קורס coaching ו - NLP במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
קורס coaching ו - NLP במכללה האקדמית ספיר

 

קורס אימון בגישה המשולבת ו - NLP במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר


אימון ה coaching הוא שיטה חדשנית ומתפתחת שנולדה בתחילת שנות השמונים ומאז ועד היום הפכה לאחת האלטרנטיבות היעילות ביותר לשיפור הישגים והנעה לתוצאות. ייחודו של אימון הקואצ'ינג הוא בשילוב של מספר כלים, כאשר כל אחד מהם מעולם תוכן שונה לחלוטין, וליישמם בתהליך שיטתי, מובנה וממוקד במטרה להשיג תוצאות. התכנית ללימודי תעודה באימון אישי ו - NLP במכללה האקדמית ספיר מעניקה למשתתפים "ארגז כלים" מקצועי בשילוב עם חווית למידה מעשיה והתנסותית.

קורס זה מתקיים בשיתוף עם המרכז לאימון להצלחה "רימון". הוא מוכר לגמול אישי לאנשי הוראה ומותנה בהגשתו. בקורס משולבות מספר גישות אימון, כדי להקנות למאמנים כלים רבים ככל הניתן בעזרתם ניתן להתאים טיפול מדויק יותר ללקוחותיהם.

 

תכנית הלימודים

 

קורס אימון אישי ביחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא קורס מקצוע מעשיר וחווייתי אשר נועד להכשיר את המשתתפים באופן מעמיק ומקיף להיות מאמנים אישיים. במהלך הלימודים המשתתפים נחשפים למודל האימון ורוכשים מיומנויות לאימון אישי, באמצעות הקנייה של ידע תיאורטי מקיף וצפייה בסימולציות ותרגול מעשי בקבוצות קטנות.

 

נוסף על כך, המשתתפים בהכשרה המקצועית מקבלים סל כלים נרחב מגישות נוספות כגון פסיכולוגיה חיובית ו - NLP. באמצעות שפע כלים אלה יכולים המשתתפים לפתח מיומנויות מקצועיות כקואצ'רים וללמוד לסייע למתאמנים שלהם להגיע למטרות אישיות ומקצועיות.

מתכונת הלימוד

 

היקפו של הקורס הוא 145 שעות אקדמיות. הוא כולל 18 מפגשי לימוד ו - 16 מפגשי חברותא מתרגלת ו - 2 מפגשים לסופרוויז'ן ו - 10 שעות פרקטיקום. במהלך הקורס מתקיימות סדנאות אורח של מומחים בגישות שונות באימון וכן מפגשי סופרוויז'ן שבהם התלמידים מקבלים הדרכה להקמת עסקים עצמאיים בתחום הקואצ'ינג. השיעורים בקורס זה נערכים בשעות הערב אחת לשבוע.

 

נושאי לימוד

 

  • קלפים לאימון יעיל
  • PT לחשיבה חיובית
  • תכלית פגישות אימון
  • גישת האימון הקלאסי
  • יצירת אמון אצל מתאמנים   
  • שיטת NLP
  • קואצ'ינג יהודי
  • זיהוי פרדיגמות
  • נוכחות אימונית   
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר פותחת את שעריה לכל מי שברצונו לרכוש ידע והשכלה ולפתח את דרכו המקצועית. תכניות הלימוד של היחידה משלבות תיאוריה לצד כלים מעשיים אשר יחד מקנים לתלמידים את הכלים הנדרשים לעבודה הלכה למעשה. בחטיבה לייעוץ והדרכה של היחידה אפשר ללמוד במגוון קורסים, ובהם קורס גישור, קורס גישור למשפחה וקורס הכשרת מנחי קבוצות. במכללה האקדמית ספיר ישנן שלל תכניות נוספות, לתואר ראשון, לתואר שני ולמכינה קדם אקדמית.

 

תנאי קבלה

 

לקורס יכולים להתקבל בעלי ניסיון מקוצעי בעבודה עם אנשים. הוא יכול להתאים לבעלי עסקים, עובדים בכוחות הביטחון, ספורטאים מצטיינים, אנשי חינוך, אמנים, פוליטיקאים, יועצים ומטפלים. השתתפותם בתכנית מותנית במעבר של ראיון קבלה שבו נבחנת ההתאמה לקורס.

 

תעודה

 

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר משותפת מטעם המכללה האקדמית ספיר, המרכז ללימודי חוץ רימון - מרכז אימון להצלחה.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp