לימודי בטיחות ותעשייה במכללת אתגר תקשורת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי בטיחות ותעשייה - אתגר תקשורת.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המחלקה לבטיחות ותעשייה במכללת אתגר תקשורת

 

מה שבטוח

 

כיום, כלל התעשיות דורשות אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבטיחות והתעשייה. בטיחות בעבודה מתייחסת לבטיחותם האישית של העובדים ולעתים גם לשמירה על ניקיונם, בריאותם ושלמותם. כיום, כמעט בכל ארגון פועל מערך בטיחות שלם, המורכב מאנשים בעלי מומחיות והכשרה בתחומי הבטיחות שעוסקים בתעשייה המתקדמת. המחלקה לבטיחות ותעשייה במכללת אתגר תקשורת מציעה מגוון הכשרות בתחומים נדרשים אלה.

פרטים על הקורסים במחלקה לבטיחות ותעשייה באתגר תקשורת

 

קורס ממונה בטיחות בעבודה

 

הממונה על הבטיחות נדרש לטפל במספר רב של תחומים; עליו לספק מענה מיידי לבעיות בשטח, לנתח תהליכים שונים, לזהות סיכונים ולהציע פתרונות. הוא צריך לנקוט צעדים לצמצום ולמניעת תאונות בעבודה, ולבנות תכנית פעולה כוללת בתחום. קורס ממונה בטיחות בעבודה מכשיר את תלמידיו לעסוק בתחום הממונה על הבטיחות, והוא מקנה להם את כל הידע והכלים הנדרשים למימוש העיסוק בפועל. לבוגרי הקורס תוענק תעודת גמר למינוי ראשוני בתפקיד "ממונה הבטיחות והגהות בעבודה" – תעודה המוענקת בשיתוף עם משרד התמ"ת. הלימודים בתכנית נפרשים על פני 309 שעות לימוד אקדמיות.

 

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

 

השינויים התכופים וההתפתחויות המהירות בענפי התעשייה המודרנית מעלים כל העת את הצורך של המפעלים במנהלי עבודה. מנהל העבודה נדרש להפגין יכולות גבוהות בתחומי ניהול כוח האדם ומערך הייצור הטכני – יכולות המתבססות על מאגר ידע מקיף. מנהל העבודה הוא בעצם הגורם המקשר בין המתכנן ובין המבצע, והוא האדם המוציא לפועל את התכניות, הלכה למעשה. קורס ניהול עבודה מעניק ידע וכלים נרחבים בתחומי התעשייה והניהול, והוא מפתח בתלמידיו מיומנויות ניהוליות ויישומיות. היקף הלימודים בקורס זה הוא 420 שעות לימוד אקדמיות.

 

ממונים על איכות הסביבה

 

הקורס מיועד להכשיר את תלמידיו לתפקידים שונים בתחום הגנת הסביבה, והוא מקנה להם את כל הידע הנדרש לשמירה על חוקי איכות הסביבה, על פי התקנות והנהלים של המשרד להגנת הסביבה. הממונה על איכות הסביבה הוא בעל תפקיד אחראי ונרחב הדורש ידע בתכנון אסטרטגיה, בניהול פרויקטים למכירה של פסולת ושל עודפים, ובהיכרות עם היבטי החיסכון למזעור הנזקים. קורס זה מיועד לעוסקים בפועל בתחומים הלוגיסטיים השונים בארגונים ובמשרדים. תכנית זו נלמדת בהיקף של 420 שעות לימוד אקדמיות, ובסיומה מוענקת לבוגרים תעודת גמר מקצועית.

 

 

לסיכום

 

מקצועות כמנהלי עבודה בתעשייה ובבנייה, ממוני בטיחות בעבודה, וממונים על איכות הסביבה, זוכים בשנים האחרונות לביקוש ולדרישה גוברת. הסיבה לכך נובעת, בין השאר, מההתפתחות התעשייתית המואצת ומן השינויים הדינמיים המתרחשים בסביבות העבודה המודרניות. המחלקה לבטיחות ותעשייה במכללת אתגר תקשורת פועלת לספק מענה לצורך זה, והיא מציעה מגוון רחב של מסלולים מקצועיים להכשרת כוח אדם מיומן בתחומים אלה.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אתגר תקשורת

עוד מסלולי לימוד - אתגר תקשורת

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס רובוטיקה ממדה
יוליה
ללא תגובה
האם לימודי הנחיית קבוצות מתקיימים בזום השנה?
דיקלה הופמן דהן
1 תגובות
לימודי חוץ בשיווק או משאבי אנוש
יעל כהן
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות ועפר
שאדי
2 תגובות
קורס בדיקת פוליגרף במרכז
שני
1 תגובות
קורס עיצוב גבות בירושלים
מוריה
1 תגובות
קורס טכנאי מכשירים ביתיים
יוסי עגמי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp