לימודי אימון בהתמחות הפרעות קשב וריכוז ADHD לתעודה ביחידה ללימודי המשך טכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי קואוצ'ינג ADHD - לימודי חוץ והמשך טכניון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון בהתמחות אימון הפרעות קשב וריכוז ADHD בטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ

 

תוצאות מול הפרעות הקשב

 

האימון הוא תהליך שנועד להביא אדם או קבוצה להשגת מטרותיהם, בדרך ממוקדת, ברורה ויעילה. מצד אחד, האימון איננו דורש כניסה אל מעמקי הנפש, ומן הצד השני – הוא אינו מנותק מפנימיותם ומרצונותיהם העמוקים של אנשים פרטיים או של קבוצות. לימודי התעודה באימון כוללים הכשרה בשיטות הערכה ובדיקה, בקביעת יעדים, בבניית תכניות יעילות להתקדמות בצעדים נכונים לקראת מטרות, ולעיתים גם - בגישור, בייעוץ ארגוני, ועוד.

 

מאמנים, מטפלים ומנהלים שמעוניינים להמשיך להתמקצע ולרכוש כלים לשיפור ההצלחה העסקית והאישית יכולים ללמוד בקורס אימון בהתמחות הפרעות קשב וריכוז ADHD שמתקיים ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון. התכנית מעניקה כלים מעולם האימון שניתן ליישם בעבודה עם מאומנים שמתמודדים עם ADHD. בידי הבוגרים נמצאים כלים שבעזרתם הם יכולים לנהל תהליכי אימון מלאים, יעילים ומקצועיים שרמה היישומית שנדרשת בהתאם לצורכים של המאומנים.

 

הקורס מתקיים בשלוחת חיפה

 

תכנית הלימודים

 

קורס אימון ADHD נועד להכשיר מאמנים המתמחים בעבודה ובהשגת תוצאות עם אוכלוסיות המאופיינות בהפרעות קשב וריכוז. הקורס כולל את הידע התיאורטי המעמיק הקשור בתחום ה – ADHD, וכמובן, את ארגז הכלים האימוניים הכללי, והייחודי לעבודה עם אנשים שמתמודדים עם הפרעות קשב.


התלמידים בקורס מעמיקים במודלים בקואצ'ינג ובדפוסי חשיבה שיכולים לסייע למאומנים. הם לומדים על דרכים לעזור למאומנים להגיע לעבר מטרות ויעדים ובוחנים את הקשר הנרקם בין המאמנים למאומנים שלכם לאורך התהליך.

 

מתכונת הלימוד

 

בהכשרה המקצועית 240 שעות לימוד אקדמיות והוא נמשך כעשרה חודשים. מפגשים נערכים אחת לשבוע אחר הצהריים. כ - 176 שעות מוקדשות למפגשים בכיתה, 16 שעות לאימון אישי וצפייה באימון ו - 48 שעות לביצוע של שני תהליכי אימון בשטח תחת סופרוויז'ן.

 

נושאי הלימוד

 

הנה כמה מהנושאים שנלמדים בקורס:

 

 • כלי הניהול והתכנון
 • פילוסופיה של הקואצ'ינג
 • מטרה וחזון בתהליך האימון
 • קשרים בין מאמנים למאומנים
 • היבטים רגשיים בתהליך האימון
 • השגת תוצאות ומיסוד דפוסי ביצוע    
 • מפת התוצאות
 • מסגרת האימון
 • שאלות והקשבה
 • התחברות רגשית    
 • ועוד

 


תנאי קבלה

 

לקורס מתקבלים מועמדים מעל גיל 27 שנים, בוגרי תואר שני בכל התחומים שברשותם שלוש שנים של ניסיון במסלולי קריירה מוכחים. כמו כן, בעלי תואר ראשון במדעי החברה והרוח, בתחומים כגון הדרכה, טיפול, ייעוץ, חינוך וקהילה שיש ברשותם חמש שנים לפחות של ניסיון מקצועי יכולים ללמוד בתכנית. במקרים חריגים מתקבלים מועמדים חסרי רקע אקדמי, אם ברשותם ניסיון מקצועי מוכח ורלבנטי של לפחות שבע שנים. על המועמדים לעבור ועדת קבלה.

 

תעודה והסמכה

 

משתתפים שעומדים בדרישות הקורס מקבלים תעודת גמר משותפת מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ואיק"א (איגוד ישראלי לאימון). לאחר תום הקורס הם יכולים להירשם בתור חברים באיגוד הקואצ'ינג וכך לקבל את ההסמכה לעסוק כמאמנים. יש לציין כי ההצטרפות לאיגוד כרוכה בתשלום נוסף.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך
פורום לימודי תעודה | קורסים
בירור לקורס סוכן נסיעות מוסמך
וויצאל ריאן
ללא תגובה
קורס סוכני ביטוח
רינת
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה בקורס בדיקת תוכנה
דני
ללא תגובה
האם אני עומד בתנאי הקבלה של אימון במקום אחר ממכון?
אייל זלישנסקי
ללא תגובה
מקומות ללימודי קורס lean
ניר
ללא תגובה
משך זמן קורס פקידות קבלה
ארשיד פריד
1 תגובות
קורס גישור בירושלים או גבעת זאב
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp