לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > חינוך והוראה > תואר ראשון בחינוך מוסיקלי

לימודי תואר ראשון בחינוך מוסיקלי


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר ראשון בחינוך מוסיקלי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - חינוך
תואר ראשון בחינוך
גננות ומורות
חינוך מיוחד
פסיכולוגיה וחינוך
מדעי המדינה וחינוך
חינוך לגיל הרך
חינוך לבתי ספר יסודיים
חינוך על יסודי
כלכלה וחינוך
 
 
חינוך בלתי פורמלי
לימודי חינוך לקויי שמיעה
מכללות לחינוך והוראה במגזר הדתי
תואר ראשון בחינוך מוסיקלי
חינוך גופני
חינוך בעזרת בעלי חיים
לימודי אבחון דידקטי
חינוך והוראה לתעודה
הסבת אקדמאים להוראה
תעודת הוראה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר ראשון בחינוך מוסיקלי

 

אמנות המוסיקה היא כלי חינוכי מצוין להעברת מסרים. לימודי חינוך מוסיקלי מאפשרים למוסיקאים שביניכם לממש את השאיפות המוסיקליות שלהם ובסופו של דבר להתפרנס בהנאה מהדבר שהם הכי אוהבים לעשות.

 

צינור יעיל להעברת מסרים

 

עוד מימי העת העתיקה האמין האדם כי למוסיקה יש תפקיד רב עוצמה בחינוך הילדים. המוסיקה נחשבה לאמצעי המשמש למטרות חינוך ולשמירה על חברה יציבה. היוונים ראו במוסיקה אמנות בעלת יכולות השפעה מרחיקות לכת על טבעו של האדם. חינוך באמצעות מוסיקה נוגע בנימי נפשו של הילד, הוא בלתי אמצעי והוא נעשה באווירה נעימה ומשוחררת. כך ניתן להעביר מסרים חינוכיים ביתר קלות מבלי להכביד.

 

אין חולק על כך כי בישראל, קשה מאוד להתפרנס ממוסיקה. לכן, לימודי חינוך מוסיקלי לתואר ראשון מאפשרים למוסיקאים ולאלו שתחום המוסיקה קרוב לליבם לרכוש השכלה חינוכית מוסיקלית ולממש את עצמם גם מבחינה תעסוקתית.

 

לא מה שחיפשת? קיראו על:

 

תכניות הלימודים במוסדות הלימוד

 

מכללת לוינסקי, המדרשה למוסיקה שבתל אביב:

 

במכללה ישנם אפיקים לימודיים רבים ומגוונים המותאמים לקהלים שונים. בתכניות הבאות נעשה שילוב בין הפן החינוכי של המקצוע לבין הפן המוסיקלי שלו. במילים אחרות, מטרת הלימודים היא לפתח את הידע המוסיקלי של הסטודנטים וכן גם לטפח את יכולות ההוראה וההנחיה שלהם בכמה מסגרות חינוכיות שונות. הנה סקירה קצרה של התכניות:

 

 • לימודים לתואר ראשון (B.Ed) עם תעודת הוראה רב גילית: בתכנית מתאפשרת התמחות ספציפית בשלב מתקדם של הלימודים וניתן לבחור בין התמחות בריתמיקה, ניצוח מקהלות, התמחות במוסיקה ובחינוך מוסיקלי בדגש עיוני. בתכנית עצמה משלבים בין שיעורים עיוניים, שיעורים מעשיים, השתתפות באנסמבלים של נגינה, הלחנה, שירה, תנועה, השתתפות בסדנאות שונות והתנסות בהוראה במסגרות חינוכיות וקהילתיות כמו : בתי ספר, גני ילדים וקונסרבטוריונים. ישנה מכינה ליסודות המוסיקה למבקשים לעבות את גרעין הידע שברשותם.
   
 • לימודים לתואר ראשון (B.Ed) עם תעודת הוראה: התכנית מיועדת למצטיינים בהוראה ולמצטיינים במוסיקה. קיימות מלגות לזכאים. כמו כן, התכנית אורכת שלוש שנים והיא קצרה יותר מן התכנית הרגילה שאורכה 4 שנים.
   
 • לימודים לתואר ראשון (B.Ed) עם תעודת הוראה בשיתוף עם בית הספר "רימון" למוסיקה עכשווית: בסיום הלימודים מוענקת תעודת B.Ed, תעודת הוראה ותעודת בוגר "רימון". בין מקצועות הלימוד ניתן למנות את יסודות תורת ההוראה (הוראת מוסיקה והוראה כללית), גישות אורף, קודאי ודלקרוז, התנסות בהוראה במגוון מסגרות, פסיכולוגיה של החינוך, דרכי עבודה עם ילדים ונוער בגיל הרך, ביסודי ובתיכון, שיטות עבודה מול מקהלות ועוד נושאים נוספים.
  בין הקורסים הנלמדים ב"רימון" ניתן למנות קורסים העוסקים בנושאים: הרמוניה, מלודיה, עיבוד ותזמור, הלחנה, פיתוח שמיעה, קצב, מוסיקה וטכנולוגיה, נגינה וביצוע, האזנה וניתוח ועוד.

 

 • לימודים לתואר ראשון ותעודת הוראה במגזר החרדי בשיתוף פעולה עם הקונסרבטוריון "רון-שולמית" בירושלים
 • לימודי תרפיה במוסיקה ובתנועה

 

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים:

 

 • לימודים לתואר ראשון בחינוך מוסיקלי B.Ed Mus: תכנית המשלבת לימודי חינוך והוראת מוסיקה ולימודי תיאוריה וביצוע במוסיקה. מטרת התכנית להכשיר אנשי חינוך שישתלבו בבתי ספר וידריכו ילדים ובני נוער במסגרת קבוצתית, תוך עידודם ליצירתיות. זוהי תכנית עשירה הן מבחינת הידע העיוני והן מבחינת ההתנסות המעשית שהיא מקנה. הסטודנטים מחויבים בהתמחות מודרכת, הכוללת צפייה בשיעורים והעברת שיעורים בבתי ספר. כמו כן, הסטודנטים משתתפים בפרוייקט הקהילתי "לגעת במוסיקה", תוצר שיתוף פעולה של האקדמיה ועיריית ירושלים. 

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה משתנים ממוסד אקדמי אחד למשנהו וכן גם מתכנית לימודים אחת לאחרת. באופן, כללי ניתן לומר כי נדרש ידע מוקדם במוסיקה. כל תכנית בוחרת נושאים מסוימים עליהם ייבחן המועמד: תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה, ביצוע בשירה ובנגינה. בנוסף, עשוי להתקיים גם ריאיון אישי.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי תואר ראשון בחינוך מוסיקלי יוכלו להשתלב במשרות הוראה כמורים למוסיקה בגני הילדים ובבתי הספר. כמו כן, עומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה כמורים בקונסרבטוריונים עירוניים ובבתי ספר פרטיים למוסיקה. יתירה מכך, קיימת תמיד האופציה להתפרנס מהוראה פרטית של שיעורי מוסיקה ונגינה, משרה ששכר נראה בצידה.

 

מלגות כערוץ מועדף למימון התואר

 

מלגות מגוונות מסוגים שונים מחכות לכם למימון את התואר. זוהי לא לשון הגזמה כלל וכלל. יש עשרות רבות של מלגות המחולקות לפי קריטריונים מכמה סוגים ונראה, כי כמעט כל אחד מכם יוכל להתאים לפחות לקריטריון אחד לצורך קבלת מלגה כלשהי. בין הקריטריונים ניתן למנות מצוינות אקדמית, מגורים באזורי פריפריה, רישום מוקדם למוסד הלימודים, מצב סוציו-אקונומי, עידוד מחקר של תחום או נושא נבחר, השתתפות בפרויקטים חברתיים כגון פר"ח ודומיו או השתייכות לקבוצה עדתית המוגדרת לפי החלטות מנהלי קרן המלגות. ישנן עמותות וקרנות חיצוניות וכן מלגות פנימיות מטעם המוסד האקדמי עצמו.

 

הנה רשימה חלקית של קרנות המלגות המרכזיות:

 

 • תכנית פר"ח במסגרתה הסטודנטים יעבירו חונכות אישית בשעות אחה"צ לתלמידים עם בעיות רגשיות, לימודיות או חברתיות.
 • תכנית מלגות סחל"ב ובה יעבירו הסטודנטים שיעורי העשרה לקבוצות תלמידים מצטיינים בבתי ספר מאזורי פריפריה. גובה המלגה עומד על כמחצית משכר הלימוד האוניברסיטאי לאותה שנת לימודים. בכל מקרה הסכומים מתעדכנים מדי שנה ויש לברר בקרן המלגות הספציפית את הפרטים.
 • קרן איס"ף ששמה לה למטרה לעודד מצוינות אקדמית של סטודנטים ממעמד כלכלי-חברתי נמוך יחסית. הסטודנטים יעבירו שיעורים פרטיים לתמידים מתקשים וכן ישתתפו בימי עיון הקשורים לחברה הישראלית. גובה המלגה עשוי להגיע לשכר לימוד שנתי מלא!
 • מלגות נוספות ניתנות מטעם מפעל הפיס, חברת "לאומי קארד" ומטעם הרשויות המקומיות.

 

מה בין הוראת מוסיקה לחינוך מוסיקלי?

 

תכניות הלימודים השונות בהוראת המוסיקה פונות לבוגרי תואר ראשון המעוניינים לקבל תעודת הוראה במוסיקה. ישנן תכניות להסבת אקדמאים להוראת מוסיקה וקיימות גם תכניות המיועדות למורים, לגננות ואף לבוגרי תואר ראשון שלא מתחום המוסיקה אך יש להם רקע מוסיקלי והם מעוניינים לבחור במסלול של תרפיה במוסיקה או במסלול של מוסיקה בתנועה.

 

לעומת זאת, תואר ראשון בחינוך מוסיקלי כולל בתוכו תואר ראשון בחינוך יחד עם תעודת הוראה במוסיקה. תיתכן חפיפה מסוימת בין התכנים שבלימודי תואר ראשון לתעודת הוראה, אך הנושאים הנלמדים במסגרת לימודי תואר ראשון בחינוך מוסיקלי הם בהיקף נרחב יותר מאשר במסגרת לימודי תעודה להוראת מוסיקה.
 

רוצה לדעת יותר על תואר ראשון בחינוך מוסיקלי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר ראשון בחינוך מוסיקלי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר ראשון בחינוך מוסיקלי

חוות דעת של סטודנטים: תואר ראשון בחינוך מוסיקלי (32 חוות דעת)
התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
מיכל,מכללת לוינסקי לחינוך , לוינסקי - לימודי חינוך מוזיקלי, 30/11/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המרצים במכללה רובם טובים מאוד, מעבירים את החומר בצורה נעימה. המיקום נוח, יש חנייה בשפע. האווירה הכללית במכללה נעימה, מכללה לא גדולה ויש תחושה משפחתית.

על הקמפוס
מכללה לא גדולה ונעימה. חנייה בשפע. חבל שברב הכיתות אין שולחנות ויש רק כיסאות סטודנט, דבר המקשה על נוחות הכתיבה בשיעורים.
מלכה ,המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון, גבעת וושינגטון - הוראת מוזיקה דתי, 28/01/2018
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
כשיש מרצים מקצועיים שיודעים להתייחס בכבוד לתלמידים וגורמים להם להנות בשיעורים ורק לרצות ללמוד עוד ולהתמקצע עם זאת לא כל המרצים נבחרים בקפידה בתור כאלה המסוגלים להעביר ידע בצורה מובנת מקצועית מעניינת ולכן יש שיעורים שהם פשוט בזבוז זמן ועדיף לשאול ולבדוק עם הסטודנטים מה מעניין אותם מה אפשר לשפר להוסיף בכל רגע נתון כדי שיעזור להם להתמקצע ולהפיק תועלת מהקורסים

על הקמפוס
המקום מאוד יפה עם דשא ונוף ירוק שגורם אוירה ביתית כיפית ושמחה ונותן חשק ללמוד בכיף וברעננות דבר שחשוב מאוד לאוירת למידה נעימה בסביבה נקייה ויפה
 
פורומים בתחום
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי חינוך לתואר שני
תואר B.Ed - חשבת על תואר בחינוך?
לימודי הוראת אנגלית
לימודי הוראה מתמטיקה
לימודי הוראת ביולוגיה לתואר
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לחינוך והוראה
מכללת אוהלו - חינוך
לימודי חינוך - אוניברסיטת חיפה
תואר בחינוך וחברה - הקריה האקדמית אונו
חינוך - דוד ילין
מכללת כנרת - תואר בחינוך וקהילה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר ראשון בחינוך מוסיקלי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד חינוך והוראה
לא מצאת? עוד מוסדות לימודסקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי תעודת הוראה בשלח (לפני 20 שעות, 15 דקות)
לימוד תעודת הוראה בשלח (לפני 3 ימים, 5 שעות, 11 דקות)
שחזור תעודת תואר ראשון (לפני 5 ימים, 20 שעות, 24 דקות)
השלמת תעודת חינוך מיוחד לבעלי תעודת הוראה (לפני 10 ימים, 5 שעות, 49 דקות)
השלמת תעודת חינוך מיוחד לבעלי תעודת הוראה (לפני 12 ימים, 3 שעות, 48 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD