רוצה פרטים על לימודי הנדסה בדרום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסה בדרום הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי הנדסה בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסה באזור הדרום

 

עם התפתחות הטכנולוגיה וככל שהשנים עוברות, לימודי הנדסה לתואר ראשון הופכים ליותר מבוקשים בקרב הסטודנטים, יותר נדרשים בקרב מקומות העבודה ונחשבים ליוקרתיים יותר בקרב הציבור. כיום רוב החברות והארגונים הלוקחים חלק בתעשיית ההיי טק והמדע מעוניינים בבוגרי תואר ראשון בהנדסה בעלי יכולות טכניות גבוהות, אשר יובילו אותם אל הקדמה הטכנולוגית. עקב הדרישה הגדלה, כך גם אפשרויות הלימודים.

 

לימודי הנדסה מוגדרים כמקצועות בהם עושים שימוש בתכנון, ייצור והפעלה של מכונות ומבנים או וביישום המדע לצרכי האנושות השונים. מקצוע ההנדסה נחשב למקצוע יחסית חדיש, שהרי הוא התפתח רק במאות האחרונות, למרות זאת במהרה הפך למקצוע נחשב ומבוקש. אם כן, איך התפתח מקצוע ההנדסה? המהפכה הטכנולוגית והתפתחות ענף ההיי טק והמחשבים, תרמו רבות לכך ואף הפכו את המקצוע לפופולארי. כיום אנשים רבים בכל העולם שואפים להיות מהנדסים.

 

מקצוע המהנדס הינו מקצוע מכובד ויוקרתי אך גם קשה ותובעני. המהנדסים עוברים תקופת לימודים ארוכה ולא קלה שבסיומה הם בעלי ידע רב וחיוני. המהנדסים משתלבים במגוון משרות טובות ונהנים משכר גבוה ותנאים מצוינים. לימודי תואר ראשון בהנדסה מוצעים בכל מוסדות הלימוד המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה בישראל.

 

לימודים באזור הדרום

 

בשנים האחרונות ישנה מגמה הולכת וגדלה של סטודנטים המעתיקים את מגוריהם לדרום הארץ בעקבות לימודים אקדמיים. אזור הדרום מאופיין במוסדות לימוד מעולים, בייחוד בתחום ההנדסה. באר-שבע הינה העיר המרכזית בדרום, אשר מעודדת את תהליך זה ולא פעם התייחסו אליה כאל "עיר הסטודנטים" של ישראל. הדרום מאופיין כולו באווירה של לימודים וכתוצאה מכך גם ההווי החברתי הוא כזה, באזור הקמפוסים יש פאבים, ברים, מועדונים ואפשרויות תעסוקה רבות.

 

 

היכן לומדים הנדסה באזור הדרום?

 

הלימודים אפשריים במגוון סוגי מוסדות. ניתן ללמו באוניברסיטאות, במכללות להנדסה ובמכללות אקדמיות שבהן מתקיימים לימודים גם במקצועות נוספים.

 

 • לימודי הנדסה באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב:

  האוניברסיטה מציעה מסלולי לימוד מגוונים לתואר ראשון בהנדסה: הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ומחשבים, הנדסת תוכנה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת תעשייה וניהול בדרום, הנדסת בניין, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת חומרים, הנדסה ביו-רפואית, הנדסה גרעינית, הנדסה כימית והנדסת מערכות תקשורת.

 

 • לימודי הנדסה ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון:

  המכללה הינה מכללה אקדמית המאפשרת את מסלולי הלימוד הבאים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת בניין, הנדסת מכונות, הנדסה כימית, הנדסת תוכנה והנדסת תעשייה וניהול. כמו כן, SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מקיימת מכינה קדם אקדמית ייחודית המיועדת לכל המועמדים המעוניינים בלימודי תואר ראשון בהנדסה, אך נדרשים לשפר את הישגיהם בכדי להתקבל.

  למכללה קמפוסים בבאר שבע ואשדוד.

 

 • לימודי הנדסה במכללת ספיר:

  מכללת ספיר היא מכללה אקדמית המאפשרת לימודי שנה א' במקצועות ההנדסה. הלימודים מקנים לסטודנטים את ידע הבסיס הדרוש לתואר בהנדסה, לימודים אלו ברובם מתמטיים והנדסיים. הצלחת שנה א' תאפשר לסטודנטים להמשיך את לימודיהם לתואר ראשון באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב.

 

 • לימודי הנדסה במכללת אשדוד:

  מכללת אשדוד הפועלת בחסותה של האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.

 

אפשרויות תעסוקה

 

לימודי תואר ראשון בהנדסה באזור הדרום מקנים לבוגריהם את האפשרות לעסוק בתעשיות מתקדמות בארץ או בעולם, כמהנדסים מן השורה הראשונה. בנוסף לכך יוכלו הבוגרים להמשיך ללמוד לתארים מתקדמים בתחום ההנדסה, באוניברסיטאות ובמכללות מובילות בארץ ובעולם.

  

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי הנדסה בדרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסה בדרום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי הנדסה בדרום
התאמה לתפקיד מהנדס/ת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
חוות דעת של סטודנטים: הנדסה
התקבלו 3,115 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp