קורס ייעוץ אסטרטגי במכללת ספיר - לימודי חוץ והמשך

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

קורס הכשרת יועצים אסטרטגיים במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים במכללה האקדמית ספיר לחצו כאן


מכוונים להצלחה


כיצד ניתן להתמודד בהצלחה עם התחרות הרבה בשוק של היום? איך אפשר לדעת שההחלטות העסקיות שאנו מקבלים בחברה הן הבחירות הנכונות? על מנת לענות על דילמות אלה, בוחרים בארגונים רבים לשכור את שירותיהם של יועצים חיצוניים, שמסייעים לבחון אפשרויות התפתחות וצמיחה, שוקלים אפיקים לייעול עלויות ועוזרים לארגון את הפעילות האסטרטגית המתאימה בדרך להצלחה.


במרכז ללימודי חוץ והמשך של מכללת ספיר מציעים קורס ייעוץ אסטרטגי, בו רוכשים המשתתפים כלים לבניית אסטרטגיה לארגונים, עסקים ומערכות. המסלול הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין האיגוד הישראלי לקואצ'ינג (איק"א) ובמהלכו מכירים לעומק אסטרטגיות לקידום עסקים ודרכים למימושן בפועל.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מתוודעים למושג האסטרטגיה העסקית ומכירים כלים מרכזיים מעולם האימון שמשמשים לבנייה של אסטרטגיות שיכולות להוביל את הארגון להצלחה. בהמשך, הם לומדים על השלבים השונים בתהליך בניית האסטרטגיה ורוכשים מיומנויות ייעוץ דרכן הם יכולים להדריך ללקוחות בנוגע לקבלת החלטות עסקיות. כמו כן, הם דנים כיצד מתאימים את תכנית הפעולה לאופי הארגון, ליעדים שהוא מציב לעצמו ולצרכיו הכלכליים והניהוליים.


מתכונת הלימוד


קורס יועצים אסטרטגיים במכללת ספיר כולל כ - 99 שעות לימוד אקדמיות, שמחולקות ל - 18 מפגשים שבועיים. המשתתפים בקורס משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגול מעשי של מיומנויות האימון והייעוץ. לקראת סיום התכנית הם גם מבצעים פרקטיקום מעשי בו מיישמים את העקרונות שנלמדים לאורך הקורס בשטח.

 


סגל הוראה


הרכז האקדמי של הקורס הוא מאמן ויועץ אסטרטגי, שמנוסה בהכשרת מאמנים ובפיתוח דרכים לאימון ממוקד תוצאות. הוא ממייסדיו של האיגוד הישראלי לקואצ'ינג ובעבר חיבר גם מספר ספרים בתחום האימון העסקי והאימון האישי.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך פועל במכללה האקדמית ספיר זה למעלה מ - 40 שנה ובו מתקיימים מגוון מסלולים להכשרה מקצועית. המסלולים מוצעים בתחומים שונים כמו קורסי ניהול, חשבונאות, ייעוץ, מחשבים, חשמל ותעשייה. הקורסים מותאמים לדרישות שוק העבודה הישראלי והם באים לסייע לתלמידיהם להתקדם במקום עבודתם או לעבור הסבה.


תנאי קבלה


לקורס ייעוץ אסטרטגי במכללת ספיר מתקבלים מועמדים שברשותם תואר ראשון BA לפחות ושלוש שנים של ניסיון מקצועי בתפקידי ניהול, חינוך, ייעוץ ארגוני, הדרכה או הנחייה. בנוסף, יכולים להתקבל גם מנהלים מנוסים שאינם בעלי תואר אקדמי, שבידיהם וותק של שלוש שנים ומעלה בדרגים בכירים, בעדיפות לבעלי ניסיון בעולם הקואצ'ינג או הנחיית הקבוצות. כחלק מתנאי הקבלה, על המועמדים לעבור ראיון בו הם נדרשים להציג ניסיון מקצועי ואקדמי מתאים.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת "מאמן אישי מוסמך PSCI", שמוענקת על ידי המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך במכללה האקדמית ספיר ומטעם האיגוד הישראלי לאימון איק"א. לאחר תום ההכשרה, הבוגרים רשאים גם להירשם כחברים באיגוד הקואצ'רים איק"א, הרשמה זו צריכה להיעשות באופן עצמאי ואינה חלק מהקורס.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
מתעניין בקשר ללימודי טכנאי מחשבים וסלולר
אמיל אליהו
2 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללת ספיר
נור
ללא תגובה
ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים?
נוי
1 תגובות
לכניסה לפורום