קורס חשבי שכר במכללה האקדמית כנרת

קורס חשבי שכר במכללה האקדמית כנרת

קורס חשבי שכר במכללה האקדמית כנרת

 

ביחידה ללימודי חוץ הוקם במכללה האקדמית מתוך כוונה להדק את הקשר בין המכללה האקדמית לבין החטיבות המרכיבות אותו. היחידה ללימודי חוץ מקיימת מסלולי לימוד שונים ובהם לימודים במסגרת מכינות קדם אקדמיות וכן קורסים והכשרות מקצועיות בתחומי דעת ועיסוק שונים. הקורסים השונים מיועדים להקנות למשתתפים מקצוע מעשי להשתלבות תעסוקתית או לחלופין מאפשרים להם להשלים השכלה או להעשיר את השכלתם בתחומים שונים.

 

קיראו על: קורסי חשבונאות

 

מה לומדים?

 

לימודי חשבי שכר במכללה האקדמית כנרת פועלים בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל ומאפשר ללומדים בו לרכוש מקצוע מבוקש בתחום חשבות השכר. במהלך הקורס רוכשים המשתתפים את כל הידע הנדרש לטיפול בדוחות מס הכנסה, והיא מספקת להם את ההכנה המיטבית לבחינות של לשכת רואי החשבון בישראל.

 

בין נושאי הלימוד העיקריים בקורס:

  • מס הכנסה והרפורמה במס
  • רכיבי שכר וחשבונאות
  • הסכמים
  • חוקים ודיני עבודה
  • ביטוח לאומי
  • ביטוח פנסיוני - קופות גמל ורצף זכויות
  • משכורות ממוכנות - תוכנת מיכפל

 

העוסקים בתחום חשבי השכר נדרשים להפגין ידע מעמיק בנושאי מס, רכיבי שכר, ביטוח ועוד ולכן לשכת רואי החשבון בישראל ממליצה לבעלי ארגונים במשק לקלוט לשורותיהם חשבי שכר מקצועיים המחזיקים בתעודת ההסמכה של השלכה.

 

החל משנת 2008, הלשכה קבעה כי רק בוגרי מוסדות הלימוד שפועלים בפיקוחה רשאים לגשת לבחינות מטעמה. המכללה האקדמית כנרת פועלת תחת פיקוחה של לשכת רואי החשבון בישראל ותוכנית הלימודים בקורס כפופה לדרישות המפורסמות על ידה. בוגרי קורס חשבים שעברו בהצלחה את בחינות הלשכה יוכלו להתעדכן בחידושים השונים שחלים בתחום וזאת על ידי השתתפות בימי העיון שמקיימת המכללה מדי שנה.

 

קהל היעד

 

לימודי חשבי שכר מיועדים למנהלי חשבונות, לאנשי כספים ולכל המעוניינים להתמחות בחשבות שכר ולקבל הסמכה לעיסוק בתחום.

 

משך הקורס

 

הקורס מתפרס על פני 140 שעות לימוד אקדמאיות ועוד 20 שעות לימוד מקוונות.

 

 

תעודה

 

בוגרי הקורס שיעברו בהצלחה את הבחינות של הלשכה יהיו זכאים לתעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת ולתעודה מטעם לשכת רואי חשבון בישראל.
 

Whatsapp Whatsapp