מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב במכללת מנטור

שירות אישי - צור קשר

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב - מכללת מנטור

עולם שלם של עיצוב

האינטרנט הפך בדורנו למרכז הפעילות העסקית, התקשורת הבינלאומית ואף למרכז האינטראקציה החברתית. בעולם העסקי כל ארגון, ללא קשר לגודלו חייב להפגין נוכחות ברשת כדי לעמוד בהצלחה בתחרות הגדולה על ליבם של הצרכנים הפוטנציאליים. כך גם עולם הפרסום, השיווק והעיצוב נשענים יותר ויותר על האינטרנט. בניגוד למדיות האחרות שאנו מכירים, הרשת עדיין לא הגיעה למיצוי יכולותיה והחידושים והיצירתיות בה רבים מאוד, מה שמציב אפשרויות תעסוקה וקידום רבות לגרפיקאים שפועלים בעולם הדיגיטלי.

 

במכללת מנטור מתקיים מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב. זהו מסלול מעמיק ומקיף שמאפשר לשלוט במיומנויות עיצוב הן עבור מדפיה מודפסת והן עבור מדיה דיגיטלית. מסלול זה משלב היכרות עם שלל תוכנות ויישומים מעולם העיצוב הגרפי ומקנה סל מיומנויות נרחב להשתלבות בעולם האינטראקטיב והדיגיטל של היום.
 

 

תכנית הלימודים

המשתתפים במסלול מתחילים ומכירים את האפשרויות לעיצוב, לעריכה ולעיבוד תמונה בתוכנות גרפיקה שונות: אינדיזיין, פוטושופ ואילוסטרייטור. בהמשך הם לומדים על אפשרויות לעיצוב אתרים, למיתוג ולפיתוח קונספט ובוחנים כלים מעולמות הטיפוגרפיה, עיצוב ממשק, אפיון לקוח ועיצוב לעולם האינטראקטיבי. כמו כן, הם דנים בתהליכי בנייה של קמפיינים פרסומיים וכן לומדים על בניית אתרים במערכת וורדפרס.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקפו של המסלול כ - 816 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 136 מפגשים ונוסף על כך 204 שעות לתרגול מונחה. המסלול מתפרש על פני כשנה וחצי. המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות וגם בתרגולים שונים בהם מיישמים את עקרונות העיצוב הנלמדים. המשתתפים יוצרים תיק עבודות לאורך המסלול אותו הם יכולים להציג בהמשך דרכם בפני מעסיקים.

 

נושאי הלימוד במסלול:

 

 • קומפוזיציה
 • בניית אתרים
 • עולם הפרסום
 • יסודות בצילום
 • שימוש בפוטושופ
 • עיצוב ויצירת דימוי  
 • מיתוג ועיצוב תדמית
 • תוכנת אילוסטרייטור
 • עיצוב ספרים ומגזינים
 • טרנדים בעיצוב לדיגיטל
 • אפיון UX וחווית משתמש    
 • ועוד

 

 

סגל הוראה

 

בין המרצים במסלול: מעצב ומנהל מחשוב בחברת פרסום מוסמך אדובי; צלמת ומומחית בתוכנות גרפיות בעלת סטודיו לצילום משפחה ותדמית; מעצבת עצמאית מוסמכת אדובי שמומחית להבאה לדפוס ולאינדיזיין; מומחה לעיצוב לאינטרנט ולעיצוב לדפוס מוסמך אדובי; ואחרים.

 

תנאי קבלה

 

מסלול זה מתאים למעוניינים לרכוש מקצוע שתחומי העיצוב לדיגיטל והגרפיקה, במטרה להשתלב במחלקות גרפיקה ודיגיטל במשרדי פרסום ובתעשיית ההייטק. כדי להתקבל לתכנית, על המועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בתפעול מחשב ובשפה האנגלית.
 

על מוסד הלימוד


במכללת מנטור אפשר ללמוד במגוון של מסלולי תעודה בתחומי העיצוב, הניו מדיה והצילום. המסלולים כוללים דיגיטל ובניית אתרים, מסלול צילום ועיבוד תמונה, מסלול צילום הפקה ועריכת וידאו ומסלול ארט דיירקשן. כמו כן ניתן להשתתף בקורסים כגון קורס אפטר אפקטס, קורס חוויית משתמש UI UX, קורס פוטושופ וקורס עריכה ב - PREMIERE. קמפוס המכללה נמצא ברמת גן.

חוות דעת של סטודנטים על מנטור - עיצוב גרפי ואינטראקטיב

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים
02/12/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצים, חלל, מקצועות.מחשבים חדשים. טכנולוגיה מודרנית, יש תמיד יכולת ללמוד במכללה. במחיר הלימודים כולל קרא עוד...

על הקמפוס

הכל נוח, הכל עשוי כדי לרכז על הלימודים.יש גישה למחשבים תמיד. מאוד נוח להגיע גם בתחבורה ציבורית. קפטר קרא עוד...

טיפים

שהם עשו את הבחירה הנכונה ובהצלחה. ממליצה לקפוץ לקפטריה ולקחת את עודיה הכי טעימה באזור. ממליצה לשתף פ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp