רוצה פרטים על לימודי אנגלית למתקדמים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אנגלית למתקדמים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי אנגלית למתקדמים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס אנגלית למתקדמים

 

ליטוש היכולות הבינלאומיות

 

השפה האנגלית נחשבת לשפה המשפיעה ביותר בעולם המודרני והיא משמשת כשפה המרכזית בתחומי הטכנולוגיה, התיירות, העסקים והאקדמיה. האנגלית משמשת לרוב כשפת מעבר בין דוברי שפות זרות – הולנדי והודי, לדוגמה, בדרך כלל ינהלו שיחה בשפה האנגלית. גם בישראל רבים שולטים באנגלית ברמה בסיסית המאפשרת להם לתקשר במידה מסוימת עם דוברים אחרים של השפה; לכן, ידיעה בסיסית בלבד של השפה כבר איננה בגדר יתרון תעסוקתי משמעותי כמו ידיעת השפה על בוריה ושליטה מיטבית בה. כך, לא בכדי בוחרים אנשים רבים מדי שנה להצטרף למגוון המסלולים ללימודי אנגלית, במטרה לשפר את שליטתם ולפתח מיומנויות תקשורת גבוהות יותר בשפה הבינלאומית.

 

לימודי השפה האנגלית הם המובילים בביקוש מבין הקורסים השונים ללימוד שפות; קורסים ללימודי אנגלית קיימים ברמות שונות ולמטרות שונות, כאשר המרכזיים שבהם הם קורסים ללימודי אנגלית ברמת מתחילים, אנגלית עסקית, וקורסים ללימודי אנגלית ברמת מתקדמים.

 

כדאי ומומלץ

 

קורס ללימודי אנגלית ברמת מתקדמים מיועד לבעלי ידע ומיומנות סבירה בשפה אשר מעוניינים לשפר את שליטתם בה מסיבות שונות:

 

  • סיבות תעסוקתיות – קורס אנגלית ברמה מתקדמת והשגת שליטה טובה בשפה, יכולים לסייע להתקבל למקומות תעסוקה נחשקים או לתרום לקידום המקצועי בקריירה קיימת.

 

  • תקשורת בין-אישית – בוגרי קורס אנגלית ברמה מתקדמת יהיו מסוגלים לקיים תקשורת מתקדמת בשפה ולכן הקורס מומלץ למטיילים במדינות שונות בעולם או לאלו שנדרשים לעבוד במדינות דוברות אנגלית ולהתגורר בהן, ומעוניינים לשפר את שליטתם בשפה.

 

  • לימודים – ספרות מקצועית במסלולי לימוד רבים כתובה בשפה האנגלית ולכן סטודנטים רבים נאלצים לשפר את יכולתם לקרוא ולהבין טקסטים על ידי קורס אנגלית למתקדמים.

 

תכנית הקורס

 

תוכנית הלימודים בקורס אנגלית למתקדמים מיועדת לקדם את המשתתפים בכמה מישורים – פיתוח ושיפור מיומנויותיהם בקריאה, בכתיבה ובדיבור וכן סיוע בשיפור היכולות המילוליות בניהול שיחות חולין ושיחות עסקיות. בנוסף לכך, המשתתפים בקורס נפגשים עם ביטויים רלוונטיים לניהול שיחה ורוכשים כלים לניתוח טקסטים שונים ולהבנתם. חיזוק המיומנויות בשפה מתאפשר באמצעות עזרים מתחום המולטימדיה ובעזרת ספרי לימוד ומפגשים עם דוברי אנגלית – כל אלה מסייעים למשתתפים להעשיר את אוצר המילים, לשפר את שטף הדיבור, להכיר מבנים דקדוקיים ותחביריים ולהתמודד עם טקסטים מורכבים. קורסים ללימודי אנגלית למתקדמים שמים דגש רב על תרגול הדיבור וההקשבה בשפה האנגלית – ברוב המכריע של המקרים, השיעור כולו מתנהל בשפה האנגלית.

 

 

משך קורס אנגלית למתקדמים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אך נפרש בממוצע על פני 60 שעות לימוד אקדמיות. תנאי הקבלה אף הם משתנים בין מוסדות הלימוד השונים – אך ברוב המקרים יתקבלו לקורס מועמדים בעלי ידע בסיסי בשפה האנגלית או בוגרי לימודי אנגלית למתחילים. רמת הידע של המועמדים לקורס נקבעת על פי מבחן התאמה מסווג.

 

מוסדות לימוד המקיימים קורסים מתקדמים ללימודי אנגלית:

 

  • המכללה למינהל: קורס אנגלית למתקדמים נערך בשלוחת המכללה למינהל באילת. כמו כן, המכללה מציעה קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית עסקית.

 

  • מכללת השרון: במכללה אפשר למצוא קורס אנגלית למתקדמים ששם דגש על אנגלית מדוברת ויכולות שיחה שוטפת באנגלית. המסלול כולל 40 שעות לימוד והוא מחולק לעשרה מפגשים, במתכונת ערב או בוקר.

 

  • דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה: בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה מציע קורס אנגלית ברמות שונות, בהן גם שרמת "שולטים" שמציע מיומנויות מתקדמות לשיחה באנגלית, ומקנים גם כלים באנגלית למטרות עסקיות.

 

  • בית הספר וול סטריט: במוסד זה מציעים קורס אנגלית למתקדמים בו מתרגלים מיומנויות שיחה בעל פה, כתיבה וקריאה לצד כישורי שיחה עסקיים.
     

לסיכום

 

קורס אנגלית למתקדמים הוא הדבר המומלץ בעבור כל מי שיודע את השפה האנגלית – אך לא ברמה מספקת – ורוצה לשפר את יכולותיו ולהשיג שליטה אמיתית בדיבור, בקריאה ובכתיבה בה, ובתוך פרק זמן קצר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי אנגלית למתקדמים?

רוצה לדעת יותר על לימודי אנגלית למתקדמים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי אנגלית למתקדמים

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp