קורס בדיקות תוכנה בהאקר יו HackerU

שירות אישי - צור קשר

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

קורס בדיקות תוכנה QA בהאקריו

המסכים משתנים והתוכנה עומדת

תוכנה מורכבת מעשרות משתנים, פקודות ולולאות, וכדי שתעבוד באופן חלק בסביבות עבודה משתנות ותובעניות, יש צורך באיש מקצוע שיבדוק שאין בתוכנה באגים, ושהיא פועלת כפי שמצופה ממנה.

 

האקריו מציעים מסלול הכשרה לבדיקות תוכנה, המכין את המשתתפים בין היתר גם למעבר בחן ההסמכה הבין לאומי, ולהשתלבות בתחומי ההייטק. כמו כן, הקורס מעניק סדנת הכנה לראיונות עבודה כבר במהלך הקורס.

 

הקורס מתקיים בשלוחות מוסד הלימוד בערים - רמת גן, חיפה, ירושלים

 

תכנית הלימודים

קורס בדיקות תוכנה בהאקריו מחולק לשניים. הוא כולל שלב מיון שאורכו 20 שעות לימוד אקדמיות, שמטרתו לוודא את התאמת הסטודנטים לקורס. בסיומו של שלב זה מתקיימת בחינת כניסה לקורס המתקדם בנושאי יסוד שנלמדים בשלב - מבוא לבדיקות ידניות, מונחים מקצועיים ותהליכי פיתוח.

 

הקורס המורחב כולל כ - 355 שעות אקדמיות ובו מעמיקים בקשת נושאים רחבה מתחום בדיקות התוכנה. כמו כן, מקבלים הכנה נרחבת לבחינת ההסמכה החיצונית ISTQB.

 

 


מתכונת הלימוד

ניתן ללמוד בקורס המורחב במתכונת של לימודי בוקר או ערב. קורס הבוקר כולל שלושה מפגשים שבועיים ונמשך כארבעה חודשים. מסלול הערב אורך כתשעה חודשים ומתקיים פעמיים בשבוע, כחמש שעות בכל מפגש. לכל אחד ואחת מן הסטודנטים עמדת מחשב אישית לתרגול. ההסברים מועברים בכיתה על ידי מורה ומלווים בהדגמות. ניתנות גם מטלות בית להגשה.


תנאי קבלה

 

המעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים לעבור ראיון אישי ופגישת ייעוץ לצורך בדיקת ההתאמה הבסיסית לתכנית והרקע בעבודה בסביבה ממוחשבת. כמו כן, יש לעבור שלב מיון שמעניק חשיפה ראשונית לתחום ואת האפשרות להמשיך לקורס המורחב. מי שאינם נמצאים מתאימים לקורס בסיום שלב המיון מקבלי בחזרה את שכר הלימוד ששילמו בגיל שלב זה. מי שצולחים את שלב המיון זכאים למלגת לימודים.

 

נושאי לימוד

בין הנושאים שנלמדים במהלך הקורס:

 

  • מתודולוגיות QA
  • פיתוח אוטומציה לבדיקות
  • יסודות המחשוב והתקשוב
  • בדיקות במתודולוגיית AGILE
  • תכנות ופיתוח בטכנולוגיות WEB    
  • QC
  • מסדי נתונים
  • בדיקות למובייל    
  • ועוד

 

 

 

סגל ההוראה

סגל ההוראה בקורס מורכב ממומחים בתחום פיתוח ובדיקות התוכנה. המרצים מגיעים מן התחום ומחזיקים בניסיון עשיר ובתפקידי מפתח בחברות מובילות. הם מחזיקים גם ביכולות הדרכה גבוהות. בין סגל המרצים ניתן למצוא מנכ"ל של חברות פיתוח אפליקציות בעל רקע עשיר בהנדסת תוכנה, מומחים לטכנולוגיות לאבטחת מידע ורשתות מידע ועוד.

 


על מוסד הלימוד

בהאקריו אפשר ללמוד בשלל תכניות הכשרה מקצועית בתחום ההייטק. בין הקורסים שמתקיימים במוסד זה: קורס Full Stack Developer, קורס לינוקס, קורס DBA master, קורס פיתוח דוט נט, קורס אבטחת מידע וסייבר, קורס בניית אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון, קורס שיווק באינטרנט וקורס אנימציה בתלת ממד. דרך הקורסים השונים שואפים לסייע לתלמידים להשתלב במגוון של תפקידים מבוקשים בעולם ההייטק.

 


תעודות ואפשרויות תעסוקה

בסיום קורס בדיקות תוכנה QA בהאקריו מקבלים התלמידים תעודת גמר ויכולים לגשת למבחן הסמכה ISTQB. החברה מתחייבת להשמה במשרה בחברות מוכרות על פי חוזה.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU
ssssssssss

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

הצעת מחיר לקורס FULL STACK
עדן ויטנברג
ללא תגובה
קורס אופיס בהאקר יו
אסף
ללא תגובה
מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp