לימודי חשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

לימודי חשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

תואר ראשון בחשבונאות - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

לצמוח בעולם החשבונאות

 

תוכנית הלימודים החדשה ללימודי חשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, מכשירה את הבוגרים לעסוק במקצוע ראיית חשבון. בעקבות התפתחות הכלכלה בארץ והקשרים הכלכליים המסועפים עם מדינות שונות בעולם, חלה עלייה משמעותית בדרישה לכוח אדם מקצועי בתחומי ראיית החשבון.

 

לימודי חשבונאות מעניקים ידע מעמיק בניהול כספים, כלכלה, מדעי הניהול, ביקורת חשבונות, ניהול כספים, חוקי משפט ומיסים ועוד. הלימודים כוללים בהתמחות בחשבונאות פיננסית וחשבונאות ניהולית. עיקרה של החשבונאות הפיננסית עוסק בביקורת ועריכת דוחות פיננסיים של ארגונים שונים, משרדי ממשלה, בנקים, ספקים והציבור הרחב. החשבונאות הניהולית מתמקדת בבדיקת המידע הכספי המתקבל בחברה בתהליכים מרכזיים של קבלת החלטות. מידע זה משמש את הארגון לקשת רחבה של תחומי פעילות כגון: השקעות חיצוניות במחקר ופיתוח, בציוד, בקביעת מחירים ועוד.

 

הסטודנטים בחוג לחשבונאות נהנים ממערך תמיכה אקדמי במישור הלימודי, התעסוקתי והאישי. הכלים השונים שניתנים להם מסייעים להם להגיע להצלחה בתקופת הלימודים וגם לאחריה.

 

סטודנטים הנרשמים למסלול זה יכולים לקבל מלגות, בכפוף לקריטריונים הנקבעים על ידי מוסד הלימודים.

 

בסמסטר אביב בשערי מדע ומשפט בונים תכנית לימודים גמישה המותאמת לכל אחד מהסטודנטים, ומאפשרים להקפיא את הלימודים לצורך טיול

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים בבית הספר לחשבונאות מקנה לסטודנטים הכשרה מקיפה בתחומי החשבונאות המודרנית, לפי התקינה הבין לאומית והתחיקה המשפטית בארץ.

 

במהלך התכנית, הסטודנטים רוכשים רקע דיסציפלינרי וכלים מקצועיים בתחום החשבונאות הפיננסית והניהולית, מה שיכול לסייע להם להשתלב לאחר תום הלימודים בשלל משרות בכירות, כגון אנליסטים, מנהלי כספים, מנהלים בבתי השקעות, יועצים בבנקים ויועצים פרטיים לחברות בפירוק ובכינוס נכסים.

 

מתכונת הלימוד

 

 

הלימודים לתואר ראשון בחשבונאות אורכים שלוש שנים וחצי, ללא סמסטרי קיץ. הם מתקיימים במתכונת של מסלול בוקר, ומתפרשים על פני שלושה ימים בשבוע.


הסטודנטים מקבלים סיוע והכנה מיטבית לקראת מבחני המועצה, הם משתתפים במרתון תרגולים מיוחד. כמו כן, לרשותם עומד הכוון תעסוקתי לצורך סיוע במציאת סטאז'.

 

סגל הוראה

 

בראש בית הספר לחשבונאות עומד מרצה בכיר שהוא דמות פעילה בזירה הפיננסית והאקדמית בישראל. כמו כן, צוות ההוראה של המרכז מורכב מבכירים בתחום החשבונאות בישראל.

 

 אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי תואר ראשון בחשבונאות יוכלו להשתלב במגוון של תפקידים בכירים במגזר הציבורי והפרטי. הם יכולים להשתלב בתפקידי ראיית חשבון, סמנכ"לי כספים, אנליסטים, מנהלי ניירות ערך או מומחי מס. כמו כן, יכולים הבוגרים להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי החשבונאות.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי חשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הינם:

 

בעלי תעודת בגרות מלאה בציון משוקלל של 90 לפחות, הכוללת אנגלית ומתמטיקה ברמת 4 יחידות ומעלה בציון ממוצע של 70 לפחות. על המועמדים לעבור מבחן אמי"ר בציון 185 או בחינת אמי"רם בציון 85 ומעלה. מועמדים שלמדו בעבר במסלולים אקדמיים לחשבונאות או למקצועות דומים, יכולים להתקבל בהסכמת ועדת ההוראה המיוחדת של התכנית. מוסד הלימוד מעניק מלגות לימוד שונות למתאימים. לקבלת המידע בנוגע למלגות, יש לפנות למדור רישום של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.

 

קצת על המרכז

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ממוקם בהוד השרון והוקם על ידי עמותה של בכירים מעולם המשפט, הכלכלה והאקדמי בישראל. המרכז מתמקד בלימודי משפטים וברשותו ספרי מחקר מובילים בתחום.

 

בין תוכניות הלימודים במכללה, ניתן למנות לימודי חשבונאות, לימודי משפטים, ולימודי מנהל מערכות בריאות לתואר ראשון. מעבר לכך, מתקיימות גם תכניות לימוד לתואר שני במשפטים, וכן ללימודי תעודה.

 

הלימודים מאופיינים במתן יחס אישי וקידום הסטודנטים ברמתם האישית, חברתית והמקצועית. על אף שמדובר במכללה פרטית, שכר הלימודים בשנה הראשונה ללימודים הינו אוניברסיטאי.

 

תעודה


סטודנטים המסיימים בהצלחה את לימודיהם במסלול ועומדים בכל דרישות התכנית זכאים לקבל תואר ראשון B.A בחשבונאות, המוענק מטעם המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. לאחר שהם מסיימים בהצלחה את התואר, הבוגרים יכולים להתחיל בהתמחות במשרדי רואי חשבון מוכרים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
חוות דעת של סטודנטים על לימודי חשבונאות - שערי מדע ומשפט
התקבלו 28 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
17/07/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס אישי הוגן בין הסטודנט למרצה אווירה טובה במכללה סביבת לימודים נוחה

על הקמפוס

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט לטעמי מקום נוח עם מרצים בעל ידע רב אשר נותנים יחס אישי לכל סטודנט היתרון קרא עוד...

טיפים

המלצתי היא לבוא עם הרבה מוטיבציה ללמוד לא להיכנע לקשיים שבדרך בתחום החשבונאות וראיית החשבון צריך לעב קרא עוד...

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
19/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את השיטת לימוד ואת ההבנה של המרצים אחרי שעות הלימודים

על הקמפוס

הקמפוס שערי משפט הוא חברותי, מלמד ברמה גבוהה ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד

טיפים

כדאי להתנסות בדברים חדשים ותחחומי עניין חדשים לא להתקבע על נושא


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp