קורס הנהלת חשבונות 1+2 במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
קורס הנהלת חשבונות 1+2 במכללת עתיד

הנהלת חשבונות 1+2 במכללת עתיד

 

בכלכלה תנודתית, כזו המאפיינת את העשורים האחרונים, עלתה החשיבות בציבור לרכוש מקצוע יציב ונדרש. רבים כיום בוחרים לכן לרכוש את השכלתם במקצועות הפיננסיים, ובהם חשבי השכר, הנהלת חשבונות, ייעוץ מס והשקעות ולהבטיח לעצמם תעסוקה יציבה ובטוחה. מקצועות אלה מבוקשים בקרב כל התעשיות ולימודי מקצועות הפיננסים מתאימים לכל המעוניינים להשתלב באפיק תעסוקתי מתגמל או להסב את עיסוקם התעסוקתי.

 

עתיד פיננסים היא חטיבה הפועלת ברשת מכללות עתיד אשר מרכזת בתוכה את מסלולי ההכשרה השונים בתחום הפיננסים. החטיבה יצרה מספר מערכי הדרכה מקצועיים ואיכותיים בתחומי הפיננסים השונים מתוך כוונה לספק מענה לצורך הגובר בשוק. כל ארגון כיום מבקש את השירותים של מנהלי חשבונות, של חשבי שכר ושל יועצים בתחומי הפיננסים אשר יבצעו את המעקבים והרישומים של התנועות הפיננסיות בארגון וינטרו את הצלחתו הכלכלית.

 

תנועות אלה כוללות את מחזור ההכנסות וההוצאות של הארגון, את התזרימים הכספיים האחרים הנוגעים למשכורות, לביטוח, להשקעות וכן הלאה. יציבות העסק תלויה אם כן בעבודתם המקצועית של אנשי המקצוע בתחומים אלו, ועל פי המלצותיהם מתקבלות הכרעות עסקיות משמעותיות.

 

בוגרי מכללת עתיד מצליחים לרוב להשתלב בתעשייה כשכירים וכעצמאיים והודות לתכנית הלימודים המקיפה, הם נהנים מידע מקצועי עשיר אשר מסייע להם בהשתלבותם היעילה בעבודה.

 

תוכנית לימודים

 

חטיבת עתיד פיננסים השייכת לרשת עתיד מציעה מסלול הכשרה להנהלת חשבונות ברמה 1 ו-2. הקורס מעניק לתלמידיו את רמת היסודות ואת רמת הביניים הנדרשת לעיסוק בתחום הנהלת החשבונות והוא מהווה מעין כרטיס כניסה לתחום הפיננסי.

 

תכנית הלימודים בקורס פועלת באישור משרד התמ"ת והיא נבנתה בהתאם לתקנים העדכניים ביותר בתחום. תכני הקורס עוצבו במטרה לסייע לסטודנטים לעבור את בחינות ההסמכה בהצלחה ולהשתלב בקלות בחברות ובארגונים שונים במגזר העסקי.

 

נושאי הלימוד בקורס

 

תכנית ההכשרה בקורס מקיפה נושאים עיוניים מגוונים הנדרשים לעיסוק במקצוע וכן תכנים מעשיים יישומיים בתחומים שונים כגון מטבע חוץ, מלכ"רים, תוכנות הנהלה ושכר, תיאומי חייבים, עריכת דוחות, מס ערך מוסף , תיאום חשבונות ועוד.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס הנהלת חשבונות 1+ 2 מתפרסים על פני 390 שעות לימוד ומשלבים לימודים עיוניים ועבודה מעשית.

 

תנאי הקבלה

 

הקבלה לקורס מותנית בעמידה בתנאים הבאים:

  • השכלה של 11 שנות לימוד לפחות
  • מעבר של בחינת כניסה

 

בחינות

 

תלמידי הקורס נדרשים לעמוד בהצלחה בכל המטלות הלימודיות ובכלל זה לעבור את הבחינה העיונית הבודקת את רמת הידע בכל נושאי הלימוד, לעבור את הבחינה המעשית ולהגיש את פרויקט הגמר המסכם.

 

תעודות

 

בוגרי קורס הנהלת חשבונות 2+1 במכללת עתיד שיעמדו בכל הדרישות יהיו זכאים לקבל את תעודות הסיום הבאות: תעודת גמר של מנהל חשבונות סוג 1+2 ותעודת מקצוע מטעם רשת מכללות עתיד.
 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה
Whatsapp Whatsapp