רוצה פרטים על לימודי וטרינריה בחו"ל?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי וטרינריה בחו"ל

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי וטרינריה בחו"ל? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי וטרינריה בחו"ל

 

לפעמים הדרך להגשמה מקצועית עוברת בשינוי יעד ללימודים. סטודנטים רבים מישראל בוחרים ללמוד בחו"ל, בין היתר, כיוון שהם אינם מצליחים להתקבל ללימודים בארץ. בארץ ניתן ללמוד וטרינריה רק במוסד לימודים אחד ותנאי הקבלה הם בין הגבוהים באקדמיה. לכן, הסיכויים להתקבל ללימודים בחו"ל גבוהים יותר באופן משמעותי.

 

בחו"ל, עומדים לרשות המועמדים ללימודי וטרינריה מבחר מוסדות לימוד בין הטובים בעולם שפותחים שעריהם בפני סטודנטים זרים, דרישות הקבלה נוחות והלימודים עצמם, ברוב המקרים, קצרים יותר. בנוסף, מרבית מוסדות הלימוד מוכרים בארץ, כך שבוגרי לימודי וטרינריה בחו"ל יכולים להמשיך להתמחות בארץ ולעבור בארץ מבחן הסמכה של משרד החקלאות ולעבוד בתחום.

 

 

לימודי וטרינריה באיטליה

 

אחת המדינות המומלצות ביותר בחו"ל ללימודי וטרינריה הינה איטליה. תנאי קבלה נוחים, שכר לימוד בין הזולים בעולם, מערכת שעות גמישה המאפשרת לעבוד וללמוד במקביל. באיטליה, לימודי וטרינריה נמשכים כ-5-6 שנים (בעוד בישראל מדובר ב-7 שנות לימוד). שכר הלימוד ללימודי וטרינריה באיטליה נע בין 400-1500 יורו בשנה ויש מגוון אפשרויות להגשת מלגות על בסיס הישגים לימודיים או מצב סוציו אקונומי שיכולות להגיע עד 4000 יורו.

 

יתרון בולט, כאמור, של לימודי וטרינריה באיטליה הוא שכארבע אוניברסיטאות מבין 15 אוניברסיטאות שמציעות לימודי וטרינריה באיטליה, ממוקמות בדירוג של 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ללימודי וטרינריה, והינן אוניברסיטת פאדובה, אוניברסיטת בולוניה, אוניברסיטת פיזה ואוניברסיטת טורינו.

 

כדי להתקבל ללימודי וטרינריה באיטליה, יש להצליח במבחן קבלה הבודק ידע באיטלקית שנערך בהתאם למקצוע המבוקש. כדי להתקבל ללימודי וטרינריה תצטרכו להיבחן בנוסף במקצועות כמו מתמטיקה ופיזיקה ברמה של 4-5 יחידות, ביולוגיה וכימיה ברמה של 3 יחידות.

 

 

לימודי וטרינריה בספרד

 

בספרד ניתן ללמוד וטרינריה במגוון יעדים אטרקטיביים כמו מדריד, ברצלונה, קורדובה ועוד. לימודים בספרד בתחום זה, נמשכים כחמש שנים בעלות נוחה יחסית (כ-1,300 אירו בממוצע לשנת לימודים לתואר ראשון). תנאי הקבלה כוללים תעודת בגרות מלאה ומעבר של מבחן המתקיים בספרד, בשם סלקטיבידאד הבודק ידע בספרד, ידע בהיסטוריה ובספרות של ספרד, שליטה בשפה אירופאית נוספת ומקצועות בהתאם לתחום הלימוד המבוקש. במקרה של לימודי וטרינריה תיבחנו במקצועות כמו מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה ופיזיקה.

 

ניתן ללמוד באוניברסיטה האוטונומית של ברצלונה, האוניברסיטה הקומפלוטנסה של מדריד, אוניברסיטת קורדובה, אוניברסיטת מורסיה ((Murcia ואוניברסיטת סנטיאגו דה קומפוסטלה בלוגו (Universidad de Santiago de Compostela - Lugo)
הנמצאות בין האוניברסיטאות הטובות בעולם.

 

לימודי וטרינריה באוסטרליה

 

ניתן ללמוד וטרינריה במספר אוניברסיטאות באוסטרליה. אין צורך בתואר ראשון אך יש צורך בציוני בגרות גבוהים מאוד. לימודי וטרינריה באוסטרליה נמשכים כחמש שנים ושכר הלימוד עומד על כ 50,000 דולר אוסטרלי לשנה. ניתן ללמוד באוניברסיטת קווינסלנד ובאוניברסיטת מלבורן המציעה שני מסלולים לימודי וטרינריה מסלול אחד של 4 שנים לבעלי תואר ראשון מדעי או מסלול של לימודי וטרינריה הנמשך כשש שנים ללא דרישה של תואר מקדים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי וטרינריה בחו"ל?

רוצה לדעת יותר על לימודי וטרינריה בחו"ל?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp