הכשרת חשבי שכר בכירים במכללת חשב לחשבונאות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על חשבי שכר בכירים - מכללת חשב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים במכללת חשב לחשבונאות
 
אי אפשר בלעדיהם
 
אי אפשר בלעדיהם; קורס חשבי שכר בכירים במכללת חשב לחשבונאות מקנה למשתתפים בו את כל הידע הנדרש לעיסוק ולהשתלבות בתפקיד מבוקש זה. לשם כך, תכנית הקורס מקיפה את כל התכנים הנדרשים לעבודת חשב שכר בכיר, הן מבחינת החוקים הרלוונטיים, והן מבחינת הטיפול בדוחות מס שונים. בנוסף, הקורס אף כולל הכשרה מעשית נרחבת, לימוד של תוכנת השכר הנפוצה בשוק העבודה – תוכנת מיכפל, ועוד.
 
חשבי השכר הם בעלי תפקיד חיוניים בכל ארגון באשר הוא, ועל כן הם זוכים תמיד לביקוש רב במשק. כל ארגון המעסיק עובדים, מחויב להיעזר בשירותיו ובמקצועיותו של חשב שכר, הבקיא בכל החוקים השונים הנוגעים לתחום של דיני עבודה ולחוקי מס הכנסה וביטוח לאומי, אדם המסוגל לחשב באופן מדויק ואחראי את שכר העובדים.
 
על הקורס במכללת חשב לחשבונאות
 
קורס חשבי שכר בכירים במכללת חשב לחשבונאות הוא קורס מקצועי, הפועל בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל, ומיועד בעיקר לאנשי כוח אדם ולמנהלים בעלי זיקה לתחום המשכורות והכספים בחברות. קורס זה מומלץ במיוחד לאלה העוסקים בהנהלת חשבונות ולפקידי שכר, המבקשים להרחיב את הידע שלהם ולהתקדם בדרג התפקידי בענף החשבונאות והמיסים.
 
נושאי הלימוד בקורס
 
הפרשי מס וזכויות מבוטחים
 
הסטודנטים בקורס במכללת חשב לחשבונאות לומדים בהרחבה את נושא הפרשי מס הכנסה, מס הביטוח הלאומי והפרשי הפנסיה. הם לומדים איזו הכנסה מחויבת בהפרשי מס, ומי יכול לקבל פטור מתשלום מס או זיכוי מס. הם מכירים את הליכי השומה, את קודי הרישום הנהוגים ואת צורות הדיווח המקובלות. בנוסף, הם רוכשים בקיאות בהוראות החוק ובתקנות משפטיות הנוגעות לניכויי מס ממשכורות. בתחום הביטוח הלאומי והביטוח הסוציאלי המשתתפים לומדים על הגופים המבטחים הקיימים בארץ - המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, קופות הגמל וקרנות הפנסיה, על סוגי מבוטחים וביטוחים, על זכויות האזרח ועל זכויות וחובות חבר הקרן הפנסיונית.
 
שכר עבודה וחישוב משכורות
 
בקורס לומדים על משמעותו המשפטית של המושג "שכר עבודה", על החוקים הקשורים אליו, וכן על משמעותם המשפטית של הסכמי עבודה בין מעסיק למועסקים. בנוסף, הקורס עוסק גם באחריות המשפטית של חשב השכר. כמו כן, המשתתפים לומדים על רכיבי השכר הקיימים בתלוש המשכורת. הם מכירים שיטות שונות לחישוב משכורות, רוכשים הבנה בטבלאות שכר ומתרגלים באופן מעשי בנייה של גיליונות שכר, הכוללים פירוט של ניכויי החובה והרשות וחישוב של שכר הברוטו ושכר הנטו.
 
מערכות שכר ממוחשבות
 
תכנית הלימודים בקורס כוללת גם עבודה על מערכת ממוחשבת לחישוב משכורות. הסטודנטים לומדים להיעזר בתוכנת מיכפל לצורך חישובי השכר לעובדים. הם לומדים לבצע דיווחים במחשב ולערוך ביקורת על הדיווחים הממוחשבים. כמו כן, הם לומדים לבצע חישובים במחשב העסק ובלשכת השירות.
 
פרטים נוספים
 
למסיימי קורס חשבי שכר בכירים במכללת חשב לחשבונאות תוענק תעודת סיום מטעם לשכת רואי החשבון בישראל ותעודת סיום מטעם המכללה. הלימודים בקורס זה מתקיימים אחת לשבוע ואפשריים במספר מסלולים: מסלול בוקר, מסלול ערב, או מסלול יום ו', כאשר כולם נפרשים על פני שישה חודשים. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת חשב לחשבונאות, רוצה להשתלב בתחום הניהול הפיננסי?

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס מודדים מוסמכים בטכניון
איברהים עאמר
ללא תגובה
כמה עולה קורס אילוף כלבים?
יונתן
1 תגובות
לימודי ביו פידבק מוכרים על ידי משרד הבריאות
רחלי יורוביץ
1 תגובות
קורס הנהלת חשבונות באשקלון
אסיה
1 תגובות
קורס מתכנני אינסטלציה
אלעד בליטי
1 תגובות
קורס מנעולנות בשעות הבוקר
שמעון
1 תגובות
איפה מתקיימים לימוד קורס בישול
אחמד
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים937 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp