תואר בהנדסה - לימודי ערב במרכז אקדמי רופין

שירות אישי - צור קשר
תואר בהנדסה - לימודי ערב במרכז אקדמי רופין

לימודי ערב בהנדסה במרכז אקדמי רופין
 
רופין ללא הפסקה
 
אם הבטחתם לעצמכם שתצברו קצת חסכונות כדי שתוכלו ללמוד הנדסת מחשבים, ומצאתם את עצמיכם עובדים מבוקר עד ערב במשרה מלאה ועדיין לא התחלתם ללמוד, זה הזמן להתחיל. במרכז האקדמי רופין נפתחו מסלולים ללימודי ערב בהנדסה, וביניהם גם מסלול ערב בלעדי בישראל להנדסת מחשבים. שכר לימוד אוניברסיטאי, תכנית מקוצרת להנדסאים, הנאה מלאה מחיי הקמפוס ומן האפשרויות לקבלת מלגה – אלה הם רק חלק מהיתרונות המוצעים לכם.
 
תכנית הלימודים
 
במרכז האקדמי רופין מוצעים מסלולי ערב במקצועות ההנדסיים: תעשייה וניהול, חשמל ומחשבים. מדובר בתכנית ארבע שנתית, המוצעת בגרסה מקוצרת של שלוש שנים וחצי להנדסאים (אך לא במחלקה להנדסת תעשייה וניהול). בשתי הגרסאות לומדים גם בקיץ. הלימודים לתואר בהנדסה מתקיימים פעמיים באמצע השבוע משעות אחר הצהריים ועד הלילה, ופעם נוספת ביום שישי משעות הבוקר ועד הצהריים. מערכת הלימודים גמישה, ויש מקרים בהם המכללה אף עושה מאמצים להתחשב בצרכים אישיים של כל סטודנט/ית ולהתאים לוח זמנים שיהיה נוח יותר עבורו/ה.
 
בשלושת מקצועות ההנדסה רוכשים הסטודנטים בשנים הראשונות תשתית ידע בפיזיקה ומתמטיקה ובתכנות, ומרחיבים את הידע התיאורטי שלהם בתחום ההנדסי הרלוונטי. בשלב מאוחר יותר, התלמידים זוכים להתנסות באופן מעשי במעבדות הייעודיות למקצוע הנלמד, המצויות במכללה. עליהם לבחור בהתמחות אחת מבין כמה, ולעבוד על פרויקט גמר להגשה. סטודנטים שכבר עובדים בחברות הי טק וטכנולוגיה, יוכלו לבצע את פרויקט הגמר שלהם במקום העבודה, מבלי לוותר על ליווי מקצועי ואקדמי של המרצים ברופין.
 
התמחויות
 
זוהי רשימת ההתמחויות המוצעות בשלושת החוגים:
 
החוג ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה -  
  • תקשורת ורשתות
  • עיבוד אותות
  • מערכות זמן אמת ו – VHDL
  • מכשור רפואי     
   
החוג ללימודי הנדסת תעשייה וניהול -  
  • ניהול מערכות מידע
  • יזמות טכנולוגית     
  • ניהול מערכות ייצור ושירות
 
   
החוג ללימודי הנדסת מחשבים -  
  • תכנון מערכות מחשב
  • עיבוד אות ותמונה     
  • רשתות מחשבים, אינטרנט ותקשורת סלולרית     
 
 
תנאי קבלה
 
דרישות הקבלה ללימודי ערב בהנדסה אינן שונות מן הדרישות במסלולים הסטנדרטיים. לתכניות בהנדסת מחשבים ובהנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות וציון ממוצע של 70 לפחות, מבלי להתחשב בבונוסים. לזאת יש להוסיף ציון שאינו נמוך מ - 560 במבחן הפסיכומטרי. כמו כן, יש צורך בציון 80 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות, או לחילופין - ציון 70 ומעלה בבגרות זו ברמה של 5 יחידות. דרישה נוספת היא ציון 70 לפחות בבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות. מועמדים בעלי תעודת הנדסאי וציון ממוצע 80 ומעלה במבחני מה"ט אינם נדרשים לציון פסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודים, אך עליהם להציג רמת ידע באנגלית במבחן אמי"ר.
 
מלגות
 
נרשמים ללימודי ערב בהנדסה במרכז אקדמי רופין יכולים ליהנות מן המלגות המוצעות למתקבלים מצטיינים בבית הספר להנדסה, וכן ממלגות כלליות כפר"ח, מלגות סיוע למעוטי יכולת וכן הלאה. מלגת המצטיינים שוות ערך לשכר לימוד של שנת לימודים אחת, ומוצעת למתקבלים בעלי ציונים גבוהים במבחן הפסיכומטרי. בחוג להנדסת תעשייה וניהול יכולים ליהנות מהמלגה אלה שזכו לציון שאינו נמוך מ - 670 במבחן זה. בחוגים להנדסת חשמל ולהנדסת מחשבים נהנים מן המלגה אלה שהשיגו ציון 650 לפחות בפסיכומטרי.      
עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי רופין
חוות דעת של סטודנטים על לימודי ערב בהנדסה - מרכז אקדמי רופין
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

המרכז האקדמי רופין
17/12/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

בהרבה מהקורסים שלמדתי, רמת הקורס (הרצאות, תרגולים ומטלות הבית) לא תואמת את רמת המבחנים הסופיים.

על הקמפוס

הקמפוס ברופין ויזואלית יפה ומרגיע, אחת הסיבות שבחרתי ללמוד כאן היא המדשאות הענקיות שמשרות אווירה נינ קרא עוד...

טיפים

אני חושבת שהתואר בלבדו בסופו של דבר לא מספיק, חייב לסיים את התואר הראשון עם ניסיון תעסוקתי מסויים על קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp