קורס הילינג במכללת מדיסין

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה

קורס הילינג במכללת מדיסין לרפואה משלימה

ההילר – צינור אנרגטי

בתפישתה, שיטת ההילינג מבוססת על ההנחה כי ניתן להפוך את אנרגיית החיים והמחשבה החיובית של המטופל לכוח מרפא של ממש – כוח המחזק את האדם ומסייע לגופו ולנפשו להיכנס לתהליך החלמה. ההילר הוא האדם היוצר את החיבור בין אנרגיית החיים והבריאות מהיקום ובין המטופל, ומחזק באחרון את היכולת למשוך אליו את אנרגיית ההחלמה. בעצם, ניתן לומר כי ההילר משמש כמעין "מתווך אנרגטי" המאפשר למטופל להתחבר לטעינה האנרגטית הדרושה לו.

כך, ההילינג היא דרך טיפול נוספת מבין השיטות בתחום הרפואה המשלימה, המסייעת לאדם להשיב את האיזון וההרמוניה לגופו באופן עצמאי. בכך היא מצטרפת ליתר שיטות הטיפול והריפוי הטבעיות וההוליסטיות, המכירות ביכולתו של האדם לרפא את עצמו. עוד מתקופות קדומות נראו עדויות לשימוש בהילינג לצורכי טיפול וריפוי; היו אלה זקני הכפר, הקהילה או השבט שנחשבו כיחידי סגולה, וכבעלי יכולת מסתורית לרפא באמצעות מגע. תרבויות רבות בעולם מכירות בהימצאותה של אנרגיית החיים ביקום; הדבר קיים במסורת הסינית ואף ביהדות ובקבלה, ובתרבויות נוספות.

מכללת מדיסין לרפואה משלימה מציעה קורס הילינג, אשר שואף להעניק למשתתפיו ידע מעמיק בתחום הטיפול באנרגיה. דרך הנלמד בקורס זה יכולים המשתתפים ללמוד כיצד לסייע למטופלים שלהם במגוון דרכים ולעזור להם בתהליכי החלמה המשלבים בין הגוף לבין הנפש.

 

היכן לומדים?

 

מתקיים בשלוחת חיפה של מוסד הלימוד

 

תכנית הלימודים

בקורס הילינג המשתתפים מקבלים כלים לאבחון ולטיפול באמצעות אנרגיה. הם לומדים בהרחבה על שיטות לטיפול אנרגטי ולניתוח אנרגטי של המטופלים שלהם בהתאם לקשיים ומצבים בריאותיים שונים בגוף. כמו כן, הם לומדים לשלב בתרפיה שלהם עבודה עם קריסטלים, שימוש אבחוני בצבעים ומיומנויות תקשור.

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית זו נפרשת על פני כשנה אקדמית אחת. במהלך השיעורים המשתתפים משלבים בין הרצאות עיוניות והדגמות בכיתה לבין תרגולים פרקטיים בהן הם מתנסים באופן מעשי במיומנויות ההילינג שנלמדות לאורך הקורס.

 

נושאי לימוד

 

הנושאים שנלמדים בקורס כוללים:

 

  • תקשור
  • טיפול בהילות
  • מעגלי אנרגיה
  • טיפול באנרגיות
  • טיפול בקריסטלים
  • תרפיה בצבעים - צ'אקרות    
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

במכללה מתקיימות תכניות רבות נוספות להכשרה מקצועית בתחומי הרפואה המשלימה. בין הקורסים שניתן ללמוד במדיסין אפשר למנות קורס נטורופתיה, קורס דיקור סיני, קורס עיסוי רפואי, קורס פרסונולוגיה ומורפולוגיה, קורס כירולוגיה וחכמת כף היד, קורס רפואה קוריאנית וקורס דמיון מודרך. מסלולי הלימוד במכללה משלבים בתוכם עשייה מעשית רבה במטרה לסייע למטפלים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם וכך לקדם את הקריירה בתחומי הרפואה המשלימה המגוונים.

 

תנאי הקבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו צריכים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן הם עוברים ראיון קבלה אישי שבוחן את מידת ההתאמה שלהם לקורס.

 

תעודה


לבוגרי ההכשרה אשר עומדים בכל חובותיהם במהלך הקורס ניתנת תעודת גמר "הילינג מוסמך" על ידי מכללת מדיסין לרפואה משלימה, מבי המכללה למינהל.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp