לימודי המשך לדתיות ולדתיים במכללה ירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי המשך לדתיים - מכללה ירושלים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

לימודי המשך במכללה ירושלים
 
תמיד אפשר להתקדם
 
לימודי המשך במכללה ירושלים נועדו לאפשר לנשים בעלות הסמכות אקדמיות פורמליות מסוגים שונים, להשלים את הסמכתן בתחומים השונים, על פי רצונן. התכניות מתאימות אף לצורכי השתלמות בקבלת גמול, וכן ללימודי תעודה, או למטרות העשרה. חשוב לציין, כי מסלולי הלימוד נעזרים בחלקם במערכות מתוקשבות, וכי המסלולים בעיקרם מתאימים לנשים בעלות משפחה או לנשים עובדות. מכללה ירושלים מציעה לימודי חינוך והוראה למגזר הדתי, ובהתאם לכך, הלימודים בה נערכים בזיקה לערכי היהדות ומתוך שמירה עליהם.
 
פירוט המסלולים
 
שימו לב, כי מרבית המסלולים כוללים לימודי אנגלית במסגרת חובות התכנית. להלן פירוט מסלולי ההמשך המוצעים במכללה:
 
 • חינוך מיוחד – בין הנושאים הנכללים במסלול זה נמצאים נושאים כלקויות למידה, אבחונים, שילוב אמנויות וטכנולוגיה בחינוך המיוחד, ועוד.

 

 • הגיל הרךתכנית הסבה לגיל הרך, המכשירה בוגרות לעבודה עם ילדים עד גיל 8, וכוללת נושאים כגון: פענוח ציורי ילדים, זיהוי והתמודדות עם בעיות נפשיות, תהליכים קבוצתיים, ועוד.

 

 • מתמטיקה – תכנית דו שנתית ללימודי המשך במתמטיקה, המיועדת לבעלות תואר ראשון במתמטיקה (או מקצוע קרוב) או לבעלות תעודת הוראה במתמטיקה, המעוניינות להשלים את לימודיהן לתואר ראשון ותעודת הוראה.

 

 • אבחון דידקטי – מסלול המיועד לגברים ולנשים (מסלולים נפרדים), המכשיר את המשתתפים בו לשמש כמאבחנים דידקטיים במערכת החינוך, והוא כולל הכשרה מעשית ענפה במשך שנתיים.

 

 • הוראה מתקנת – מסלול באורך שנתיים, שמטרתו להכשיר מורות בכלים המותאמים לעבודה עם תלמידים מתקשים ממגוון סוגים. מסלול זה מוכר לגמול השתלמות, וכן לצורך המשך לימודים במסלול לחינוך מיוחד.

 

 • מדעי המחשב – תכנית שנועדה להכשיר מורות למקצוע המחשבים, בעלות תואר B.Ed. המסלול מיועד לבעלות תואר מקביל או להנדסאיות, ומשך הלימודים בו הוא שנתיים – בהיקף של 24 שעות סמסטריאליות.

 

 • תחומי ידע נוספים – תכניות המשך נוספות מתקיימות במכללה ירושלים בתחומים ספרות, תנ"ך, יהדות, אנגלית, מוזיקה, מחשבים, מדעי הטבע, וכן בתחומי החינוך השונים – ייעוץ חינוכי, טכנולוגיה ותקשורת בחינוך, ועוד.

 

 • תכניות מיוחדות – המכללה מציעה שני מסלולי לימוד נוספים למורות או לגננות בפועל, המעוניינות להשלים את לימודיהן לתואר ראשון בחינוך – B.Ed. במסגרת זו מתקיימים המסלולים – תנ"ך ויהדות עם אשכול קורסים בייעוץ, ותנ"ך ויהדות עם אשכול קורסים בחינוך לגיל הרך.
 
תנאי הקבלה ללימודי ההמשך
 
למסלולים אלה תוכלנה להגיש מועמדות נשים בעלות תואר ראשון או תעודת הוראה בתחומים השונים, או נשים בעלות תעודת בגרות בלבד – ואז עליהן לעבור מבחן סף בציון של 85 לפחות. בכל אחד מן המקרים, על המועמדות לעבור בהצלחה את בחינות הכניסה המתקיימות בכל חוג, וכן ריאיון קבלה אישי. על כל המועמדות להיות שומרות תורה ומצוות. בנוסף, בחלק מן התכניות ללימודי ההמשך קיימים תנאי קבלה נוספים המיוחדים למסלול הספציפי.
 
תכניות נוספות ללימודי המשך
 
בנוסף לתכניות האמורות לעיל, מכללה ירושלים מקיימת מספר מצומצם של מסלולים ייחודיים ללימודי המשך המיועדים לגברים בלבד. ביניהם נמצאים גם המסלולים הבאים:
 
 • תכנית רמ"ים – תכנית שמטרתה להכשיר תלמידי ישיבה לתואר ראשון בהוראה, בשילוב עם תעודת הוראה, B.Ed. תנאי הקבלה למסלול הם תעודת בגרות, ותק של עשר שנים לפחות בלימוד בפועל בישיבות, וגיל שמעל 18. בנוסף, המועמדים עוברים מבחן "אנסין" (Unseen) בגמרא.

 

 • המסלול לחינוך מיוחד – תכנית לגברים, שנועדה להכשיר עובדי הוראה ומורים מן החינוך הפורמלי הרגיל, למקצועיות בתחום החינוך המיוחד. משך התכנית הוא שנתיים, והלימודים בה נערכים יום אחד בכל שבוע. בין הנושאים הנלמדים במסלול זה, נמצאים נושאים כתיווך ולמידה קוגניטיבית, יישומי מחשב בחינוך המיוחד, העשרה אינסטרומנטלית, ועוד.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללה ירושלים - מכללה לבנות דתיות, השכלה אקדמית ולימודי קודש

עוד מסלולי לימוד - מכללה ירושלים

חוות דעת של סטודנטים על לימודי המשך לדתיים - מכללה ירושלים

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללה ירושלים
17/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את המרחבים שיש שם ואת היחס בין אישי של המזכירות עם החניכות. והשירותים שהם נותנים לתלמידים. בריכה/מסע קרא עוד...

על הקמפוס

יש שם הרבה דשא ופינות ישיבה חמודים יש מלא סוגים של לומדים וזה מחבר את עם ישראל

טיפים

אני מציעה לישון טוב בלילות כדי שיהיה כח אח"כ להקשיב בשיעורים וכן להשתתף בהם כראוי. וכן אח"כ לסכם טוב קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודים לחרדים דתיים

לימודי הדרכת הורים בהפרדה
חנה בן משה
1 תגובות
לימודים של יועצת מס
אילת דנן
1 תגובות
סמינר גור בבני ברק מוכר כמוסד לימודים למועצה להשכלה גבוהה?
מירי ארלנגר
1 תגובות
לימודי מכשור רפואי לציבור החרדי
יעל
1 תגובות
הסבה להוראה מתקנת בגמרא
דניאל
1 תגובות
קידום נוער במסלול מופרד לחרדיות
נאוה
1 תגובות
לימודי פסיכולוגיה בארץ לדתיות
אלה אלטמן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp