ברייט אינגליש - Bright English

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברייט אינגליש.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברייט אינגליש - Bright English

 

אודות מוסד הלימוד


"ברייט אינגליש" הוא בית ספר ללימודי אנגלית שבו מתקיימים קורסי אנגלית במבחר מסלולים. קורסים אלה מבוססים על תכניות לימוד מאוניברסיטאות קיימברידג' ואוקספורד. במשך שנות הפעילות של בית הספר למדו בו מעל 3,000 לקוחות בשלל מסלולי האנגלית.

 

 

חומרי הלימוד של בית הספר נכתבו במיוחד לדוברי עברית. מטרת העל של הקורסים השונים היא לסייע למשתתפים לממש את הפוטנציאל האישי ולשפר את האנגלית במהלך הלימוד. בקורסים שמים דגש על לימוד דרך חווייה וכך השיעורים כוללים תרגולים אינטראקטיביים, דרכם ניתן להפעיל שלל מיומנויות וכישורים הנחוצים ללימוד השפה האנגלית.

 

הקורסים של ברייט אינגליש מתקיימים בקבוצות קטנות ובמסלולים פרטניים, מוצעים גם קורסים במתכונת טלפונית או במסלול מקוון ללימוד אונליין. באופן זה המשתתפים יכולים להתאים את הלימוד למטרותיהם ולצורכים האישיים וכך לייעל את תהליך לימוד האנגלית.

 

את הקורסים בברייט אינגליש מעבירים מורים מנוסים, דוברי השפה האנגלית כשפת אם. המורים הם בעלי הסמכה מאוניברסיטאות אמריקניות או בריטיות, והם מעבירים מן הניסיון הידע שברשותם אל התלמידים ומסייעים להם בשיפור האנגלית.

 

במוסד הלימוד סבורים כי בשל היותה של האנגלית שפה בין לאומית המשותפת לאנשים בכל רחבי העולם, שליטה טובה בה יכולה להקנות שלל יתרונות לדוברים. הידע באנגלית הנרכש במהלך הקורסים יכול לשמש את התלמידים למגוון רחב של מטרות. הם יכולים לעשות שימוש באוצר המילים ובמיומנויות הנלמדות לצורך פיתוח הקריירה ושימוש במסגרות עסקיות, לצורך קבלה ללימודים אקדמיים, למטרות אישיות כגון טיולים וקשרים חברתיים ולעוד שלל ייעודים נוספים.

 

מסלולי לימוד בברייט אינגליש

 

ברייט אינגליש מתקיימים מגוון של קורסים ללימוד אנגלית, המותאמים לקהלי יעד שונים ונערכים במתכונות מגוונות. בין הקורסים המתקיימים בברייט אינגליש, ניתן למצוא את המסלולים הבאים:


קורס אנגלית מדוברת - שיטת הלימוד בקורס אנגלית מדוברת, מדמה את האופן בו דוברי אנגלית לומדים את השפה כשפת אמם. שלל התכנים והתרגולים בקורס יכולים לסייע למשתתפים לדבר ולחשוב באנגלית בקלות וביעילות. הקורסים באנגלית מדוברת מתקיימים טלפונית, אחד על אחד או בקבוצות קטנות במשרדי הלקוח עבור ארגונים עסקיים. תרגול השיחות הפעיל במהלך הקורס נעשה בהתאם לנושאים הלקוחים מתוך עולמם המקצועי והאישי של הלומדים, כגון עבודתם, תכניותיהם לעתיד, משפחתם וחבריהם. המורים מסייעים למשתתפים ללמוד שלל ביטויים פרקטיים בעזרתם ניתן לנהל שיחה קולחת בשפה האנגלית במגוון של הקשרים שימושיים.

 

קורס אנגלית עסקית - בברייט אינגליש מתאימים את התכנים הנלמדים במהלך קורס אנגלית עסקית לצורכים האישיים של הלומדים. כך למשל עובדים בהייטק יכולים לתרגל אנגלית טכנית, אנשי מכירות יכולים להתנסות בסימולציות מכירה באנגלית ומנהלים יכולים לתרגל ביטויים לשיחות עסקיות ולניהול משא ומתן באנגלית. הקורס מחולק לחמש רמות - אלמנטרי, בינוני תחתון, בינוני, בינוני עליון, רמת מתקדמים. חומרי הלימוד בקורס אנגלית עסקית מותאמים לתחום העבודה של המשתתפים, כדי לאפשר להם לבנות אוצר מילים פרקטי ויעיל עבורם. כך הם יכולים לשפר את כישורי השיחה, להרחיב את אוצר המילים ולשכלל את מיומנויות השימוש בשפה האנגלית בהתאם לרמתם.


קורס אנגלית אונליין - בקורס אנגלית אונליין יכולים המשתתפים לשפר את האנגלית מהבית או מכל מקום ובהתאם ללוח הזמנים האישי. המשתתפים מקבלים גישה למצגות פאוור פוינט, לתרגולים ולשיעורי בית מקוונים, מה שמאפשר לחזור על החומר גם בין השיעורים ולהמשיך לשכלל את הכישורים באנגלית.


קורס אנגלית בטלפון - בקורס אנגלית טלפוני המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים של חצי שעה מספר פעמים בשבוע שבמהלכם הם מנהלים שיחה פעילה עם מורה מנוסה. תכני הלימוד מותאמים לדוברי עברית וללומדים ישראלים. בסיומו של כל שיעור התלמידים מקבלים משוב עם תיקונים לטעויות ותרגום של ביטויים שימושיים ואוצר מילים שבו התקשו.


קורס אנגלית משפטית - במהלך קורס אנגלית משפטית, המשתתפים משפרים את הדקדוק בהקשר משפטי, לומדים להתמודד עם משפטים טיפוסיים בתחום עריכת הדין ומרחיבים את אוצר המילים המשפטי שלהם באנגלית, תוך שימוש בספרים ייעודיים לעורכי דין. כמו כן, הם מתרגלים ביטויים הרלבנטיים לכתיבה של מסמכים משפטיים וחוזים באנגלית.

 

 

קורס בגרות באנגלית - משתתפים בקורס הכנה לבגרות באנגלית, עובדים יחד עם המורים על בניית הרגלי עבודה יעילים לקראת הבגרות ומתנסים בפתרון של מבחני בגרות אמיתיים. כמו כן, הם מתרגלים את כתיבת החיבורים ואת הדקדוק לבחינה ומפתחים את כישורי הבנת הנשמע והבנת הנקרא.


קורס בחינת אמי"ר - בקורס אמי"ר של ברייט אינגליש עובדים בשיטה המאפשרת לתלמידים להרחיב במהירות את אוצר המילים בעזרת פעילויות דינמיות וחווייתיות. התלמידים מנהלים שיחות על נושאים המעניינים אותם ומשתמשים באוצר המילים האקדמי הלקוח ממבחני אמי"ר ואמיר"ם אמיתיים. בקורס מתקיימות סימולציות שיכולות לסייע להפנים את אוצר המילים הנלמד.


קורס אנגלית לבחינת TOEFL - קורס זה מכין את המשתתפים לבחינת TOEFL שאותה נדרשים לעבור המעוניינים ללמד במדינות דוברות אנגלית, בחינה זו מוכרת באלפי מוסדות ברחבי העולם. במהלך הקורס משפרים את מיומנויות השימוש באנגלית של המשתתפים לפי דרישות הבחינה.
 

 

 

לסיכום

 
Bright English מאפשרת לקהלים שונים ללמוד את השפה האנגלית לצורך מימוש יעדים שונים. היא מציעה מגוון של קורסים ללימוד השפה ברמה המדוברת וברמה הכתובה, וכן שלל אפשרויות לימוד גמישות – בהתאם לנוחות ולצרכי התלמיד. הקורסים נלמדים בשיטות הוראה ייחודיות וקפדניות, והללו מונחות על ידי מורים מוסמכים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp