רוצה פרטים על קורס ביואורגונומי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ביואורגונומי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ביואורגונומי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ביואנרגיה

 

כהרף עין...

 

שיטת הביואורגונומי, או בשמותיה הנוספים – הביואנרגיה והביורגונומי – היא אחת השיטות הוותיקות בתחום הרפואה המשלימה, והיא הומצאה בארצנו; אבי השיטה הוא אדם בשם רפי רוזן ז"ל, איש שהיה מרפא במשך שנים רבות, והוא שהמציא ופיתח את השיטה – עוד בזמן ששיטות טיפול רבות היו בחיתוליהן בארץ. ביסודה של השיטה עומדת כמובן התפישה ההוליסטית הגורסת כי אדם הוא גוף ונפש בלתי נפרדים וכי החוליה האנרגטית היא בעצם זו האחראית וקובעת את איכותן של שאר החוליות הבאות אחריה בשרשרת. כך, הביורגונומי עוסקת באנרגיה בלבד, בשדות האנרגטיים של האדם – ובאמצעותם היא משיבה על כנה את בריאותו הנפשית והפיזית הכוללת.

 

ייחודה של השיטה נעוץ בטכניקת האבחון המיוחדת שלה – טכניקה שאותה גילה, כאמור, רפי רוזן – זו היא טכניקת העפעוף; באמצעות למידה של טכניקה זו, משתמש המטפל בעפעוף כדי לחדור אל השדות האנרגטיים של המטופל, להבחין בהם ולראות היכן הוא זקוק לשחרור חסימות. הטכניקה נועדה ללמד את המטפל לפתוח את הראייה הפיזית שלו אל מעבר לנראה באופן רגיל ויומיומי והטענה העומדת מאחוריה היא שכל המידע גלוי בפנינו – כל המידע האנרגטי – ועלינו ללמוד לראותו נכונה ונכוחה, ולעשות בו שימוש לריפוי. כפי שכיום קיימות מצלמות המצלמות את ההילה האנרגטית של האדם, באותו אופן מאפשרת טכניקת העפעוף גישה אנושית למידע זה – באמצעות עיניו של המטפל המיומן.

 

על הטיפול

 

הטיפול כאמור נפתח באבחון באמצעות עפעוף, שבאמצעותו מקבל המטפל את כל המידע הדרוש על אודות השדות האנרגטיים של המטופל. לאחר מכן נותן המטפל הוראות מדויקות לשדות האנרגטיים כיצד להיפתח ולחזור על כנם הטבעי ולזרימתם הנכונה. אחד מיתרונותיו הגדולים של הביואורגונומי הוא שהמטפל אינו זקוק דווקא לנוכחות המטופל לידו, אלא הטיפול יכול להיעשות גם מרחוק, מאחר והוא מתבצע על הגוף האנרגטי – וזה ניתן לזימון על ידי המטפל, בכל מקום ובכל זמן – ברשות המטופל ובידיעתו.

 

השיטה מטפלת במגוון רחב של בעיות וקשיים: טיהור וניקוי מרחבים אנרגטיים ופיזיים, קבלת תשובות של כן/לא, הפרעות קשב וריכוז, בעיות שינה, טיפול בטראומות, טיפול במחלות כרוניות ואחרות, התמודדות עם קשיים במערכות יחסים, העצמה אישית והתפתחות רוחנית ועוד.

 

על הלימודים

 

הקורסים להכשרת מטפלים בשיטת ביורגונומי הם קורסים מקיפים ומעמיקים, והם עוסקים ביסודות השיטה – בטכניקת העפעוף, בטיפול במחלות ובמצבים שונים ובהכשרת התלמידים לטפל בשיטה כמקצוענים. מרבית הקורסים נמשכים לפחות עשרה מפגשים של 3-4 שעות, ובחלק ממוסדות הלימוד ניתן ללמוד קורסי המשך וקורסים ייעודיים – להעמקה ולהכשרות נוספות ומיוחדות בתחום. בנוסף, בחלק מן הקורסים הלימודים מלווים בחוברות לימוד מטעם המוסד הלימודי לעזר התלמידים.

 

תכני הלימוד

 

בין הנושאים הנלמדים בקורסים להכשרת מטפלים:

 

 • טיפול במצבים נפשיים
 • תהליך הטיפול
 • טיפול במחלות פיזיות שונות
 • תהליך מיגנוט
 • יחסי מטפל-מטופל
 • העצמה אישית והתפתחות רוחנית
 • טיפול במערכות יחסים שונות
 • רכישת מיומנות טכניקת העפעוף ככלי אבחוני
 • ועוד

 

 

מקומות לימוד אפשריים

 

 • יובל בצרי – מציע קורס מקיף ומעמיק להכשרת מטפלים בשיטת הביואורגונומי; הקורס נמשך עשרה מפגשים בני שלוש שעות לימוד כל אחד, והוא כולל מגוון רחב של נושאים פתולוגיים, פיזיולוגיים וטיפוליים, בנוסף למגוון נושאים הקשורים בתחום האנרגטי וכמובן, טכניקת העפעוף שעליה נשענת השיטה כולה. בנוסף, מתקיים קורס ייחודי להכשרת נטורופתים בטיפול בביורגונומי.

 

 • המכללה לביואורגונומי – מיסודו של רפי רוזן, בהנהלת נוגה גזית – מכללה זו, שממשיכה את דרכו של ממציא השיטה, מציעה מגוון רחב של קורסים, סדנאות והכשרות – להכשרת מטפלים בביואורגונומי הוליסטי. בין הקורסים: ביואורגונומי הוליסטי חלק א' – קורס יסודי של 10-13 מפגשים בני 3-4 שעות כל אחד. ביואורגונומי הוליסטי חלק ב' – לבוגרי קורס חלק א', נמשך 10 מפגשים אף הוא. קורסים נוספים הם קורסים ייעודיים כגון: קורס ניהול אנרגיה בחיי היום יום ובעסקים, קורס הכשרת מורי ביואורגונומי ועוד. למכללה זו צוות מורים מוביל ומגוון, ושיטות הלימוד והחומרים נשענים, כאמור, על תורתו המקורית של רפי רוזן, ממציא השיטה.

 

לסיכום

 

הביואורגונומי היא אחת השיטות הוותיקות והיעילות בטיפול אנרגטי בבעיות ובקשיים שונים – פיזיים, רגשיים ונפשיים. שיטה זו נשענת על טכניקת העפעוף הייחודית, היא מאפשרת טיפול מרחוק והיא אפילו שיטה "תוצרת הארץ". במשך שנים רבות מטפלים רבים לומדים אותה ומשתמשים בה והיא הולכת ומתפתחת במהלכן, ומקבלת עוד ועוד אישורים ליעילותה והוכחות לתוקפה – בדמות מטופלים מרוצים. בואו ללמוד טכניקה שתפתח בפניכם עולם שלם של טיפול – כהרף עין. תרתי משמע.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ביואורגונומי?

רוצה לדעת יותר על קורס ביואורגונומי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה

התקבלו 98 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp