לימודי גרפולוגיה במכללת נתיב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס גרפולוגיה - מכללת נתיב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי גרפולוגיה במכללת נתיב

 

הכתב כראי הנפש

 

הגרפולוגיה מניחה כי לכל אדם כתב יד ייחודי משל עצמו, וכי כל כתב יד משקף את הלכי הרוח ואת תכונותיו המיוחדות של האדם שכתב אותו. מדובר בתורה שלמה, שעברה יותר ממאה שנים של עבודה ושל מחקר, כדי להתפתח לכדי תורה שיטתית ומגובשת המספקת ניתוח אישיותי בהיר ומוגדר של האדם – על בסיס כתב ידו בלבד. כיום, הגרפולוגיה זוכה להכרה ולמעמד בקרב הציבור, והיא נתפשת ככלי יעיל ומהימן לניתוח התנהלותו החיצונית של הכותב ולניתוח התהליכים הנפשיים הפנימיים המתרחשים בקרבו.

 

כך למשל, הגרפולוגיה משמשת אנשי מקצוע רבים מתחומי ההשמה, הפסיכולוגיה והייעוץ, לניתוח דפוסי החשיבה והביצוע של האנשים או של המטופלים העומדים מולם, כמו גם ניתוח של דפוסי התנהגות, דפוסי תקשורת, מצבם הרגשי, צרכיהם, חולשותיהם וקשייהם של אותם אנשים. הניתוח המתקבל מפענוח כתב היד משלב ראייה גלובלית מחד והתמקדות בתכונותיו ממוקדות מאידך – כרמת האינטליגנציה, מידת האמינות, יכולות הביצוע ומאפייני האישיות.

 

קורס גרפולוגיה במכללת נתיב

 

לימודי גרפולוגיה מוצעים בשתי רמות לימוד: רמת הלימוד הבסיסית מוצעת במסגרת קורס מבוא לגרפולוגיה, ורמת הלימוד המתקדמת מוצעת במסגרת לימודי גרפולוגיה מקצועית. הקורס מבוא לגרפולוגיה מיועד לאלו המתעניינים בתחום הגרפולוגיה ומבקשים לקבל ממד התבוננות נוסף על עצמם ועל סביבתם. קורס המבוא אינו מכשיר את משתתפיו לעסוק באופן מקצועי בתחום, אך הוא מציע להם ידע ראשוני כבסיס להמשך. בקורס זה, אשר נפרש על פני 40 שעות לימוד, נלמדים נושאים כסימני הכתב, משמעויות הסימנים, החתימה, זיהוי כוחות ודפוסי התמודדות, וזיהוי מצבי מצוקה. הקבלה לקורס זה מותנית בהשלמת 12 שנות לימוד ובהצגת כתב היד של המועמד.

 

קורס גרפולוגיה מקצועית הוא כאמור קורס מתקדם יותר, המיועד לאלו המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחום הגרפולוגיה. מטרת הקורס היא להכשיר גרפולוגיים ברמה גבוהה, והוא מתאים במיוחד לאנשי חינוך, למטפלים, לפסיכולוגים, לעוסקים בכוח אדם, ולכל מי שמעוניין לרכוש כלי נוסף בדרך להתפתחותו האישית. הקורס מקנה למשתתפיו ידע עיוני ומעשי מעמיק, המכשיר אותם לעסוק במקצוע. תכנית הקורס, התואמת את דרישות האגודה הישראלית והאמריקאית לגרפולוגיה, מספקת ללומדים הכנה מיטבית לבחינות ההסמכה של אגודות אלה.

 

תכנית הקורס, אשר נפרשת על פני 360 שעות לימוד אקדמיות, מקיפה, בין השאר, את נושאי הלימוד הבאים: השפה הגרפולוגית, תיאוריות ומושגים גרפולוגיים, תיאוריות פסיכולוגיות, תורות אישיות ויישומן בגרפולוגיה, טסטים השלכתיים ככלי עזר בייעוץ, ועוד. בוגרי הקורס יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת נתיב, ומי מהם שיעבור את בחינות ההסמכה של האגודה האמריקאית יהיה זכאי גם לתעודת גרפולוג מטעם האגודה.

 

 

לסיכום

 

לימודי גרפולוגיה במכללת נתיב מוצעים למועמדים המבקשים לרכוש ידע כללי בנושא זה כמו גם לאלו המעוניינים לרכוש השכלה רחבה ומוסמכת בתחום ואף לעסוק במקצוע. הלימודים בתכניות אלו מגובים בעבודה מעשית ובדוגמאות רבות, ולפיכך – עם סיום הלימודים יוכלו בוגרי הקורסים לבצע ניתוח גרפולוגי אמין, איכותי ומבוסס.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת נתיב - מכללה ללימודי תעודה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הסדרי תנועה
אברהים
ללא תגובה
קורס תאית במרכז
נגה
ללא תגובה
קורס ביופידבק 2020
זהבי הלוי אורלי
ללא תגובה
לימודי תעודה בתחום הרכש
אורטל
1 תגובות
קורס לימוד השפה הדנית
עדן
1 תגובות
הצעה לקורס מיזוג אוויר
משה ניסן
1 תגובות
קורס מדביר מוסמך בצפון
זבידאת עאטף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp