ללמוד במכללה האקדמית ספיר
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תעודה, מקצוע > ספיר - קורס אימון אישי

קורס coaching במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - המכללה האקדמית ספיר

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס אימון אישי ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר


אימון ה coaching הוא שיטה חדשנית ומתפתחת שנולדה בתחילת שנות השמונים ומאז ועד היום הפכה לאחת האלטרנטיבות היעילות ביותר לשיפור הישגים והנעה לתוצאות. ייחודו של אימון הקואצ'ינג הוא בשילוב של מספר כלים, כאשר כל אחד מהם מעולם תוכן שונה לחלוטין, וליישמם בתהליך שיטתי, מובנה וממוקד במטרה להשיג תוצאות. התכנית ללימודי תעודה באימון אישי במכללה האקדמית ספיר מעניקה למשתתפים "ארגז כלים" מקצועי בשילוב עם חווית למידה מעשיה והתנסותית.

 

קורס אימון אישי מיועד לאנשי מקצוע בתחומים שונים כגון מנהלי עסקים, יועצים ומטפלים, עוסקים בתחומי היצירה השונים, ולכל מי שמעוניין לרכוש כלים ולהשתלב במקצוע כמאמן אישי.

 

תכנית הלימודים

 

קורס אימון אישי ביחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא קורס מקצוע מעשיר וחווייתי אשר נועד להכשיר את המשתתפים באופן מעמיק ומקיף להיות מאמנים אישיים. במהלך הלימודים המשתתפים נחשפים למודל האימון ורוכשים מיומנויות לאימון אישי, באמצעות הקנייה של ידע תיאורטי מקיף וצפייה בסימולציות ותרגול מעשי בקבוצות קטנות.

 

נוסף על כך, המשתתפים בהכשרה המקצועית מקבלים אימון אישי על ידי מאמנים מקצועיים ומוסמכים. דגש מיוחד בקורס מושם על חווית הלמידה כחלק בלתי נפרד מתהליך האימון ועל פיתוח מיומנויות אישיות וניהוליות לביסוס, העצמה והצלחה. בוגרי הקורס יוכלו לשמש כמאמנים מקצועיים בעלי ידע והסמכה נדרשת ולהשתלב באחד מהמקצועות המאתגרים והמעשירים ביותר, ולעזור לאנשים לשפר את איכות חייהם ולהשיג את הדברים שתמיד חלמו עליהם.

 

תכנית הלימודים נבנתה בשיתוף פעולה עם איק"א – האיגוד הישראלי לקואצ'ינג ממוקד תוצאות והיא מוכרת לגמול השתלמות לעובדי הוראה במסגרת "אופק חדש" ועוד לתמורה".

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 132 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 24 מפגשים. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

נושאי לימוד

 

  • ההסכם האימוני
  • חשיבה תוצאתית
  • אימון ארגוני ניהולי
  • תקשורת בינאישית
  • אסטרטגיה שיווקית

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר פותחת את שעריה לכל מי שברצונו לרכוש ידע והשכלה ולפתח את דרכו המקצועית. תכניות הלימוד של היחידה משלבות תיאוריה לצד כלים מעשיים אשר יחד מקנים לתלמידים את הכלים הנדרשים לעבודה הלכה למעשה. בחטיבה לייעוץ והדרכה של היחידה אפשר ללמוד במגוון קורסים, ובהם קורס גישור, קורס גישור למשפחה וקורס הכשרת מנחי קבוצות. במכללה האקדמית ספיר ישנן שלל תכניות נוספות, לתואר ראשון, לתואר שני ולמכינה קדם אקדמית.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לקורס אימון אישי יש לענות על אחד מהקריטריונים הבאים: אקדמאים מגיל 26 ומעלה, אנשי חינוך וספורט, יועצים ומטפלים, בעלי עסקים, מנהלים בארגונים, אנשי כוחות הביטחון, ספורטאים מצטיינים, אמנים, פוליטיקאים ובעלי ניסיון ייחודי. הקבלה ללימודים מותנית בראיון קבלה.

 

תעודה

 

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר משותפת מטעם המכללה האקדמית ספיר, המרכז ללימודי חוץ ומטעם איק"א- ארגון המאמנים המקצועיים בישראל, כמאמן מומחה.PCIעוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר: 

המכללה האקדמית ספיר


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English