קורס חשבות שכר במכללת רמת גן - לימודים חוץ אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן לימודי חוץ - חשבי שכר בכירים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים במכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים

מקצוע חשבות השכר הוא בעל חשיבות רבה במשק, חשבי השכר אמונים על הכנה וניתוח של תלושי השכר של עובדים בארגונים וכן הם אחראיים על הדיווח על נושאי השכר מול רשויות ומוסדות ממשלתיים. תלוש השכר מכיל בתוכו רכיבים מגוונים, הוא נוגע לסוגיות בפנסיה, בביטוח ובמיסים שונים וכך על חשבי השכר מוטלת אחריות רבה להבנה של התהליכים הפיננסיים שמתחוללים בארגון בכל הנוגע לשכר העובדים.

 

מכללת רמת גן מפעילה מרכז ללימוד מקצועות החשבונאות במסגרת היחידה ללימודים חוץ אקדמיים, מרכז אשר נחשב לוותיק ומנוסה בתחומו. לימודים אלו מכינים את ציבור הסטודנטים לבחינות החיצוניות מטעם מועצת רואי חשבון, ובאים לשפר את סיכוייהם של הבוגרים להצליח בבחינות ההסמכה ולמצוא עבודה בתחום. מסלולי הלימוד שמוצעים על ידי המרכז ללימוד מקצועות החשבונאות הינם פרונטאליים ומועברים על ידי מרצים מעולים בעלי ניסיון רב שנים בתחום ואקדמאים המתמחים בהכנה ממוקדת לבחינות ההסמכה.

 

מכללת רמת גן מציעה קורס חשבי שכר בכירים, שמיועד לעובדים בתחום הנהלת החשבונאות שמעוניינים להתקדם לשלב המקצועי הבא ולזכות להכשרה מבוקשת בתחום השכר. מסלול זה מציע היכרות מעמיקה עם מגוון סוגיות בעולם השכר והוא כולל תרגולים שבאים להכין את התלמידים למבחני ההסמכה למקצוע חשבות השכר. קורס זה מפוקח על ידי לשכת ואי החשבון, שהיא הגוף המסמיך חשבי שכר בישראל.

 

 

תכנית הלימודים

קורס חשבי שכר של מכללת רמת גן מקנה למשתתפים ידע מעמיק בכל הקשור ליישומים בתחום החשבונאות ולהכנת משכורות בהתאם לכל התקנים. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים על היבטי המס השונים, ההיבטים החשבונאיים, ההיבטים המשפטיים ותוכנות השכר השונות.


לאורך הקורס, המשתתפים רוכשים ידע ומגוון מיומנויות לביצוע חישובי שכר מקצועיים אשר נכללים בכל ענפי המשק למיניהם. הם לומדים בהרחבה על הכנת המשכורת החודשית ומעמיקים בענפים כגון מיסים, חקיקה וחשבונאות. הם רוכשים ידע שיכול לסייע להכנתם לקראת מבחני לשכת רואי החשבון ואשר מכין אותם לקראת אתגרי מקצוע חשבות השכר.


מתכונת הלימוד


אורכו של הקורס נע בין חמישה לשמונה חודשים. התלמידים יכולים לבחור בין קורס ערב, שבו מתקיימים שיעורים פעם או פעמיים במהלך השבוע, לבין מסלול בוקר שבו נערך שיעור שבועי אחד. הקורס משלב תרגול מעשי במטרה לאפשר למשתתפיו לרכוש פרקטיקה מקצועית וכך הם לוקחים חלק בסימולציות שמטרתן לדמות את סביבת העבודה האמתית וכן משתתפים בתרגולים לקראת בחינות ההסמכה לחשבי השכר. מוסד הלימוד מעניק תמיכה וליווי לסטודנטים במהלך הקורס וגם לאחריו.


נושאי לימוד

להלן חלק מן הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס:

 

 • דיני ביטוח לאומי
 • הסדרים קיבוציים
 • יחסי עובד ומעביד
 • ביטוח זקנה ושארים
 • שיעורי מס על יחידים
 • תגמולים לקרנות השתלמות    
 • דיני מיסים
 • מס הכנסה
 • דיני עבודה
 • קרנות פנסיה
 • ביטוח מנהלים    
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד

 

בתחום החשבונאות, מציעים במרכז ללימודים חוץ אקדמיים של מכללת רמת גן ללמד בעוד שלל תכניות לימוד. בין היתר, מתקיים קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס יועצי מס. ניתן ללמוד גם הקורסים בתחומי הניהול, השיווק, האמנות והדפסה תלת ממדית. הקורסים מותאמים למגמות עדכניות בשוק העבודה ובמשק וכך מציידים את המשתתפים בהם בכלים חשובים לפיתוח מקצועי.


תנאי קבלה

מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס חשבי שכר נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. למועמדים שברשותם ידע בהנהלת חשבונות ברמת הנהלת חשבונות סוג 1 לפחות, או שמחזיקים בניסיון עבודה מעשי בעולם החשבונאות, ישנו יתרון בתהליך הקבלה.
הקורס מיועד למעוניינים להעמיק את הידיעה בתחום השכר, הוא מתאים לעובדים במחלקות חשבונאות, במחלקות שכר ובמחלקות משאבי אנוש שברצונם לפתח את המיומנויות המעשיות והמקצועיות שדרושות לקידום לענף מבוקש.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל החובות הנדרשים זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת רמת גן, ולאחר מעבר מבחני גמר חיצוניים הם מקבלים גם תעודת "חשב שכיר בכיר" שניתנת על ידי לשכת רואי החשבון בישראל. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים לפחות מן המפגשים, להגיש את כל מטלות הקורס ולעבור מבחנים חיצוניים של לשכת רואי החשבון.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן | לימודי תעודה - לימודים בישראל

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הסדרי תנועה
אברהים
ללא תגובה
קורס תאית במרכז
נגה
ללא תגובה
קורס ביופידבק 2020
זהבי הלוי אורלי
ללא תגובה
לימודי תעודה בתחום הרכש
אורטל
1 תגובות
קורס לימוד השפה הדנית
עדן
1 תגובות
הצעה לקורס מיזוג אוויר
משה ניסן
1 תגובות
קורס מדביר מוסמך בצפון
זבידאת עאטף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp