות הורמונליות, ואיך מטפלים בבעיות במערכת העיכול ובהפגת מתחים. לאורך כל המסלול לומדים הסטודנטים רפואה מערבית – אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. פן נוסף שמודגש במסלול זה הוא ההתפתחות האישית של המטפל וגיבוש זהותו המקצועית.
 
מתכונת הלימוד
 
במזרח מערב מציעים מסלול של שנה אחת, מסלול של שנתיים, או תכנית תלת שנתית, כאשר נושאי הלימוד מאורגנים לאורך התקופה לבניית הידע המקצועי נדבך על גבי נדבך, וההתמחות הקלינית אף היא מעמיקה בהדרגה במעבר משנת לימוד אחת לזו הבאה אחריה. למזרח מערב מתחם של קליניקות וקשרים מקצועיים עם בתי חולים בארץ ובסין, דבר המאפשר לסטודנטים להתמחות במגוון מקומות ולפגוש מטופלים מסוגים רבים ושונים. בכל אחת ממתכונות הלימוד, ההכשרה משלבת רכישת ידע תיאורטי והתנסות מעשית. המפגשים בכיתה מתקיימים ביום אחד מרוכז בשבוע, וניתן לבחור בין מסלולי בוקר ובין מסלולי ערב.
 
תעודות והסמכה
 
בסיום כל שנת לימודים מקבלים הסטודנטים תעודת מקצוע בדרגה מסוימת. בתום השנה הראשונה מקבלים הבוגרים שתי תעודות: תעודת מטפל בעיסוי סיני הוליסטי ותעודת מטפל בטווינה. לאחר מכן, הם יכולים להמשיך להכשרה לדרגת מטפל מוסמך, ומי שסיים מסלול של שלוש שנות לימודים זוכה בתעודת מטפל בכיר.
 
פרטים נוספים
 
כל המנחים בקורס טווינה במזרח מערב הם קלינאים בכירים שעברו הכשרה בסין, ומומחים בתחום הטיפול בטווינה וברפואה הסינית בכלל. המנהל האקדמי של המסלול הוא חבר ב"פדרציה העולמית לרפואה סינית", ובעל 30 שנות ניסיון בטיפול בתחום ובהוראתו לתלמידים. בבית הספר מזרח מערב מקיימים שיעורי תמיכה ותרגול, שבהם רשאים הסטודנטים להשתתף בנוסף לשיעורים הנכללים במסלול. כמו כן, בבית הספר מוצעים שירותי מעונות למגורים ומלגות לסיוע בשכר לימוד, לרווחת התלמידים.
 
אפשרויות התעסוקה
 
במזרח מערב קיימת יחידה להכוונה ולהשמת בוגרים, המסייעת להם בתום הלימודים במסלולים השונים. עם תום הלימודים במסלול זה יוכלו בוגריו להשתלב בתחום הטיפול בטווינה, הן במרפאות של "מזרח מערב" ושל "קבוצת עמל", והן בקליניקות לרפואה משלימה של קופות החולים. בבית הספר מציינים, כי הבוגרים יכולים לעבוד בסין עצמה, בבית החולים של הצלב האדום. בנוסף, הם יוכלו להשתלב כחלק מצוות מטפלים במרפאות פרטיות שונות, ואף לעסוק כעצמאיים בתחום. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מזרח מערב | רפואה סינית | רפואה משלימה

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

קורס פסיכותרפיה הוליסטית - פרטים
גילי
1 תגובות
קורס בהידרותרפיה
נואר אבואלחוף
1 תגובות
קורס היפנוזה ליועצת חינוכית
אמל חחגאזי
1 תגובות
איך לבחור מכללה לנטורופתיה?
יובל
1 תגובות
קורס יועצת הנקה
אילה
1 תגובות
קורס אייפק - פרטים
שירה אזולאי
1 תגובות
לימוד גרפולוגיה ימי לימוד שבועיים
השאם עלואן
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp